Rishi Sunak زیر آتش بیش از £1bn انرژی-بهره وری طرح پس از مانیفست حزب محافظه متعهد نه بار به عنوان مقدار

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 17 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Rishi Sunak متهم شده است از آبیاری کردن یک محافظه کار مانیفست تعهد با £1bn برنامه به پلاگین انرژی-نشت ساختمان — پس از حزب وعده داده شده £9.2 میلیارد دلار خواهد بود به سر برد.

نقدی بخشی از صدراعظم "مینی بودجه" بودن پرده برداری کرد این هفته نیز کسری از دهها میلیارد صرف شده سبز بازیابی در آلمان و فرانسه در عراق هشدار داد.

فعالان صلح سبز در اعتراض به آن را "بسیار کمتر از متعهد شد به" در حالی که اتحاد سبز استدلال آن را "زندگی نمی کنند تا به دولت خود جاه طلبی".

آقای Sunak تعهد به ایجاد هزاران شغل سبز در fightback در برابر coronavirus با £1bn طرح برای بهبود بهره وری انرژی در مدارس, بیمارستان ها و دیگر ساختمان های عمومی.

£50 متر قابلمه را محاکمه مقاوم سازی اجاره مسکن اجتماعی, نصب پمپ های حرارتی عایق و شیشه های دو جداره در کمترین انرژی کارآمد خواص در انگلستان است.

اما گروه های زیست محیطی شد و سریع به رسم نامطلوب مقایسه با برنامه به مقابله با تغییرات آب و اورژانس در حالی که احیای اقتصاد در آلمان (£36bn) و فرانسه (£13.5 میلیارد دلار).

و آنها با اشاره به ماه دسامبر گذشته را مانیفست حزب محافظه که می خواند: "ما کمک خواهد کرد که کاهش لوایح انرژی با سرمایه گذاری £9.2 میلیارد دلار در بهره وری انرژی خانه ها و مدارس و بیمارستان ها".

"مطمئنا این فقط یک پرداخت و گفت:" روزی راجرز, Greenpeace UK, سر سبز بازیابی.

"البته این پول بهتر از هیچ چیز, اما آن را نمی کند اندازه گیری های اقتصادی و بحران های محیطی. این به اندازه کافی برای ایجاد صدها نفر از هزاران نفر از جدید مشاغل سبز است که مورد نیاز هستند."

جو Furtado از اتحاد سبز اتاق فکر گفت: "ما باید برای دیدن به طور قابل توجهی بیشتر سرمایه گذاری برای یک واقعا سبز بازیابی."

"این است که فقط بیش از 10 درصد از £9.2 میلیارد دلار تا سال 2024 که دولت متعهد در آن مانیفست برای بهبود بهره وری انرژی انگلستان ساختمان."

و مونا سلیمان دوستان از آب و هوای زمین متخصص گفت: "اگر این خبر قرار بود جسورانه و بلند پروازانه حرکت به سمت سبزتر و جهان عادلانه تر به نظر می رسد که انبوه دست کم گرفت مقیاس مشکل است."

کامل لایحه برای متصل کردن انگلستان چکه کن, ساختمان, که حساب برای تقریبا یک پنجم از انتشار گازهای گلخانه ای قرار داده است در حدود دو برابر مانیفست تعهد £9.2 میلیارد دلار توسط صلح سبز.

انتقاد می آید فقط یک هفته پس از نخست وزیر £5bn زیرساخت افزایش هزینه های طراحی شده به سر اقتصادی, سقوط, فاقد قابل توجهی سبز جدید اقدامات است.

مستقل تغییر آب و هوا کمیته نامیده می شود برای کم کربن منابع حرارت در تمام 29 میلیون خانه و ساختمان در کشور برای نجات وظیفه قانونی برای رسیدن به خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

ماه گذشته آن توصیه می شود توقف تدریجی نصب و راه اندازی دیگهای بخار و گاز در 2035 در آخرین, به خانه های آب و هوا-انعطاف پذیر.

روز چهارشنبه آقای Sunak را وعده £3bn بسته به دیدار آقای جانسون را نذر به "ساخت سبزتر" اما هیچ جزئیات ارائه شد از دیگر اقدامات پیش از اعلام.

او استدلال می کنند بیشتر انرژی کارآمد خانه می توانید برش سالانه صورتحساب های انرژی به طور متوسط £200 برای برخی از فقیرترین خانواده ها.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب