زوم در حال گرفتن بیش از الکسا خود را, دستیار گوگل و پورتال نمایش بعدی - CNET

شما به زودی قادر خواهید بود برای زوم در اکو خود را نشان می دهد.کریس مونرو/سی نت زوم در حال گسترش حضور گسترده

توسط SALAMNEWWS در 13 شهریور 1399
echo-show-8-3

شما به زودی قادر خواهید بود برای زوم در اکو خود را نشان می دهد.

کریس مونرو/سی نت

زوم در حال گسترش حضور گسترده چت ویدئویی خود را به چندین دستگاه نمایش هوشمند، به عنوان موارد کروناویروس همچنان به سنبله در سراسر ایالات متحده و نگه داشتن بسیاری از مردم کار و معاشرت از خانه.

در ماه های آینده، شما قادر خواهید بود به Amazon Echo Show چت ویدئویی Google Nest در زوم از طریق دستگاه های آمازون اکو نمایش خود را، گوگل آشیانه نمایش هوشمند و پورتال فیس بوک، این شرکت در ماه اوت گفت.

ادامه مطلب: نحوه استفاده از زوم مانند یک حرفه ای: 13 هک چت ویدئویی را امتحان کنید

سرویس چت ویدئویی رشد گسترده ای را در طول قرنطینه های COVID-19 تجربه کرد و تا ماه آوریل به ۳۰۰ میلیون شرکت کننده در جلسه روزانه ضربه زد و از غول های دیگر در فضا از جمله تیم های گوگل ملاقات و مایکروسافت پیشی گرفت. Google Meet در حالی که زوم در اصل در درجه اول برای کنفرانس ویدئویی حرفه ای مورد استفاده قرار گرفت، آن را به سرعت محبوبیت برای چت با خانواده و دوستان نیز به دست آورد.

گسترش زوم به تمام این نمایشگرهای هوشمند به نظر می رسد قرار دادن برنامه به عنوان بیشتر از یک سرویس در خانه برای اتصال اجتماعی نسبت به یک ابزار محل کار است. اما به عنوان بسیاری از مردم همچنان به کار از خانه ،به طور بالقوه به طور دائم ، داشتن گزینه ای برای پیوستن به زوم تماس های کنفرانس از یک صفحه نمایش هوشمند به جای لپ تاپ خود را می تواند مفید باشد.

اود گال، مدیر ارشد محصول زوم در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: «ما هیجان زده ایم که زوم را به این دستگاه های محبوب بیاوریم.» "این آشکار تر از همیشه است که مردم به دنبال نمایش آسان برای استفاده برای نیازهای ارتباطات ویدئویی خود را، چه به صورت حرفه ای و چه شخصا."

لیلیان رینکون، مدیر ارشد مدیریت محصول برای دستیار گوگل، در این انتشار گفت: یکی از محبوب ترین راه هایی که مردم از نمایشگرهای هوشمند دستیار فعال گوگل استفاده می کنند، برای تماس ویدئویی است. او افزود ادغام زوم به طور مستقیم در نمایشگرها استفاده مردم از این سرویس را آسان تر خواهد کرد.

زوم در ماه سپتامبر به پورتال فیس بوک، و در آمازون اکو شو و دستگاه دستیار گوگل تا پایان سال خواهد رسید.

برای اطلاعات بیشتر، بررسی کنید که چگونه پس زمینهزوم خود را تغییر دهید، و 10 برنامه جایگزین زوم رایگان برای چت های ویدئویی.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن