واتساپ آغاز پرداخت دیجیتال در برزیل - CNET

WhatsApp با استفاده از Facebook پرداخت را پرداخت دیجیتال به برنامه. آنجلا Lang/CNET WhatsApp آوردن دیجیتال پ

توسط SALAMNEWWS در 26 خرداد 1399
screen-shot-2020-06-15-at-10-09-58-am.png

WhatsApp با استفاده از Facebook پرداخت را پرداخت دیجیتال به برنامه.

آنجلا Lang/CNET

WhatsApp آوردن دیجیتال پرداخت به کاربران آن در برزیل و با توجه به یک پست وبلاگ در روز دوشنبه. برنامه پرداخت فعال هستند از طریق Facebook, پرداخت, پرداخت آنلاین, خدمات رسانه های اجتماعی غول اعلام کرد در اواخر سال گذشته.

گسترش Facebook پرداخت در واتساپ با هدف اجازه دهید مردم با خیال راحت و به راحتی ارسال پول از طریق نرم افزار با توجه به WhatsApp. این برنامه پیام رسانی نیاز به یک ویژه شش رقمی PIN یا اسکن اثر انگشت برای جلوگیری از معاملات غیر مجاز.

ارسال پول و یا خرید با استفاده از WhatsApp دیجیتال پرداخت خواهد شد رایگان برای مصرف کنندگان اما کسب و کار خواهد پرداخت هزینه پردازش به دریافت و پرداخت های مشتری این شرکت گفت.

ادامه مطلب: 8 بهترین برنامه های پرداخت در سال 2020

برای استفاده از پرداخت دیجیتال, برزیل, کاربران می توانند لینک های اعتباری خود و یا کارت بدهی. واتساپ خواهد شد در ابتدا همکاری با محلی برزیل بانک ها از جمله Banco do Brasil, Nubank, Sicredi و سیلو.

پرداخت واتساپ در دسترس هستند فقط در برزیل تا کنون, اما این برنامه گفت: به نظر می رسد به جلو به آوردن دیجیتال پرداخت برای بیشتر کشورها در آینده است. WhatsApp نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست درخواست زمانی که این قابلیت را به ما.

Facebook پرداخت است که در حال حاضر در دسترس بر روی Facebook و رسول در ایالات متحده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: همه چیز درباره سامسونگ, پول

5:52tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن