جدید 2021 فورد F-150 است اختیاری ژنراتور برق و هیبرید انتقال قدرت - Roadshow

آن را نمی ممکن است به آن نگاه کنید اما 2021 فورد F-150 است که یک گنجه انقلابی. فورد وجود خواهد داشت splashier

توسط SALAMNEWWS در 6 تیر 1399

آن را نمی ممکن است به آن نگاه کنید اما 2021 فورد F-150 است که یک گنجه انقلابی.

فورد

وجود خواهد داشت splashier جدید-مدل آغاز بکار این سال, اما وجود خواهد داشت هیچ یک بزرگتر یا بیشتر مهم است. این 2021 فورد F-150 است فقط نورد تحت klieg چراغ در یک رویداد ویژه با تشریفات Denis Leary در روز پنج شنبه و از آن زمان به نگاهی نزدیک تر است. زمانی که امریکا جدیدترین full-size وانت رول به نمایندگی های این سقوط آن را به ارث می برند نه تنها به عنوان بهترین فروش کامیون برای 43 سال راست آن را نیز فرض گوشته که یکی از این کشور رئیس اقتصادی رانندگانخودرو و یا در غیر این صورت.

بدون فشار.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 2021 فورد F-150 است که یک گنجه انقلابی

6:42

یک نگاه 2021 F-150 منطقی ممکن است شما تعجب آنچه کاملا جدید است. قطعا در این حرکت از امروز مدل جدید این 14th-نسل کامیون فورد طراحان تحویل داده اند یکی از محافظه کارانه تر بصری تعمیرات اساسی دیده ایم از F-Series صف در دهه. اما یک نگاه دقیق تر در کامیون نشان می دهد که برای عدم جاه طلبی: این وانت بسته بیشتر برق و اتصال به فکر تکنولوژی از ما دیده ایم در هر نور-وظیفه تولید کامیون در کسب و کار.

پوست پشت این گسترده شانه سکوهای آلومینیومی پوست و شما پیدا کردن یک موجود ترکیبی انتقال قدرت -- اولین ترکیبی کامل برای ضربه زدن به ما وانت بازار است. شما همچنین می خواهید پیدا کردن یک قایق از دیگر ویژگی های رمان و فن آوری طراحی شده برای بهبود بهره وری و راحتی. در میان آنها ؟ طرفدار قدرت پردازنده های زبر و خشن در بستر منبع قدرت طراحی شده به جای ژنراتور در محل کار سایت و campouts و همچنین به عنوان بزرگ صفحه نمایش جدید در حال اجرا next-gen همگام 4 سرگرمی. بنابراین آیا شما یک پیمانکار حرفه ای و یا کسی که دوست دارد به بازی سخت در تعطیلات آخر هفته فورد امیدوار است که شما پیدا کردن چیزی جدید در اینجا است که شما می خواهم. در واقع حتی اگر شما یک کامیون معمولی فن, شما ممکن است علاقه مند به یادگیری در مورد چگونه این وانت جدید مجموعه فن آوری جدول برای فورد آینده تسلا Cybertruck رقیب تمام برقی F-150 با توجه مدتی در سال 2022.

2021 فورد F-150 با هدف به رئیس جدید

بیایید شروع با اصول اولیه: بسیاری از F-150 را نردبان-قاب شاسی حمل بیش بدون تغییر و همراه با آن سهم شیر از F-150 ابعاد کلی رد پا و همچنین کابین و مشخصات تخت. کامیون جدید کمی گسترده تر پیگیری و بزرگتر در دسترس چرخ (تا 22 اینچ!) برای بیشتر کاشته موضع اما سایه آن کست خواهد بود بسیار شبیه به امروز کامیون. تمام کابین و کادر تنظیمات بازگشت به عنوان انجام تمام سطح تر و تمیز -- XL, XLT, کمند, پادشاه در مرتع پرورش احشام پلاتین و محدود (جدید رپتور بعد خواهد آمد).

با وجود شما به احتمال زیاد برداشت اولیه هر ورق های فلزی پانل جدید است. این یک خوش تیپ کامیون فورد نیازی به اختراع دوباره خروجی مدل نگاه از کل پارچه (به خصوص با در نظر کامیون بازار اغلب خریداران محافظه کار). جلو وجود دارد جسورانه پنجره مشبک bookended توسط چراغ جلو مشخص شده توسط اندازه C-گیره-شکل در طول روز در حال اجرا چراغ است که گسترش به سپر طراحی تم تکرار در چراغهای عقب نیز هست. جدید کامیون ارقام به slipperier نیز شامل نه تنها فعال کرکره پنجره مشبک است که در سرعت اما همچنین به طور خودکار مستقر جلوی هوا سد که باعث کاهش در 40 مایل در ساعت به بهبود آیرودینامیک (دومی retracts از راه در سرعت های پایین به مذاکره مسیرهای جاده و سرکش پارکینگ موانع).

از پشت شما در پیدا کردن تطبیق C-گیره-شکل taillamps و یک ترفند جدید چند منظوره درب عقب اتومبیل. در حالی که دومی فاقد فانتزی چند جهت هینگد بر روی برخی از رقابت های جنرال موتورز و رم کامیون های جدید tailgate بسیاری از پخته-در هوش و ذکاوت از جمله جدید سطح کار صاف است که ادغام یک قرص دارنده خط کش گیره مانت و جدید کراوات به پایین حلقه است که به عنوان دو درب بطری باز کن. اگر هیچ چیز دیگری, این ساده تر روش این است که بدون شک کمتر پیچیده و سنگین و پر هزینه تر از Chevy Silverado 1500's MultiPro واحد و Ram 1500's 60/40-تقسیم و حل است.

2021 فورد F-150 در مقابل 2020 فورد F-150


2021 فورد F-150 2020 فورد F-150
موتورهای 3.3 لیتری V6 3.3 لیتری V6

2.7 لیتری توربو دوقلو V6 2.7 لیتری توربو دوقلو V6

3.0 لیتری توربو دیزل V6 3.0 لیتری توربو دیزل V6

3.5 لیتری توربو دوقلو V6 3.5 لیتری توربو دوقلو V6

3.5 لیتری توربو دوقلو V6 هیبریدی 5.0 لیتری V8

5.0 لیتری V8
انتقال 10-سرعت خودرو 6-سرعت خودرو


10-سرعت خودرو
Drivelines دو چرخ دو چرخ

چهار چرخ دیسک چهار چرخ دیسک
حداکثر بکسل TBD 13,200 پوند
حداکثر ظرفیت ترابری TBD 3,270 پوند
ظهر (Crew Cab 2WD) 231.7 در 231.9 در
عرض (Crew Cab 2WD) 79.9 در 79.9 در
ارتفاع (Crew Cab 2WD) 75.6 در 75.6 در
فاصله دو محور (Crew Cab 2WD) 145.4 در 145.0 در

این tailgate ویژگی های C-گیره اسلات کراوات به پایین cleats قرص دارنده و حتی بطری افتتاحیه.

فورد

EcoBoost و PowerBoost ترکیبی drivetrains, oh my!

هنگامی که شما گذشته ارزیابی F-150 جدید نگاه, اگر شما یک کامیون معمولی خریدار, شما در حال رفتن به می خواهید بدانید که چه چیزی در زیر هود. فورد می گوید: بسیاری خروجی مشخصات مانند اسب بخار و گشتاور و مصرف سوخت بعد خواهد آمد همراه با حمل بار و دو اعتبار. در حال حاضر ما نمی دانیم موتور صف. وجود دارد مقدار زیادی از انتقال در اینجا بیش از حد از جمله به طور طبیعی آسپيره 3.3 لیتری V6 و 5.0 لیتری V8 گزینه های همراه این شرکت به خوبی دریافت 2.7 لیتری و 3.5 لیتری twin-turbocharged EcoBoost V6s. 3.0 لیتری V6 PowerStroke بازده دیزل خریداران نیز هست. تمام F-150 مدل دریافت 10-سرعت انتقال خودکار.

این خبر البته توسط F-150 جدید PowerBoost هیبرید انتقال قدرت. Piggybacking از فورد موجود 3.5 لیتری EcoBoost V6 این صنعت برای اولین بار ترکیبی کامل پیکاپ (Ram را eTorque کمتر-قدرتمند خفیف هیبرید). سیستم ادغام یک واحد 35-کیلووات (47 اسب بخار) موتور الکتریکی به انتقال مسکن حمایت شده توسط یک مایع سرد می شود, 1.5-کیلووات-ساعت lithium-ion battery pack. این یک پلاگین در ترکیبی سیستم این خود شامل خود شارژ معامله که شامل یک کمربند رانده استارت. PowerBoost در دسترس خواهد بود در همه سبك در هر دو چرخ محرک و چهار چرخ محرک تنظیمات.

فورد مشخص شده است برخی از مهم PowerBoost عملکرد اهداف از جمله بیش از 12,000 پوند از حداکثر ظرفیت بکسل بهترین در کلاس اسب بخار و گشتاور ارقام و پا-عبور از محدوده 700 مایل در مخزن.

جالب است که امروز 2020 F-150 می توانید دو تا 13,200 پوند با آن 375 اسب بخار 470-lb-ft 3.5 لیتری EcoBoost انتقال قدرت پس از آن مشخص نیست اگر جدید PowerBoost هیبریدی خواهد بهتر از آن گاز-تنها همتای در تخلیه معیارهای راه آن را به احتمال زیاد خواهد شد در مایل در هر گالن ستون.

این که آیا شما به کامیون یا نه شایان ذکر است که حتی اگر PowerBoost فروش فقط تا نسبتا کوچک در صد از F-150 حجم فروش سالانه این امکان وجود دارد که این تکنولوژی می تواند ضربه بزرگتری در آمریکا در مجموع مصرف سوخت از هر وسیله نقلیه جدید از جمله برق. که در بخشی به دلیل اندازه کامل کامیون آنقدر تشنه طبیعت و تا حدی به دلیل فورد به فروش می رساند بسیاری از -- خودروساز منتقل حدود 900,000 واحد در سال گذشته است.

(برای یک نگاه دقیق تر در نحوه 2021 فورد F-150 پشته تا در برابر رقبا مانند Chevy Silverado Ram 1500 و تویوتا توندرا, بررسی مقایسه ویژگی.)

طرفدار قدرت پردازنده می تواند قدرت کل کوچک سایت ساخت و ساز و یا یک قاتل حزب درب عقب اتومبیل.

فورد

F-150 جایگزین نیاز به ژنراتور با نرم افزار قدرت پردازنده

PowerBoost همچنین اجازه می دهد تا برای یک قدرت بالا نسخه از نرم افزار قدرت پردازنده اختیاری جدید اینورتر است که می تواند جایگزین صاحبان نیاز به پس زدن دهنه اسب با صدای بلند و سنگین و کثیف ژنراتور به کار سایت و اردو. آن حتی ممکن است مفید باشد به عنوان یک ژنراتور پشتیبان برای خانه خود را هنگامی که برق می رود. طرفدار قدرت پردازنده یکپارچه ژنراتور است که فراهم می کند تا 7.2 کیلووات قدرت از یک سری از رسانه های نصب شده در کابین و در بستر. در مورد هیبرید کامیون این پورت ها را در قالب چهار بالین نصب 120-ولت 20 آمپر رسانه ها با یک واحد 240 ولت و 30 آمپر خروجی برای تجهیزات.

با 7.2 کیلو وات سیستم فورد می گوید شما می توانید قدرت تا 12 اینچ اره تاج دایره ای را دیدم یک چکش مته نیم اسب بخار کمپرسور هوا چراغ سیل و یک باند باتری شارژر همه در همان زمان. اگر شما سپاسگزارم برای ساخت و ساز اما شما می خواهم به بازی سخت در تعطیلات آخر هفته فورد می گوید PPO می تواند شارژ کامل تخت خواب-بار از موتور سیکلت های برقی. شما حتی می توانید آب تا باتری ابزار خود را, کامپیوتر و اسباب بازی در حالی که در حال حرکت است. در حالی که ما پیش بینی است که بسیاری از سنتی وانت خریداران -- به ویژه ناوگان خریداران -- دریغ ممکن است در فکر خرید یک خودرو هیبریدی منحصر به فرد ویژگی های مفید مانند نرم افزار قدرت پردازنده می تواند کمک به تبدیل مردد خریداران.

و برای کسانی که واقعا نمی خواهید قدرت ترکیبی, شما هنوز هم می توانید گزینه های پایین قدرت PPO سیستم با 2.0 کیلو وات قدرت است. که به اندازه کافی آب به طور همزمان قدرت بخاری برقی یک تلویزیون و یک یخچال کوچک و یک مخلوط کن و قابل حمل بلندگو درب عقب اتومبیل ، آن را در دسترس در هر دو گاز-تنها EcoBoost و به طور طبیعی آسپيره موتور مدل.

بدون در نظر گرفتن که PPO سیستم مجهز به کامیون خود را, شما می توانید کنترل آن را از طریق FordPass برنامه همراه با یک دسته از توابع دیگر از جمله خودرو یاب کنترل از راه دور قفل کردن تهویه مطبوع و کنترل های جدید multizone سیستم روشنایی.

Uh huh. واقعا این.

فورد

2021 فورد F-150 منعطف داخلی

در حالی که مسلما نه به عنوان دور به سرعت به عنوان Chevy Silverado و GMC Sierraامروز 2020 F-150 به وضوح افتاده Ram را 1500 کابین-مهربان قرعه کشی. به این ترتیب, جدید 2021 کامیون برخی از ابتلا به انجام. فورد به نظر می رسد به انجام ترفند با داخلی برجسته است که شامل همه-داشبورد جدید با بیشتر مواد حق بیمه جدید در زمینه ذخیره سازی قابل توجهی در ارتقاء تکنولوژی و یک زن و شوهر از کلاهبرداری.

جدید F-150 را غیر منتظره ترین ویژگی های جدید است که بدون شک خود را در دسترس stowable اهرم دنده عوض کن. این مرکز-کنسول-بر اساس الکترونیکی عیار در واقع چین به پایین و به خوبی از راه اجازه می دهد تا برای مرکز کاربردي به گسترش به بزرگ و سطح کار صاف است که می تواند نگه دارید یک لپ تاپ 15 اینچ. این تنها می تواند انجام شود زمانی که خودرو پارک شده است, یک تحریم را حفظ خواهد کرد شما را از انجام این کار در حالی که رانندگی.

دیگر در دسترس موجودی تسلی شامل ویژه حداکثر تكيه صندلی است که در برابر تقریبا مسطح (180 درجه) برای رخنه سریع ناهار چرت عظیم پانوراما moonroof 18 سخنران Bang & Olufsen انداخته سیستم صوتی با SiriusXM 360Lبه علاوه هوشمندانه با عرض کامل قفل شدن جعبه ذخیره سازی است که زندگی در زیر صندلی عقب و می تواند در برابر تخت زمانی که استفاده نمی کنید.

در داخل وجود دارد ذخیره سازی بیشتر بیشتر با تکنولوژی بیشتر poshness.

فورد

همگام 4 با CarPlay بی سیم, اندروید, خودرو و OTA

همچنین در تکنولوژی جلو فورد نسل بعدی همگام سازی 4 گزینه موجود است. حتی low-end مدل دریافت 8 اینچ مرکز صفحه یک به روز رسانی بزرگ از امروز 4.2 اینچ واحد. همراه با بهبود قدرت پردازش و بهبود یافته تشخیص صدای آن را ویژگی های اپل CarPlay و Android Auto. دومی یکپارچگی هستند و حتی بی سیم در حق بیمه 12 اینچ-صفحه نمایش راه اندازی است که می آید استاندارد بالاتر تمیز xlt استفاده نماید و مدل های بالاتر. دومی نیز همراه با تطبیق منعطف 12 اینچ سنج دیجیتال خوشه با برخی از قابل توجه به دنبال انیمیشن.

همراه با بقیه کامیون, الکترونیک, همگام 4 همچنین اجازه می دهد تا بیش از حد هوا به روز رسانی. این بدان معناست که مشتریان قادر خواهد بود نه تنها به دریافت آخرین نقشه های ناوبری اما همچنین ویژگی های جدید اشکال, تکه انتقال قدرت به روز رسانی ، در واقع فورد در حال حاضر telegraphing یک به روز رسانی عمده است که آن را در دسترس است در سه ماهه سوم سال 2021: فعال رانندگی کمک کند.

F-150 را به دست آورید فعال درایو کمک عملی رانندگی رایگان

فعال درایو کمک به یک سطح 2 عملی رانندگی رایگان سیستم که geofenced به توان تقسیم بزرگراه شده است که نقشه برداری HD. فورد می گوید: وجود بیش از 100 ، 000 کیلومتر از این جاده در دسترس در ایالات متحده و کانادا است. این چشم ها در, دست کردن ویژگی های سیستم درایور دوربین رو که آهنگ چشم و سر جنبش برای اطمینان از آنها هنوز هم توجه کنید. این است که مستقل درایو tech آن نیمه خودکار رانندگی دستیار برای کاهش رفت و آمد به خصوص سپر به سپر ترافیک. فورد هنوز به انتشار جزئیات بیشتر در مورد سیستم از جمله آن حداکثر قابل استفاده با سرعت و چگونه سیستم دستگیره راننده بي توجهي اما اطلاعات بیشتر به احتمال زیاد خواهد شد نشان داد که این سیستم در دسترس بودن نزدیکتر.

بله, شما می توانید احتمالا هنوز هم بیش از حد هوا به روز رسانی حتی در اینجا.

فورد

خریداران علاقه مند به فعال درایو کمک خود به F-150 را مجبور به پرداخت برای یک دبستان کیت جلو -- دومی بسته های نرم افزاری سخت افزار را قادر می سازد که یکی دیگر از ویژگی های ایمنی تقاطع کمک می کند که جلوگیری از رانندگان errantly کشیدن به ترافیک می دوزند که سمت چپ به نوبه خود. هنگامی که این فن آوری در دسترس می شود بیش از حد هوا به روز رسانی و یا یک فروشنده انجام شده نرم افزار reflash کنیم فعال خواهد شد و قابلیت های جدید.

تا آنجا که ما می دانیم فعال درایو کمک خواهد شد پیشرفته ترین نیمه خودکار رانندگی کمک در بازار کامیون زمانی که در دسترس می شود. Elon Musk و تسلا Cybertruck در واقع ممکن است چیزی برای گفتن در مورد این که این بازدید بازار در اواخر سال 2021, البته, اما, امروز Autopilot باقی مانده است دست ها را در سیستم وجود آن است نه geofenced به کار در مناطق خاص.

F-150 می آید با یک مجموعه از پیشرفته کمک راننده سیستم

جدید F-150 شامل فورد CoPilot 360 2.0 مجموعه ای از پیشرفته راننده کمک به سیستم. حتی low-end XL مدل های قبل از برخورد کمک ترمز اضطراری اتوماتیک و تشخیص عابر پیاده و همچنین به عنوان چراغ جلو با روشن/خاموش خودکار و اتوماتیک بالا پرتوهای. Xlt استفاده نماید مدل های خط-نگه داشتن کمک همراه با معکوس سنسور و جدید پادمان مانند معکوس ترمز-کمک و یک پست-تاثیر ترمز از ویژگی های. جامع self-سیستم پارک نیز موجود است.

در trailering فکر ایمنی, اخبار, فورد نیز منتقل شده بیش از یک شماره از ویژگی های معرفی شده در آخرین F-Series Super Duty trucks. که شامل یک دسته از عقب زاویه دوربین برای راحت تر تخلیه و همچنین تریلر سرقت هشدار و تریلر نور بررسی دومی دو در دسترس بودن از طریق FordPass تلفن برنامه.

این سبك هستند اما چگونه در مورد ما نشان جدید رپتور?

فورد

فورد F-150 است که همه برای آینده

آن را وسوسه انگیز به این نتیجه که 2021 فورد F-150 boils پایین به بیشتر تکامل از انقلاب است. که مفهوم حس می کند با توجه به آخرین نسل کامیون رادیکال جهش به ساخت و ساز آلومینیوم و موتور کوچک سازی. به علاوه فورد F-Series مدل اغلب مجبور عمده تغییرات مرحله به دنبال نسل است که به سادگی تصحیح یک موضوع است. این متناوب نوآوری/تکرار چرخه شده است کلید F-150 قابلیت اطمینان, آشنایی و سودآوری است.

حقیقت با این نسل جدید نهفته است در جایی در وسط آن است.

در حالی که 2021 فورد F-150 را ظاهر در ابتدا به نظر می رسد مانند آن می تواند midcycle کشیدن به جای آن از یک نسل تغییر عمده تزریق تکنولوژی های جدید از جمله PowerBoost ترکیبی سخت افزار, نرم افزار قدرت پردازنده OTA و فعال درایو کمک ها نه تنها پررنگ ویژگی های جدید برای کلاس آنها کمک مجموعه ای از فن آوری جدول برای فورد آینده تمام برقی F-150 است که قرار است در سال 2022.

آخرین مطالب