Coronavirus: 'مخلوط پیام' از دولت در مستند کاهش است تضعیف راهنمایی حکیم عضو میگه

"مخلوط پیام" در بلند کردن اجسام از مستند محدودیت است و تضعیف آن coronavirus راهنمایی یک مشاور علمی به دولت گفت

توسط SALAMNEWWS در 7 تیر 1399

"مخلوط پیام" در بلند کردن اجسام از مستند محدودیت است و تضعیف آن coronavirus راهنمایی یک مشاور علمی به دولت گفت: به عنوان پلیس در لندن هشدار داده بودند در حال آماده شدن برای مقابله با مهم اختلال عمومی در این آخر هفته.

رابرت غرب که بر روی سیج علمی همه گیر آنفلوآنزا در رفتارها (SPI-B) گفت: تلاش وزیران برای تشویق مردم به بازگشت به مغازه ها و بارها شده بود "مشکل" در این مرحله از این بیماری همه گیر.

"ما بسیار دور از فقط اجازه همه چیز را قطع و متاسفانه در این پیام از دولت شده است بسیار متناقضی در این" آقای غرب گفت: بزرگ سیاه و سفید دیک Newsnight.

"از یک طرف آن گفت:" اجازه دهید ما روشن شود ما از جنگل است و ما باید محتاط باشد اما از سوی دیگر آنها با استفاده از زبان در نظر گرفته شده که من تصور می شود بسیار اطمینان بخش به دلیل آن گفت: "برو به مغازه ها, رفتن به میخانه لذت بردن از خودتان آن را روز استقلال'."

هشدار او به عنوان شهردار لیورپول گفت که او با اعتماد به نفس است که انگلستان تماس با ردیابی طرح موثر بود به اندازه کافی برای رسیدگی به گسترده لغو محدودیت از 4 جولای.

"من مطمئن هستم که پیگیری و ردیابی است در هر نقطه در نزدیکی آماده - ما فقط کار خودمان را از طریق با ما بهداشت عمومی مدیر و دیگر مردم" Joe Anderson بی بی سی گفت.

او همچنین ادعا کرد که دولت بوده است "به کندی واکنش نشان می دهند" به درخواست از دولت های محلی برای قدرت برای کمک به شهرستانها و مقامات محلی دخالت سرعت اگر جدید خوشه از موارد ظهور.

در ضمن در لندن پلیس متروپولیتن گفت: این امر باید هزاران نفر از افسران وظیفه در سراسر پایتخت برای مقابله با امکان غیر قانونی نمی توانید رای بدهید و دیگر unsanctioned حوادث در حال وقوع در طول تعطیلات آخر هفته.

"ما را دیده اند برخی از تعداد زیادی از مردم به طور کامل موازین بهداشتی و مقررات ظاهری نمی مراقبت در مورد خود و یا خانواده خود را در قبال سلامت و مایل به احزاب بزرگ" کمیسر Cressida سفید در بیانیه ای گفت.

"آن داغ است. برخی از افراد مست بیش از حد. برخی از مردم فقط عصبانی و پرخاشگر و برخی از مردم ساده و خشونت. به ما بگویید در مورد بدون مجوز رویدادهای موسیقی ما از نزدیک آنها را."

Ms کیر همچنین گفت: پلیس آگاهی از تعدادی از تظاهرات برنامه ریزی شده قرار می گیرد در مرکز لندن در این آخر هفته و به مردم توصیه می شود در برابر حضور در چنین رویدادی است.

"پیام من به کسانی که با توجه به پیوستن به هر گونه تظاهرات در این آخر هفته است و پیدا کردن راه دیگری برای صدای شما را شنیدم" او گفت:.

"لطفا در نظر گرفتن خطر شما در حال قرار دادن خود و خانواده خود را در پیوستن به جمعیت زیادی در یک وضعیت که در آن اجتماعی فاصله است اما غیر ممکن است."

بیش از 20 افسر پلیس زخمی شدند در درگیری با اعضای عمومی در شب چهارشنبه پس از صدها نفر از ساکنان در Brixton در مبارزه طلبیده مستند قوانین برای شرکت در یک مهمانی.

غیر قانونی نمی توانید رای بدهید و خیابان احزاب شامل تعداد زیادی از مردم را نیز شکسته شده است تا در منچستر, اولدهام لیدز و Staffordshire در ماه گذشته.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن