"من فکر می کنم آن را 'شرم آور': Piers Morgan حملات 'شرم آور' مت Hancock برای ظاهر شدن در GMB

Piers Morgan به نام وزیر بهداشت مت Hancock یک "رسوایی" برای ظاهر شدن در صبح بخیر بریتانیا و او را متهم کرد از

توسط SALAMNEWWS در 23 اردیبهشت 1399

Piers Morgan به نام وزیر بهداشت مت Hancock یک "رسوایی" برای ظاهر شدن در صبح بخیر بریتانیا و او را متهم کرد از انکار بینندگان "به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی اطلاعات".

در حالی که وزیر کابینه بود که در حال حاضر در Sky News و BBC صبحانه به بحث coronavirus همه گیر غیاب او GMB باعث خشمگین فوران از آقای مورگان.

این مجری تلویزیون که ادعا کرد که دولت را ممنوع کرده است همه وزرا از ظاهر شدن در GMB گفت که آقای هنکاک no-show رد بینندگان برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی اطلاعات است.

"شما شایسته وزیر بهداشت را به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی اطلاعات راهنمایی و توضیحات او گفت:" صبح روز سه شنبه.

"[Mr Hancock] در حال رفتن به رفتن در هر نشان می دهد تا خود را به شنوندگان و بینندگان را که اطلاعات.

"من فکر می کنم آن را شرم آور و کاملا اشتباه او را انجام نمی دهد نشان می دهد ما به دلیل تاریخ و وزرای نمی توانستم پاسخ به پرسش های اساسی مانند چگونه بسیاری از سلامت کارگران کشته شده اند."

آقای مورگان در ادامه به ادعا می کنند که دولت عدم GMB ظاهر شد و نتیجه این بررسی که "بسیار ضعیف" آمار دولت شده بود موضوع در برنامه

"ما اذیت کردم با آنها را به خاطر آنها نمی دانستند که کارهای اساسی ما رو ناراحت و نا امید و عصبانی از طرف بهداشت و درمان کارگران و خانواده" او گفت:.

"ما برای پرسیدن سوالات دشوار و نگه داشتن دولتی پاسخگو مت هنکاک است که در حال حاضر تحریم این برنامه به عنوان در هر دولت و وزیر و نخست وزیر.

"این یک ننگین راه برای درمان شما بینندگان ما می توانیم تنها عذرخواهی می کنیم. آن در جریان بوده است به مدت 10 روز در حال حاضر."

55 ساله و مجری ادامه داد: "این یک رسوایی است. آنها نمی خواهند به چالش کشیده می شود آنها نمی خواهند برای پاسخ به این پرسش دشوار است.

"ما دوم بدتر مرگ و میر در جهان ما را ساخته اند یک سری از اشتباهات و ما باید حق را به درخواست وزیر بهداشت چرا و چگونه می تواند به شما تضمین می کنند شما نمی خواهد این اشتباه را دوباره ؟

"آن را به نام پاسخگویی آن چیزی است که روزنامه نگاران را انجام دهد."

آقای مورگان نیز متهم آقای Hancock از اولویت بندی BBC صبحانه بینندگان بیش از کسانی که به تماشای GMB.

"آنها فکر نمی کنم زندگی خود را به عنوان ماده بسیار," او گفت:. "برای خطر خشن و جست و خیز مصاحبه در مورد زندگی و مرگ آنها فکر نمی کنم زندگی شما مهم است. آنها نمی.

"این وزیر بهداشت نمی خواهید بگویید GMB بینندگان این اطلاعات من فکر می کنم این یک رسوایی است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن