این hackable برنامه ریزی Sphero RVR ربات و نیم است در $132 در حال حاضر - CNET

سارا تو/CNET در اواخر سال گذشته Sphero name رباتیک شرکت با تمام ربات توپ و جنگ ستارگان droids -- عرضه RVRیک

توسط SALAMNEWWS در 21 تیر 1399
12-sphero-rvr
سارا تو/CNET

در اواخر سال گذشته Sphero name رباتیک شرکت با تمام ربات توپ و جنگ ستارگان droids -- عرضه RVRیک treaded tanklike ربات ماشین که طراحی شده برای هک و برنامه ریزی شده است. آن را با هدف مربیان و مدرسه برنامه نویسی برنامه های, اما اجازه می دهد تا واقعی: این عالی است در خانه های بنیادی برای هر بچه یا بزرگسال با برخی از لغو احکام صادره ی برنامه نویسی. بیش از رسمی Sphero, سایت قیمت شده است برگزاری مداوم در قیمت 250 دلار اما در آمازون قیمت شده است کشویی رو به پایین برای آخرین ماه یا بیشتر. و در حال حاضر Sphero RVR است $132.15است که 47 ٪ تخفیف قیمت به طور منظم و تمام وقت با پایین ترین قیمت همیشه برای این ربات است.

اگر شما و یا بچه خود را تا به برخی از برنامه نویسی لغو احکام صادره ی این RVR شگفت انگیز گرفتن در $132. آن را با یک رنگ سنسور نور سنسور مادون قرمز, سنسور شتاب سنج و ژیروسکوپ و ربات به طور کامل قابل برنامه ریزی با استفاده از ابزار مانند قرعه کشی و درایو ابتدا بلوک و یا جاوا اسکریپت.

در واقع RVR است hackable با SDK و API و کتابخانه های آن را مناسب برای نویسان از تمام سطوح مهارت است. شما می توانید اضافه کردن آردوینو Raspberry Pi یا LittleBits اجزای ربات های اضافی برای نرم بالقوه است. و شما لازم نیست که یک برنامه نویس به آن لذت ببرید با یک RVR; آن را drivable مانند R/C car حق خارج از جعبه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Sphero RVR به طور کامل قابل برنامه ریزی, 'hackable' ربات

2:13


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن