زنان محزون می خوانی کمتر در علم تصاویر 'به عنوان مردان سفید تسلط'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 24 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

زنان در حال محزون می خوانی در کمتر از تصاویر استفاده می شود برای نشان دادن علم با مردان مسلط به جای پژوهش پیدا کرده است.

بررسی تصاویر نشان داده شده در طول سخنرانیها در عمده علوم, نمایشگاه که به تساوی میلیون ها نفر از بازدید کنندگان یافت می شود نه یک زن برجسته بود در تصاویر ارائه شده توسط آلمان, یونان, ایتالیا و لوکزامبورگ.

کارشناسان هشدار می دهند که فاقد نمایندگی می تواند با قرار دادن دختران به دنبال فرصت های شغلی در علوم و تشدید نابرابری های جنسیتی موجود در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی (STEM) بخش.

گزارش منتشر شده در جنسیت, تکنولوژی و توسعه, بر مردم از سیاه و اقلیت های قومی (BME) پس زمینه نیز به طرز محسوسی وجود ندارد و در تصاویر.

محققان که مورد تجزیه و تحلیل تعادل جنسیتی از عکس ها از دانشمندان که ارائه شد توسط ده کشور مختلف در آستانه نمایشگاه یک سال 2017 علم رویداد برگزار شد در قزاقستان یافت می شود تنها زن اسپانیا ارائه شده می تواند دیده می شود در یک آشپزخانه به نمایش گذاشتن پیشرفت های فن آوری در کوره.

اتریش و فرانسه و مجارستان و اسلواکی نشان داد برخی از زنان در علم تصاویر و در عین حال تصاویری از مردان هنوز هم انبوه تحت سلطه – تنها با یکی از اتریش 15 تصویر از یک دانشمند است که یک زن.

"هنگامی که علمی تصاویر شامل زنان آنها اغلب مخاطبان به جای دانشمندان و اغلب نشان داده شده است با لبخند" نویسندگان این گزارش گفت: در یک بیانیه مشترک.

"در مقابل مردان بودند که تمرکز اصلی با جدی عبارات. همچنین دانشمند نقش عمدتا سفید با اقلیت نژادی نشان داده شده است به عنوان مخاطبان و یا ذینفع. به طور کلی تصاویر به شدت تاکید حضور مردان سفید در علم است.

"تصویر در تصاویر تقویت می کند و می آموزد ایده های است که می تواند در نقش های مختلف از جمله پزشکان و یا دانشمندان است. جنسیتی متعادل یا جنسیتی مغرضانه تصاویر هم می توانید با بالا بردن آگاهی برای کاهش شکاف جنسیتی یا تقویت کلیشه های جنسیتی – بدون در نظر گرفتن زنان به عنوان دانشمندان, تصاویر بازدید کنندگان می آموزد که دانش علمی است که در درجه اول متعلق به مردان است."

محققان اشاره کردند وجود دارد 599 برندگان جایزه نوبل در پزشکی و فیزیک و شیمی بین سال 1901 تا سال 2017 اما فقط 17 نفر از آنها زن بودند به آنها استدلال های داستان زنان در علم با نسل بعدی است یک راه کلیدی برای "پرورش" آینده زن و دانشمندان است.

در این بررسی که مورد تجزیه و تحلیل تصاویر از, آلمان, یونان, ایتالیا, لوکزامبورگ و اسپانیا و اتریش و فرانسه و هلند و مجارستان و اسلواکی در بر داشت یکی از کشورهای ارائه یک "جنسیتی متعادل مشاهده".

شلی Gonsalves, مدیر اجرایی, در آموزش, اول, اجتماعی سازمانی است که تلاش برای مقابله با ضعف در سیستم آموزش و پرورش نگرانی در مورد یافته های این گزارش است.

Ms Gonsalves گفت: "ما تحقیقات خود دریافتند که یک نام برجسته در برنامه درسی ملی برای GCSE science.

"اگر زنان جوان را نمی بینم شناسایی مدل های نقش بود که بر اساس جنسیت یا قومیت است که جرقه تصورات خود را و الهام بخش آنها را به دنبال یک حرفه ای در بنیادی ما در حال ساخت بسیاری از استعدادهای خود را برای آینده کشور به طور بالقوه تعمیق بنیادی کمبود مهارت های.

"دانستن تفاوت معلمان بزرگ می تواند ما باور داریم که بیشتر نقش زن مدل – از همه پیشینه ها – مورد نیاز در کلاس درس برای کمک به الهام بخش نسل بعدی زنان در بنیادی واقعا رشد است."

گزارش آموزش برای اولین بار قبلا پیدا درسی ملی برای GCSE science شامل نمی شود نام هر و تنها نیمی از بزرگسالان قادر به نام یک زن دانشمند است که یا مرده و یا زنده است.

این مطالعه نشان داد که تنها 12 درصد از مهندسین زنان هستند و 13 درصد از بنیادی کارگران در ارشد زن هستند اما عدم بنیادی تخصص هزینه های کسب و کار £1.5 میلیارد دلار در سال است.

محققان کشف کردند, دختران محروم از پس زمینه ها به احتمال زیاد به را انتخاب کنید بنیادی مناطق موضوع و هفت برابر کمتر احتمال دارد به انتخاب یک سطح فیزیک از یک پسر از مزایای بیشتر پس زمینه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن