دانیل برک: اتهامات تروریستی کاهش یافته است فرمانده سابق سرباز که در مبارزه علیه داعش در سوریه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 14 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دادستان کاهش یافته است اتهامات تروریستی علیه سابق ارتش بریتانیا سرباز که داوطلب با تداوم نبرد در سوریه است.

Ex-سرباز چترباز دانیل برک در اصل مبارزه علیه داعش با مردم کردستان را حفاظت واحد (YPG) بین اواخر ژوئن 2017 و 2018.

هیچ اقدام گرفته شد اما او تحت تعقیب قرار بود پس از اتهام تلاش برای بازگشت به پشتیبانی YPG در برابر تهاجم ترکیه به رهبری نیروهای سال گذشته است.

آقای برک از martin linkin خدمت در نخبگان چتر نجات نظام بین سال های 2007 و 2009.

پس از دستگیری او به پلیس گفت: "i'm not a terrorist, شما می دانم که من نه یک تروریست. من انجام داده ام چیزی جز مبارزه برای این کشور است. این یک f**king شوخی است."

او remanded در زندان پیش از محاکمه که تا به حال شده است با توجه به محل در ماه اکتبر نگرانی بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

به اتهام آماده شدن اعمال تروریسم برنامه ریزی برای سفر به سوریه و تامین مالی تروریسم شد کاهش یافته و در روز جمعه.

یک وکیل مدافع گفت: گنده تاج دادستان خدمات (CPS) ارائه شد هیچ مدرکی علیه آقای برک یا دو مرد دیگر در اصل اتهام در یک مورد جداگانه.

پل و سام Newey – پدر و برادر مرد دیگری که در مبارزه با YPG – بودند تحت تعقیب برای ترور جرائم در اولین مورد از نوع خود است.

پل Newey, 49 متهم شد از تامین مالی تروریسم با ارسال 150 پوند به پسرش در حالی که 19 سال بود متهم به کمک به برادر خود.

دانیل Newey که همچنان در سوریه پیوست YPG در حالی که در حال حمایت از ائتلاف به رهبری ایالات متحده به فشار داعش از آن سرزمین سوریه در سال 2017.

او به انگلستان بازگشت و در سال 2018 اما سفر به سوریه برای دومین بار در سال گذشته بعد از ترکیه راه اندازی یک حمله در برابر کردی-برگزار خاک در ماه اکتبر.

همه اتهامات علیه پدر و برادر خود را نیز کاهش یافته و در روز جمعه.

سیمون دیویس برای دادستان گفت: این مورد شده است "بررسی" بعد از دفاع وکلا در خدمت یک متخصص گزارش و اسناد و مدارک ادعا سوء استفاده از فرآیند.

"پیش از این جلسه دادستان اطلاع همه احزاب از قصد خود برای ارائه هیچ مدرکی علیه همه متهمان," او اضافه شده است.

"این مسئولیت دادستان به بررسی مسائل به طور مداوم و به عنوان مورد توسعه دادستان به این نتیجه رسیده است که وجود دارد در حال حاضر شواهد کافی برای حفظ یک چشم انداز مناسب از محکومیت."

برای توضیح خواست توسط قاضی آقای دیویس گفت که او دستور به جزئیات بیشتر اما این تصمیم شده است "ساخته شده پس از فکر دقیق و در نظر گرفتن".

وی افزود: "در این مورد شده است ارزیابی توسط پیگرد مشاور در مشاوره با CPS وکلا و پلیس به اطمینان حاصل شود که دوره مناسب گرفته شده است در منافع عدالت است."

آقای عدالت Sweeney به طور رسمی وارد نیست-سردار آزمون: برای هر تعداد در برابر هر سه متهم و دستور داد که پل و سام Newey پرداخت می شود £100 برای هر یک از هزینه های سفر خود را.

اندرو هال QC, نمایندگی آقای برک گفت که او بازداشت شده است از دسامبر 2019 و سزاوار "توضیح مفصل" چرا پرونده او کاهش یافته بود.

"دادگاه حق را به می دانم که آقای برک است که به حق می دانم و عمومی که باید بودجه این طولانی و گران رسیدگی بدون شک خواهم به دانستن" او اضافه شده است.

ریچارد توماس به نمایندگی از پل Newey گفت: خانواده شده بود "بدنام شدن در این کشور به نام تروریست و تهدید شده".

"در آن شرایط به ما می گویند او حق دارد به یک توضیح," او اضافه شده است. "این بسیار جدی بودند اتهامات عنوان شده علیه."

سام Newey برادر YPG داوطلب دانیل Newey خارج وست دادستانی دادگاه در 14 فوریه (PA)

Balbir Singh, نمایندگی سام Newey گفت: "آن است که مناسب و متناسب باشد صحیح و دقیق برای توضیح آنچه باعث شده است که زندگی خود را برای وارونه برای تعداد قابل توجهی از ماه و اضطراب آنها تا به حال به رنج می برند."

عدالت Sweeney به نام برای مطالب ارسالی در نوشتن از دادستان و دفاع جلوتر از دیگری شنوایی در 10 جولای. "من انتظار می رود دادستان به بیشتر توجه جدی به آینده بیشتر," او اضافه شده است.

پل Newey گفت: مستقل زندگی خود را به طور "مطلق کابوس" از او و پسرش دستگیر شده بودند توسط counterterror پلیس در ماه دسامبر. "آن بوده است و در مجموع بیهوده پلیس و CPS باید شرمنده حتی برای آوردن پرونده," او اضافه شده است.

"ما در حال رها اما ما به حال روز ما در دادگاه به تبرئه خودمان. نه رفتن را از طریق با دادستان متفاوت است به کسی که شما در پیدا کردن گناه نیست."

محاکمه در اصل قرار بود در ماه ژوئن شروع شد ولی به تاخیر افتاد تا اکتبر ترک خانواده "در برزخ" تا زمانی که آقای Newey دریافت نامه ای از CPS در روز دوشنبه.

آن گفت که "این پرونده همه متهمان تا به حال شواهد کافی برای حفظ یک چشم انداز واقع بینانه از محکومیت" اما ارائه هیچ توضیح بیشتر.

ترکیه از عملیات در سوریه باعث درد و رنج و جابه جایی در امتداد مرز

"آن شده اند که پیش رفتن در حال حاضر اما هیچ چیز تغییر کرده است در شواهد ما هر چیزی خریداری شده جدید به جلو" پل Newey گفت. "آنها فقط رفتن با اظهارات من زمانی که من دستگیر شدند و من فقط به آنها گفتم این حقیقت است."

او گفت که پلیس کشف و ضبط کرده بود 12 همراه دو iPads و دو لپ تاپ از خانه او سهام خود را که مسلح به افسران کشیده و آنها را در حالی که رانندگی به دیدن پدر خود در بیمارستان در ماه سپتامبر.

پدر توضیح داد که چگونه او تا به حال شده است بارها و بارها مورد سوال توسط پلیس و افرادی که اعتقاد او به نمایندگان سرویس های امنیتی است.

پل Newey گفت که او تا به حال شده است قادر به صحبت با پسر خود را برای نه ماه به دلیل وثیقه شرایط.

"او هنوز هم در سوریه," او اضافه شده است. "من شده اند قادر به صحبت کردن با او برای دیدن اگر او خوب است و آنچه او را به رفتن را از طریق."

آنها در رشته موفق پیگرد قانونی علیه افرادی که به حمایت از YPG.

پل Newey سوال چرا CPS تلاش کرده بودند این اتهامات زمانی که موارد دیگر شکست خورده بود تماس مورد یک "شوخی کامل و اتلاف همه زمان".

او افزود: "هیچ کس حمایت از YPG در حال رفتن به یک خطر به انگلیسی عمومی آنها در حال مبارزه برای یک علت آنها معتقدند در برای محافظت از مردم است. چگونه آنها تروریست ها؟"

یک داوطلب سابق, Aidan جیمز بود که آمریکا در ماه نوامبر برای حضور در یک اردوگاه آموزشی عمل ممنوع حزب کارگران کردستان (PKK) در عراق بود اما تبرئه شد توسط یک هیئت منصفه برای همان جرم و در یک YPG اردوگاه.

CPS در ابتدا متهم او را با آماده سازی اعمال تروریسم با سفر به سوریه برای پیوستن به YPG اما یک قاضی متوجه شد که او تا به حال "هیچ موردی برای پاسخ به".

آقای عدالت Edis اشاره کردی گروه "حمایت از سیاست های دولت بریتانیا و سایر متحدان مبارزه با داعش" شد و با حمایت نیروی هوائی.

قاضی گفت: پیر Bailey سال گذشته که مبارزه در کنار YPG "بود نه تروریسم در همه" تحت قوانین فعلی.

چند تن دیگر از مردم بریتانیا که عضو این گروه بازداشت شده اند و مورد سوال توسط counterterror پلیس با برخی از داشتن گذرنامه خود و تلفن های ضبط شده اما رو هیچ اقدام دیگری.

هشت انگلیسی داوطلبان – هفت مرد و یک زن – در عمل کشته شدند در حالی که مبارزه با این گروه است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن