CineMark, شاهوار به آغاز بازگشایی سینما در آمریکا - CNET

یک CineMark تئاتر در سینسیناتی که بسته به علت شیوع کروناویروس. یان جانسون/گتی ایماژ برای اکثر تا به روز اخبا

توسط SALAMNEWWS در 28 خرداد 1399
cinemark-gettyimages-1207851414

یک CineMark تئاتر در سینسیناتی که بسته به علت شیوع کروناویروس.

یان جانسون/گتی ایماژ
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

CineMark و ریگال در این هفته هر دو اعلام کرد برنامه ای برای بازگشایی سینما در ایالات متحده در زیر تعطیلی به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس. شاهوار برنامه ای برای بازگشایی تئاتر شروع روز 10 ژوئیه در حالی که CineMark است مجموعه ای برای باز کردن برخی از سینماهای این جمعه و انتظار دارد که همه آن ما مکان های باز در ژوئیه 17.

CineMark و ریگال دو تا از بزرگترین تئاتر زنجیره ای در ایالات متحده خواهد شد هر دو دارای ایمنی جدید و تمیز کردن اقدامات در محل.

شاهوار متعلق به Cineworld گوید اجتماعی فاصله اقدامات خواهد بود در محل از جمله کاهش ظرفیت در سالن که در آن لازم الاجرا توسط شهرستان و یا دولت است. علاقمندان به سینما نیز خواهد شد نیاز به ترک صندلی های خالی بین گروه ها و چیزهایی مانند پر کردن مجدد در سودا و پاپ کورن هستند به حالت تعلیق در حال حاضر. کارکنان و مهمانان نیز ممکن است نیاز به پوشیدن ماسک صورت لزوم توسط مقامات محلی است.

CineMark مشخص شده در دستورالعمل های مشابه برای مشتریان و گفت: سانس اکران خواهد شد و مبهوت به حداکثر رساندن فیزیکی فاصله. این شرکت همچنین گفت که قصد دارد به پاکسازی عمومی و بالا لمسی فاصله هر 30 دقیقه و در هر محل را تعیین "رئیس تمیز و ایمنی مانیتور" در وظیفه.

"هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند هیبت و قدرت های بزرگ سینمایی قصه گویی بر روی صفحه نمایش بزرگ و Cinemark مفتخر است تا بار دیگر مهمان خوش آمدید برای لذت بردن از به اشتراک گذاشته همهجانبه تجربه آنها طلب در راه است که آنها را فراهم می کند اعتماد به نفس و آرامش خاطر گفت: Cinemark مدیر عامل علامت Zoradi در یک مصاحبه مطبوعاتی روز شنبه.

AMC نیز گفت: این برنامه برای باز کردن "تقریبا همه" از آن ما تئاتر در ژوئیه اما این شرکت هنوز منتشر شد جزئیات خاص.

COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است. وجود دارد در حال حاضر بیش از 8 میلیون موارد تایید شده در سطح جهان با بیش از 2 میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: واکسن آنتی بادی آزمایش درمان: علم...

6:02tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن