فیس بوک راه اندازی توپخانه آنلاین بنابراین شما می توانید اطلاعات رای گیری را پیدا کنید - CNET

فیس بوک و اینستاگرام از یک مرکز جدید اطلاع رسانی رای دهندگان پرده برداری کردند.آنجلا لانگ/سی نت فیس بوک و سروی

توسط SALAMNEWWS در 23 مرداد 1399
instagram-facebook-logo-phone-united-states-flag-4544

فیس بوک و اینستاگرام از یک مرکز جدید اطلاع رسانی رای دهندگان پرده برداری کردند.

آنجلا لانگ/سی نت

فیس بوک و سرویس عکس آن اینستاگرام یک هاب آنلاین جدید را پنجشنبه راه اندازی کرد که به کاربران اجازه می دهد اطلاعاتی در مورد رای گیری پیدا کنند، ابزاری که شبکه های اجتماعی امیدوارند به آنها در مبارزه با سوء اطلاعات انتخاباتی کمک کند.

سوء اطلاعات در شبکه های اجتماعی یک نگرانی بزرگ پس از ترول های روسی استفاده از این سایت ها برای ارسال مطالبی است که با هدف به کار گیری اختلاف بین آمریکایی ها در طول انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2016 بوده است. فیس بوک همچنین به خاطر ارسال نکردن نوشته هایی از سیاستمداران، از جمله رئیس جمهور دونالد ترامپ، به حقیقت یاب ها، زیر آتش قرار گرفته است. شرکت تلاش کرده است تا با the novel coronavirus هدایت کاربران به منابع معتبر، اطلاعات غلط در مورد رمان کوروناویروس و انتخابات را حل کند.

نائومی گلیت که بر مدیریت محصول و تاثیر اجتماعی نظارت دارد، در یک وبلاگ در یک نوشته وبلاگی گفت: «با ارائه اطلاعات روشن، دقیق و معتبر به مردم، ما همچنان توانایی شبکه های مخرب را برای بهره گیری از عدم قطعیت در اطراف همه گیر برای دخالت در انتخابات کاهش می دهد.

fb-ig-voting-information-center.png

مرکز اطلاعات رای گیری فیس بوک شامل راهی برای بررسی ثبت نام برای رای دادن است.

فیس بوک

فیس بوک همچنین قصد دارد از این مرکز برای مبارزه با هرگونه اطلاعات غلط در مورد نتایج انتخابات استفاده کند. روز چهارشنبه غول social media giant رسانه های اجتماعی گفت که به کار با دیگر شرکت های فناوری و سازمان های دولتی آمریکا برای حفاظت از تمامیت انتخابات ادامه خواهد داد. شبکه اجتماعی در ماه new voting information center ژوئن گفت: مرکز جدید اطلاعات رای گیری بخشی از تلاش این شرکت برای گرفتن 4 میلیون نفر برای ثبت نام برای رای دادن در انتخابات 2020 آمریکا است. Facebook که ۲/۷ میلیارد کاربر دارد، این تلاش را «بزرگترین کمپین اطلاعات رای گیری در تاریخ آمریکا» نامیده است.

مرکز جدید اطلاعات رای گیری در فیس بوک و اینستاگرام شامل راهی برای بررسی ثبت نام در رای گیری و لینک ثبت نام در صورت نبودن شما می باشد. همچنین می توانید اطلاعاتی در مورد رای گیری در ایمیل پیدا کنید و مهلت های ارسال شده را بررسی کنید. کاربران می توانند مرکز را در منوی فیس بوک و اینستاگرام پیدا کنند.

Facebook said the center will include information from sources such as state election officials and nonpartisan civic organizations. همچنین این مرکز از مردم می خواهد که به عنوان کارکنان نظرسنجی دولتی ثبت نام کنند، که کارمندان انتخابات می گویند به دلیل همه گیر شدن COVID-19 در انجام آن مشکل داشته اند. فیس بوک همچنین در حال راه اندازی یک ویژگی جدید طراحی شده برای کمک به مقامات ایالتی و محلی انتخابات هشدار مردم در مورد به روز رسانی در مورد رای گیری.

مرکز بخش به نام حقایق درباره رای گیری که ویژگی های مقالات خبری در مورد انتخابات و رای گیری داشته باشد. مرکز سیاست دوحزبی، واشنگتن، دی سی، مرکز فکر، فیس بوک را با این حقایق فراهم خواهد کرد.

ماه گذشته، فیس بوک همچنین شروع به برچسب گذاری نوشته های مقامات فدرال در مورد رای گیری، هدایت کاربران به اطلاعات بیشتر در مورد موضوع. برچسب زیر نوشته های ترامپ Trump and of Democratic presidential candidate Joe Bidenو جو بایدن نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری ظاهر شده است و کاربران را به یک وب سایت USA.gov رای گیری هدایت می کند.

کمپین بایدن از برچسب زدن انتقاد کرد زیرا در این نوشته ترامپ گفته است که رای گیری به "فاسد ترین انتخابات در تاریخ ملت ما منجر خواهد شد!" در حالی که نوشته بایدن گفت مردم باید "دونالد ترامپ رای بدهند که در نوامبر سال ۲۰۰۶" برگزار خواهد شد. حقیقت یاب اسنوپس گزارش داد که ادعا می کند که رای گیری در نامه "قابل ملاحظه" افزایش خطر تقلب رای دهندگان "عمدتا نادرست است."

فیس بوک گفت که گسترش برچسب به نوشته ها در مورد رای دادن در آمریکا در شبکه اصلی اجتماعی و در اینستاگرام. برچسب ها مردم را به مرکز جدید اطلاع رسانی رای دهندگان هدایت می کنند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب