غول hogweed: انگلستان در خطر از دست دادن مبارزه با گیاه سمی کارشناسان هشدار می دهند

کارشناسان هشدار داده اند که انگلستان در حال از دست دادن جنگ برای از بین بردن غول hogweed یک گونه های مهاجم به

توسط SALAMNEWWS در 24 اردیبهشت 1399

کارشناسان هشدار داده اند که انگلستان در حال از دست دادن جنگ برای از بین بردن غول hogweed یک گونه های مهاجم به عنوان کشور خطرناک ترین گیاه است.

با وجود دیرینه تلاش برای از بین بردن خطرناک "جانور" را به دست آورده است جای پایی در سراسر کشور با horticulturists هشدار می داد که های اخیر و جاری شدن سیل و آب و هوای گرم ممکن است کمک های خود را گسترش.

در اصل نقطه از قفقاز هویج اعضای خانواده تصور می شده اند برای اولین بار معرفی به انگلستان در سال 1817 زمانی که Heracleum giganteum دانه فرستاده شدند و از روسیه به Kew Gardens.

در حالی که در ابتدا مورد علاقه زینتی در باغ ها با توجه به ظاهر خوشایند و قابل توجه قد – رسیدن به ارتفاع بیش از پنج متر (16 فوت) – آن را غیر قانونی شده است به رشد گیاه در باغ برای چندین دهه در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از آن که بسیار سمی است.

سمی آن شیره باعث می شود نور خورشید حساس می سوزد و تاول که می تواند اسکار برای سال ها می تواند موجب کوری اگر تماس ساخته شده است با چشم های پیشرو مایک Duddy از Mersey رودخانه اعتماد به دوبله آن را "خطرناک ترین گیاه در بریتانیا".

در حالی که آن را به طور معمول به نظر می رسد در امتداد آبراه کارشناسان هشدار می دهند آن را نیز سرچشمه در باغ و در verges. گیاه ردیاب گزارش صدها نفر از رؤیت در تمام چهار بریتانیا در سازمان ملل و جاهای دوردست به اینورنس, Pembrokeshire, شهرستان لندندرری و کنت.

گیاهی است که به راحتی با اشتباه خیرخواه گاو جعفری – رشد در آب و هوای گرم و رئیس horticulturist در انجمن باغبانی سلطنتی هشدار سیلاب های اخیر ممکن است انجام داده اند دانه های پایین دست به مکان های جدید است.

"این جانور بنفش blotches و درشت موها در آن ساقه" مرد داد و گفت: این بار. "در بسیاری از مکان های که در آن شما آن را ببینید در تابستان آن بسیار زیاد است. آن را بسیار زیبا گیاه اما من به شدت توصیه به هر کسی که به رشد آن است. آن می تواند باعث برخی بسیار تند و زننده آسیب های است که مدت زمان طولانی را به زخم التیام یابد."

آقای Duddy از Mersey رودخانه اعتماد همچنین مقاله گفت: "هماهنگ عمل تنها راه برای خلاص شدن از آن. در 1990s وجود دارد بسیار کمی از آن. گسترش کردم بدتر از هر سال است."

او گفت: مستقل است که عوامل دیگر در ادامه گسترش هستند کمبود منابع مالی اختصاص داده شده به کنترل آن فقدان دانش در مورد چرخه زندگی خود و "یک حس غیر قابل اجتناب در میان مقامات محلی است که این گیاه پس از تاسیس, می تواند کنترل شود".

مقامات محلی می توانید با استفاده از حیات وحش و حومه عمل 1981 و "بسیار بهتر" پلیس جرم و جنایت و ضد رفتار اجتماعی عمل 2014 به اجرای کنترل علف های هرز.

اما آقای Duddy گفت که او معتقد است که آنها تا حد زیادی ندارد چرا که "اکثر آنها لازم نیست که گیاه تحت کنترل در زمین های خود را زیرا آنها پول هزینه آن به اجرای قانون و از آنجا که هیچ کس در اکثر مقامات محلی می خواهید برای مسئولیت آن را".

اما او همچنان امیدوار است که این گیاه را شیوع می تواند "بسیار کاهش می یابد" شد در دسترس کنترل روشهای تامین می شود و پس از عمل.

پدر و مادر به طور خاص هشدار داد برای اطمینان از فرزندان خود را به تحصیل در مورد خطرناک گیاه.

در سال 2015 حداقل پنج فرزند شدند با سوختگی های شدید پس از آمدن به تماس با این گیاه در پارک در گریتر منچستر.

در آن زمان مادر یکی هفت ساله بود که در بیمارستان بستری با جراحات او گفت که او در ابتدا اعتقاد بر این دختر او را از صدمات به علت یک خاردار ابتدا.

"[روز بعد] آنها می خواهم تبدیل به تاول در آن نقطه او همچنین می خواهم یک درجه حرارت بالا و قابل توجهی درد" آنی Challinor گفت: ایمیل های روزانه. "او بسیار ناراحت بود با تاول آنها نگاه کرد و عصبانی و او گریه زیادی است."

او افزود که کارکنان بیمارستان به آنها گفته بود دختر خود را "چپ با یک دائم اسکار و که کمی از پوست را دوباره تاول در هر زمان آن است که در معرض نور خورشید پس از آن total sunblock برای زندگی در که کمی از پوست".tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن