WWE واکنش 2020: نتایج, 'بزرگترین کشتی بازی تا کنون' رتبه بندی و کامل روکش - CNET

لبه طول می کشد بر روی رندی اورتن در واکنش. WWE WWE را واکنش pay-per-view had دو قهرمانی جهان, حملات, اما نشان

توسط SALAMNEWWS در 26 خرداد 1399
capture.png

لبه طول می کشد بر روی رندی اورتن در واکنش.

WWE

WWE را واکنش pay-per-view had دو قهرمانی جهان, حملات, اما نشان می دهد واقعا در مورد یک بازی: لبه در مقابل رندی اورتن. آن را به معنای واقعی کلمه در صورتحساب یا لیست به عنوان بزرگترین مسابقه کشتی تا کنون, که, تا آنجا که وعده رفتن است در مورد به عنوان نزدیک به غیر ممکن است به زندگی می کنند تا شما می توانید دریافت کنید. و البته لبه و اورتن زندگی نمی کنند تا به این شعار. چگونه می تواند از آنها ؟ خبر خوب این است که آنها هنوز هم در برجسته نشان می دهد.

در جای دیگر هر دو براون Strowman و درو مک اینتایر با موفقیت در دفاع از خود در مسابقات قهرمانی جهان است. آسوکا و نیا Jax مبارزه به دو countout یک بد شانسی واقعی در حالی که در خیابان سود و مهاجمان وایکینگ ها به پایان رسید تا مبارزه با گیر منم در عملکرد مرکز پارکینگ. واقعا....

حرکت زیر برای نتایج کامل و تجزیه و تحلیل از واکنش.

رندی اورتن ضربه لبه

این بزرگترین مسابقه کشتی تا کنون™ اما این می رود بدون گفت نه بزرگترین بازی تا کنون است.

خوب برای به دست آوردن چیزهای خوب را از راه. این یک بازی فوق العاده. آن رندی اورتن را بهترین بازی در yonks احتمالا از سال 2011 khalil با مسیحی. آن را طولانی بود اما احساس حماسی.

اما آن را اجازه دهید در چند راه. اولا بدیهی است که بزرگترین مسابقه کشتی همیشه شعار آن را سخت به تماشای بدون هوا از بی اعتقادی. آن را باز کرد بازی تا به درجه ای از نظارت است که همیشه قرار بود برای پایان دادن به صدمه زدن به آن. دوم, WWE اضافه شده لوله کشی-در صدای جمعیت به عنوان تام فیلیپس به ما گفت که آنها را درست قبل از آن آغاز شد. در یک آن حس خوبی بود برای شنیدن محیط ورزشگاه مخاطبان است. از سوی دیگر آن را ساخته شده از همه چیز احساس مصنوعی و اجباری. "این عالی است" با صدای بلند بوس ناگهانی, به سلامتی, آن را فقط بازی احساس overproduced.

این می رود بدون گفت که این را بهتر است در مقابل یک جمعیت واقعی, اما آن را نیز احتمالا بهتر شده اند در مقابل NXT کشتی گیران که با تشکیل موقت جمعیت برای چند هفته گذشته.

اما دوباره این فوق العاده بود. آن را فوق العاده طولانی در 50 دقیقه. اما هر چند وجود دارد قطعا آهسته لکه های آن زمان بود و در نهایت به خوبی به سر برد. دو مجتمع مانكن و حرکت از افسانه ها از لبه ضربه Eddie Guerrero سه Amigos اورتن استخوانی یک شجره نامه و لبه با استفاده از یک سنگ پایین. اورتن نیز لگد از دو نیزه در حالی که لبه جان سالم به در برد دو RKOs.

در نهایت اورتن به ثمر رساند W زمانی که به عنوان لبه سر-و-arm خفه کردن قفل در اورتن رو کم ضربه و سپس بیرون آورده ضربه زدن توپ به دست کشیدن از لبه.

امتیاز: 4.5 ستاره. جای تعجب هیچ یک مسابقه اجازه پایین توسط آن هذلولی بازاریابی است. این بود بزرگترین مسابقه کشتی در تمام دوران است. شما نمی توانید شکایت کنید بیش از حد هر چند به دلیل آن بود که هنوز هم یکی از عالی.

Viking Raiders مقابل خیابان سود

خام قهرمانی تگ تیم مسابقه سینمایی بخش شب از همان خانواده به عنوان Undetaker در مقابل AJ Styles در رسلمنیا و پول در بانک مسابقه به بالا از ماه گذشته pay-per-view.

این شاید عجیب ترین و قطعا حداقل هر چند آن را به حال خود لحظات. آن آغاز شد و با چهار brawling در پارکینگ که در آن پس از آنها ناودان یکدیگر در براون Strowman خودرو آنها پس از فرار به صحنه منطقه. چهار و سپس دریافت سلاح از skits آنها انجام داده ایم در خام -- یک توپ بولینگ یک باشگاه گلف یک تکه گوشت و غیره -- و faceoff اما توافق می کنید به غیر روحانی کردن سلاح های خود را.

آنها در نهایت در پارکینگ منطقه دوباره در جایی که آنها در مواجه با آکیرا Tozawa و خدمه در گیر منم همین. واقعا.... آنها پس از آن همه با هم کار کنند به عنوان وایکینگ سود و مبارزه با امواج از نینجاها, کونگ-فو فیلم ، Tozawa پس از آن به ارمغان می آورد 7-پا بلند نینجا بنابراین چهار فرار. آنها صعود بالای تولید کامیون اما همه سقوط کردن به نزدیکی و تخلیه زباله که در آن -- و من نمی ساخت این -- آنها می ترسم توسط یک tentacled هیولا دروغ گفتن در زیر زباله. این بخش به پایان می رسد بدون برنده است.

دوباره من نمی توانم این به اندازه کافی استرس. من ساخته شده تا هیچ یک از این.

درو مک اینتایر پین Bobby Lashley

درو مک اینتایر را شکست داد Bobby Lashley با Claymore و پا زدن. این مسابقه خوب بود اما از روانشناسی پشت این پایان بود و غیرسازنده است.

پس از رقابتی, مسابقه, Lashley ضربه نیزه بر روی مک اینتایر برای دو حساب کند. لانا پس از آن می آید به حلقه و nips تا به حلقه صحن. مک اینتایر headbutts Lashley که پس از آن بشکه را به لانا. کردن حواس پرتی مک اینتایر به ثمر رساند Claymore و پیروزی است. این مشکل ؟ آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند مک اینتایر قهرمان تنها برنده زیرا Lashley پریشان کردم.

که قابل قبول خواهد بود اگر نتیجه حاصل شد چیزی ارزش اما چه هستند شانس Lashley-Lana داستان به پایان می رسد که مهم تر از اعتبار اولیه در حال حاضر بالا است. آن را نیز احساس می کند همخوانی ندارد. مک اینتایر ضرب و شتم Brock Lesnar تمیز در رسلمنیا. چطور او نیاز به یک حواس پرتی برای به دست آوردن یک پیروزی Bobby Lashley?

تا پایان بازی مناسب و معقول بود. آن آغاز شد و با Lashley, کار کردن یک حواس پرتی از MVP قفل کردن در کامل نلسون قبل از زنگ زد. سپس این دو بسیار سخت کار می کرد تا پایان -- وجود دارد یک بخش که در آن Lashley و مک اینتایر معامله تسلیم نگه می دارد که به خصوص قوی. مانند مانند جهانی قهرمانی مطابقت آن صدمه دیده بود چرا که آن را دشوار است به قبول Lashley به عنوان یک رقیب.

امتیاز: 2.5 ستاره.

براون Strowman حفظ خود را جهانی قهرمانی

چون duh.

Strowman را handicap match against The Miz و جان موریسون بود با کمال تعجب سرگرم کننده عمدتا به دلیل آن را سرد شاهد جان موریسون ثابت ضربات پرشی و ژیمناستیک و جرم. در پایان تگ تیم بود Strowman پس از ضرب و شتم دو تیم Skull Crushing Finale اما Miz شکست موریسون pinfall از سه تعداد ساخته اند موریسون قهرمان است.

Miz داشتن افکار دوم انداخت موریسون پشت در اما Strowman لگد. Strowman سپس chokeslammed Miz و powerslammed موریسون برای حفظ قهرمانی. بزرگ امتیاز به این بازی برای ساخت تگ تیم نگاه فوق العاده ضعیف است. هنوز هم بازی کرده بود کمی gravitas پس این ایده که Strowman را از دست داده اند آن مرزی inconcievable.

امتیاز: 3 ستاره.

آسوکا روابط با Jax نیا

خام زنان قهرمانی مسابقه به پایان می رسد تا با یک دو countout. آسوکا قرار دادن یک armbar در نیا Jax در خارج منجر به Jax تأمین انرژی با کوبیدن آسوکا در مانع شدن. دو roused خود و آسوکا آمار Jax با یک ضربه -- فقط به عنوان داور شمارش 10.

این مسابقه کمی درهم و برهم و, نقاط, اما بیشتر از خوب تا ضعیف به پایان برسد. آسوکا رفت و برای ارسال و پس از ارسال به خنثی کردن Jax اندازه مزیت است. Jax برای بخش او خواهد مبارزه ارسالی و steamroll آسوکا. پس از دو تعداد از آسوکا آمار پرواز هیپ حمله Jax به ترک او تخمگذار.

خبر بد این است که پایان شد و بدون زرق و برق. خبر خوب این است که آسوکا است که هنوز هم قهرمان است.

امتیاز: 2 ستاره. یک بازی مناسب و معقول اجازه پایین توسط یک فقیر به پایان برسد.

Sheamus شکست جف هاردی.

این مسابقه طولانی بود و گاهی آهسته اما به پایان رسید تا بودن ، Sheamus ضرب و شتم جهنم از جف هاردی در این مسابقه به پایان رسید و تا پیروزی پس از یک Brogue Kick.

Sheamus در زمان اکثریت قریب به اتفاق این جلسه تخمگذار گسترده beatdown بر روی ol' جف. (به معنای واقعی کلمه قدیمی, مایکل کول اشاره کرد که چگونه هاردی پیر است و نمی تواند بهبود می یابند مانند او با استفاده از -- آن است که یک چیز عجیب و غریب می گویند.) هاردی خواهد کوه مختصر comebacks قبل از اینکه قطع حق با سایپا.

در نهایت هاردی ضربه تعجب و تاب از سرنوشت و سپس یک Swanton Bomb که شبیه پایان. اما Sheamus کردم پاهای خود را بر روی طناب خوب نادرست به پایان برسد. در خارج هاردی سعی در پرش از مانع شدن بر روی Sheamus شد اما ضربه توسط یک Brogue Kick. یکی بیشتر Brogue Kick در مرکز این حلقه منجر به 1-2-3.

امتیاز: 3.5 ستاره. جامد.

ساشا بانک ها و Bayley حفظ زنان Tag Team Titles

ساشا بانک ها و Bayley شکست الکسا سعادت و نیکی متقابل و IIconics در سه مسابقه تهدید به باز نشان می دهد. پس از یک هرج و مرج, مسابقه بانک ها در نورد سعادت برای سه دفعات مشاهده شده است.

تمام شش زنان مشغول به کار سخت خود را در هرج و مرج بازی هر چند روشن است که چگونه بانک ها است که سر و گردن بالاتر از بقیه است. که گفت: IIconics زیادی بهبود یافته و اگر وجود دارد برخی از clunkiness است که سخت است برای جلوگیری از در یک مسابقه با شش نفر وجود دارد قابل توجه botches یا لغزش یو پی اس در طول جلسه.

سه نفر وجود دارد زنان در حلقه در هر زمان از هر تیم است. داستان بازی بود که در آن تقلا و با انرژی pinfall تلاش و ad-hoc تگ تیم حرکت می کند در سراسر. شایسته باز است.

امتیاز: 2.5 ستاره.

قبل از نمایش نتیجه

خدمه آپولو حفظ ما قهرمانی با شکست آندراده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن