کاری که از دست برادران به کروناویروس خواستار انگلیسی ها به "مسئولیت شخصی" برای مستند

یک زن که از دست دو برادر به Covid-19 به عنوان یک سوم از بهبود از ویروس به خواست انگلیسی ها خسته از مستند به "ن

توسط SALAMNEWWS در 17 اردیبهشت 1399

یک زن که از دست دو برادر به Covid-19 به عنوان یک سوم از بهبود از ویروس به خواست انگلیسی ها خسته از مستند به "نگاهی به جایگزین" و "مسئولیت شخصی در حال حاضر".

Olume Ivowi یک زن 46 ساله تحلیلگر کسب و کار از Luton, درگذشت در 10 مارس با Covid-19.

او 38 ساله برادر Isi که به سندرم داون زندگی در محل اقامت در میلتون کینز و در بیمارستان درگذشت با این ویروس بیش از یک هفته بعد.

خود را خواهر بزرگتر ایدا توصیف Olume به عنوان یک فرد مراقبت و "یکی کننده از خانواده".

او گفت: PA news agency: "آنها بسیار نزدیک است. Olume نوع از مسئول Isi او بیشتر برای Isi در نظر مطمئن شوید او خوب نگه داشتن در تماس با سرپرستان و همه از آن.

"او کسی است که می تواند تماس های تلفنی را به مطمئن شوید که همه خوب بود او را به یاد داشته باشید همه تولدها و به همه تبریک کریسمس, هر, تعطیلات, اما نه فقط برای خانواده اش بلکه برای دوستان و خانواده."

46 ساله شده بود بهبود پس از ابتلا به ویروس چندین روز قبل از آن اما ناگهان احساس کرد قادر به نفس در 10 مارس, مرگ, ساعت بعد.

ایدا Ivowi گفت: "آن را فقط به نظر نمی رسد زیرا احساس کردم چرا که او نبود به ICU او نبود انتوبه بنابراین او قطعا رفتن به رفتن به صفحه اصلی.

"من فکر نمی کنم که مرگ ناگهانی چیزی است که هر کسی می تواند بسته بندی کردن سر خود را در اطراف."

آقای Ivowi جان سالم به در با همسر خود Juanetta و دختر Mireille.

Ms Ivowi, 51 گفت: خانواده شده بود در مورد چگونه آنها می خواهم بگویم Isi در مورد برادر مرگ است.

او گفت: "ما واقعا می خواهید به او بگویید از طریق تلفن و تلاش برای کشف کردن که آن را امن خواهد بود و یا اگر ما می تواند دریافت مجوز برای کسی مجاز به رفتن به او بگویید پس ما دریافت تماس است که او بیش از حد گرفته شده بود به بیمارستان.

"این قطعا نیست اما ما آگاهانه تر در مورد آنچه اتفاق می افتد در مقایسه با Olume که در آن ما تا به حال هیچ ایده چه چیزی اتفاق افتاده است.

"Isi بود و یک روح آرام او عاشق زندگی او عاشق موسیقی او تا به حال روال خود, او تا به حال خود را در فعالیت های اجتماعی و خلاقیت است."

Ms Ivowi سوم برادر Osi, 50, همچنین قرارداد Covid-19 اما ساخت یک بازیابی.

او گفت که او "عمیقا سپاسگزار" برای پزشکان که تا به حال تحت درمان با برادران و نگه داشته و او اطلاع داد که او در زندگی ما.

Ms Ivowi همچنین از مردم خواست به احترام این مستند برای جلوگیری از سایر خانواده ها از رفتن را از طریق تجربه خود را.

او گفت: "لطفا توجه دولت دستورالعمل, من می دانم که از آن شده است بسیار خسته کننده برای مردم به پناه در خانه های خود و هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد اما نگاهی به جایگزین.

"این نه تنها در آمار و اعداد آن را در واقع اتفاق می افتد و آن این است که کشتن مردم است. مردم نیاز به مسئولیت شخصی در حال حاضر."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب