چگونه به تماشای ستاره استیو Wozniak 's70جشن تولد امشب -- CNET

پارتی در، واز. Apple co-founder Steve Wozniak turns 70 on Tuesday, and everyone's invited to his virtual birth

توسط SALAMNEWWS در 22 مرداد 1399

پارتی در، واز. Apple co-founder Steve Wozniak turns 70 on Tuesday, and everyone's invited to his virtual birthday party. این رویداد کمک مالی برای خواننده جواهر الهام بخش کودکان بنیاد، فراهم می کند که مربیو منابع بهداشت روانی برای جوانان در معرض خطر را جمع آوری کند.

جواهر خود میزبان رویداد آنلاین، که از ساعت ۵ بعد از شب PT شروع می شود، خواهد بود و شامل نام های مشهوری همچون ویلیام شاتنر، کریس راک، جورج تاکی، کریستی یاماگوچی، مارک کوبایی، نانسی پلوسی، رافائل نادال، ریچارد برانسون و شاکویل اونیل خواهد بود.

چگونه و چه زمانی تماشا کنیم؟

حزب در سایت خود زندگی می کنند، و همچنین در Twitch و توییتر زندگی می کنند. طرفداران علاقه مند می توانند برای یادآوری ثبت نام کنید.

چه خبر است?

سایت وعده می دهد "شب فراموش نشدنی از موسیقی، سرگرمی، داستان ها و ابراز دل از عشق، برای یک مرد فوق العاده که زندگی خود را وقف ساخت زندگی افراد دیگر بهتر است." فهرست مهمان های عظیم از کمدین ها تا ورزشکاران طرفدار تا خوانندگان تا تجار تا سیاستمداران را شامل می شود و به نظر می رسد بسیاری از آنها در رابطه با دوستی خود با وزنه ووزنیاک و کمک های او به جهان وزن هستن.

-زاويه خيريه چيه؟

شرکت کنندگان تشویق می شوند که به بنیاد کودکان الهام بخش جواهر اهدا کنند. خواننده نامزد گرمی خود یک بار بی خانمان بود، و بنیاد او با استفاده از برنامه درسی او توسعه یافته برای کمک به جوانان مبارزه از جوامع کم خدمت. فارغ التحصیلان بورسیه تحصیلی به مدارسی مانند استنفورد، هاروارد، یال، پرینستون، جورج تاون، وست پوینت و... دریافت کرده اند. "صد در صد از کمک های مالی خود را به طور مستقیم به سمت الهام بخش کودکان می رود، "سایت برای حزب می گوید.

پس چي؟

حزب با ضربات "11 روز وزدوم"، یک سری از چالش های رسانه های اجتماعی است که پس از جریان حزب آغاز خواهد شد. اولین چالش این است که ترویج و حضور در حزب آنلاین، و چالش های دیگر شامل فیلم برداری روال رقص و گفتن یک شوخی.

قضات برنده را برای هر چالش برای دریافت یک تی شرت وز امضا شده و فریاد توییتر را انتخاب کنید. پنج نفر از 10 برندگان چالش جایزه بزرگتر، مانند مک بوک ایر یا آی فون دریافت خواهند کرد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de