زمانی که coronavirus مستند است که بیش از ما می توانیم نگه داشتن زوم بازیگران reunions? - CNET

بازیگران از جامعه پیوست برای یک جدول-خواندن پنج سال پس از پایان معشوق نشان می دهد. سونی در حالی که بسیاری از

توسط SALAMNEWWS در 15 خرداد 1399
community-reunion

بازیگران از جامعه پیوست برای یک جدول-خواندن پنج سال پس از پایان معشوق نشان می دهد.

سونی

در حالی که بسیاری از این سال بزرگترین فیلم به تعویق افتاده اند توسط coronavirus مستند هالیوود آینده شده است تا با راه های جدید برای نگه داشتن طرفداران را سرگرم. زوم بازیگران reunions جدول-reza Q&A و قرنطینه سازمان دیده بان-احزاب ظهور کرده اند در یوتیوب و Instagram در طول چند ماه گذشته -- و آنها بوده است و در مجموع شادی به تماشای.

ما دیده ایم این قالب از ارباب حلقه ها, بازگشت به آینده, The Fresh Prince of Bel-Air و حتی تام هنکس چلپ چلوپ دوباره برای چت. اغلب آنها شروع شده توسط به دنبال در زمان صرف مربوطه خود را نشان می دهد و یا فیلم. همه چیز سست; ما می بینیم از یک طرف از هنرمندان ما معمولا نمی کنید برای دسترسی به.

زوم بازیگران چت بهترین بخشی از محتوای اضافی که نشان آنلاین و آنها نیاز به چوب در اطراف یک بار مستند محدودیت های بلند.

نگاهی به Q&A جنبه. به جای اجرا از آسیاب مصاحبه ما دریافت سوالات از اعضای بازیگران خود مردم هستند که مشروع علاقه مند به پاسخ. بازیگران راحت تر هستند به معنای واقعی کلمه در خانه های خود sweatpants پنهان offscreen. آن را خود کارگردانی انعکاس, نشان می دهد توسط افرادی که آن را می دانم بیشتر از نزدیک. آن را بسیار جذاب!

این راه مصاحبه در مورد نشان می دهد تلویزیون و فیلم نیاز به انجام می شود از هم اکنون -- توسط بازیگران و سازندگان خود را دارند.

community

از سمت چپ: Joel McHale, Alison Brie, Yvette Nicole Brown و جیلیان اندرسون در جامعه است.

NBC

جامعه آن را کاملا در ماه گذشته. NBC طنزهای که به پایان رسید در سال 2015 پس از شش عمدتا عالی فصل (فصل 4 شناخته شده است به عنوان نشت گاز فصل) را گرد هم آورده بازیگران اصلی آن به صورت یک جدول خوانده و Q&A برای جمع آوری پول برای COVID-19 دانست.

هر کس به جز چوی چیس (که در سمت چپ نشان می دهد بحث برانگیز در فصل 5, ضربه نهایی در رابطه سنگی با showrunner Dan Harmon) راه اندازی وب کم و میکروفن و زوم زمینه. در آشکار یک مربع کوچک از خود را در خانه های مربوطه به اینترنت تلاش آنها برای ایجاد برخی از سحر و جادو از محبوب نشان می دهد.

در اینجا که در آن همه چیز ،

جدول خواندن به کارگردانی هارمون میدادند و با unfaded کمدی دقت توسط بازیگران در نهایت تبدیل به یک پلت فرم برای بازیگران به تأمل در نحوه خاص آن را به کار در جامعه است. گلوور مشترک یک داستان در مورد چگونه بازیگران همسر Danny Pudi صرف یک روز کمک به او را به حرکت به آپارتمان جدید خود را در مرکز شهر LA.

و Gillian Jacobs این گفت: "من همیشه یک انزواطلب است. من تنها یک کودک. من همیشه فقط فرض کنیم همه از من متنفر است. و من فکر می کنم که این نشان می دهد و این بازیگران به بینندگان چه چشم انداز خود را از دوستی می شود. آن را به من شخصا زندگی واقعی احساس احساس بخشی از یک گروه در راه است که من فکر نمی کنم من می خواهم همیشه قبل از احساس است."

screen-shot-2020-05-19-at-8-29-14-am.png

زوم سازند.

سونی

جامعه به حال یکی از آن رعد و برق-در-یک-بطری کست از Glover, که او نیز رفت و به نوشتن و ستاره در امی و برنده آتلانتا به Alison Brie, Joel McHale, Ken Jeong و جیم راش. آنها افراد با استعداد با شیمی ساخته شده است بیش از یک سال کار کردن رابطه و دوستی است. نه همه کست سرگرم می تواند در آن سطح در حالی که در گیر یک glitchy, دانه دانه پلت فرم در یک بردی دسته سازند.

اما چیزی وجود دارد صمیمی در مورد بازیگران ورود از دستگاه های خود را به برقراری ارتباط با یکدیگر. بر خلاف معمول مطبوعات تفریحی, راه اندازی برای ترویج جدید نمایش و یا تکان دادن بازیگران ندارد و به پارک آن را در اتاق یک هتل و یا لابی و نشستن برای ساعت ها در حالی که یک جریان از غریبه ها می آیند یک به یک برای پرسیدن سوالات مشابه بارها و بارها. به جای اجرا می پوشند سهامی خاص و نوشیدن شراب.

سرگرم کننده و صمیمیت و راحتی است که بازیگران باید در زوم بازیگران چت نوار دور جدیت مطبوعات تفریحی, مصاحبه. Junkets یکنواخت و بی دست و پا انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته و-بدتر-ایجاد یک مانع بین بازیگران و مخاطبان است.

اجازه زوم بازیگران چت, کارگردان بازیگران و سازندگان خود را بخشی جدایی ناپذیر از یک نمایش یا فیلم را ترویج و خدمات فن از هم اکنون در. هنگامی که این است که همه گفته و انجام داده و ما بازگشت به هر سطح از حالت عادی ممکن است اجازه دهید نگه داشتن زوم بازیگران چت رفتن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن