3 معاملات برای شنبه: 10 دلار فن دستی، 10 دلار ساعتبان فصل 1 و بانک قدرت ارزان - CNET

معامله صرفه جویی قيمت براي آخر هفته آماده اي؟ من قطعا هستم ، تا من نیاز به زمان برای لهستانی کردن فصل 2 از

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399

معامله

صرفه جویی

قيمت

براي آخر هفته آماده اي؟ من قطعا هستم ، تا من نیاز به زمان برای لهستانی کردن فصل 2 از آکادمی چتر در Netflix. (فصل اول در ابتدا کمی آرام حرکت کرد اما واقعا خوب شد، بنابراین اگر آن را شروع کرده و آن را رها کرده اید، نگاه دیگری داشته باشید!) و صحبت از تلویزیون شد، معاملات امروز شامل یک معامله جدی در مورد سازمان دیده بان های سریال HBO جنجالی -- فقط 10 دلار برای کل فصل اول.

برای آن و بیشتر بخوانید، و خودتان را یک آخر هفته امن و لذت بخش است.

Lecone

این یک معامله قبلی است که قبل از اینکه همه یکی از آنها را دریافت کنید فروخته شده است، بنابراین شما دوباره اینجا بروید! کد تبلیغی H2VUB8AO قیمت را به 10.39 دلار کاهش می یابد.

این فن دستی دارای چهار تنظیمات سرعت و لولا قابل تنظیم 180 درجه است، به این معنی که شما می توانید آن را بر روی میز، میز یا دستان شب برای خنک کردن بدون دست تنظیم کنید. شیرین!

باتری داخلی تا 16 ساعت کار خوب است، با توجه به Lecone، و شما می توانید آن را از طریق هر پورت USB مجهز شارژ. در ضمن، پوشش جلویی قابل انفکاک است، بنابراین در صورت لزوم می توانید به راحتی تیغه های فن را تمیز کنید.

HBO / تصویر سازی توسط CNET

اگر شما عاشق سری نگهبانان HBO اما نمی خواهید به عضویت HBO فقط به طوری که شما می توانید آن را تماشا کنید دوباره, در اینجا یک معامله بسیار شیرین: $10 برای تمام 10 قسمت. توجه داشته باشید که شما باید مشترک آمازون نخست برای دریافت این قیمت.

من خودم نمايش رو نديدم اما تو ليست ساعت منه (به نظر می رسد مردم یا آن را دوست دارم و یا نفرت آن. به کجا می اید پایین؟) خواندن CNET 'sبررسی دیده بان برای کسب اطلاعات بیشتر.

aukey

کم کم بانک های قدرت به کامل نزدیک تر می شوند. آخرین ها ، به عنوان مثال ، بسته 20،000 میلی ساعت به پوسته چشمگیری جمع و جور (البته یک وزن) و ارائه می دهد سه روش برای شارژ دستگاه های شما : چی پد بی سیم ، پورت QuickCharge USB 3.0 و قدرت تحویل USB - C پورت.

اما، صبر کنید، بیشتر وجود دارد: شارژر دارای یک بازوی یکه از عقب تامی دهی می کند و یک پایه کوچک که از جلو تا می شود، به این معنی که به عنوان یک ایستاده دو برابر می شود. حالا شما می توانید تلفن خود را در حالی که تماشای یک فیلم شارژ.

من همچنین از ال سی دی کوچکی که دقیقا ً نشان می دهد چقدر آب میوه باقی مانده است خوشم می اید-- راه بهتری از راه اندازی چهار LED معمول.

استفاده از کد تبلیغی CNETWL03 به دست کشیدن قیمت به $36.79, کمترین آن بوده است و منحصر به فرد Cheapskate.

CNET 'sارزان scours وب برای معاملات بزرگ در محصولات فن آوری و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی ها، دنبال Cheapskate در فیس بوک و توییتر. خرید های بزرگ تر در صفحه معاملات CNET و بررسی صفحه کوپن CNET ما برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید، خارج از بازار، آمازون و بیشتر. پرسش در مورد وبلاگ ارزان اسکیت؟ یافتن پاسخ ها در صفحه پرسش و پاسخ ما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب