کلی Fauvrelle: 'حسادت' مرد کشته شده به شدت حامله, دوست دختر سابق دادگاه شنود

حسادت مرد کشته شده را به شدت باردار دوست دختر سابق و نوزاد متولد نشده خود را در یک قسمت از حمله با چاقو به یک

توسط SALAMNEWWS در 11 تیر 1399

حسادت مرد کشته شده را به شدت باردار دوست دختر سابق و نوزاد متولد نشده خود را در یک قسمت از حمله با چاقو به یک دادگاه شنیده می شود.

هارون مکنزی, 26, است, متهم به شکستن را به کلی Fauvrelle و سلاح سرد او 21 بار که او در اتاق خواب خود را.

او دچار صدمات فاجعه بار و فوت در صحنه در حالی که پسر او رایلی در بیمارستان درگذشت چهار روز بعد پس از تحویل توسط عمل سزارین.

Ms Fauvrelle 26 ساله سلطنتی ایمیل کارگر بوده است 33 هفته باردار و "حرکت" با زندگی او در زمان قتل او قدیمی بیلی شنیده می شود.

دادستان دانکن پنی QC گفت: هیئت منصفه: "تاج مورد است که این یک باطل و قتل عمدی – شاید در دوره به دلیل شما این نتیجه بزدل, واکنش یک مرد به شدت حسادت در مورد این واقعیت است که مادر از فرزند خود هنوز به دنیا آمده نقل مکان کرده بود و در حال حاضر می خواستم بسیار کمی برای انجام با او."

Ms Fauvrelle رابطه با آقای مکنزی کسی که با او به اشتراک گذاشته علاقه موتورسیکلت تا به حال به پایان رسید و در اوایل 2019, منصفه شنیده می شود.

در ماه فوریه آقای مکنزی messaged او می گویند که او احساس "نیاز نیست نمی خواستم بی اهمیت و از دست داد".

Ms Fauvrelle به او گفت که او نیاز به کمک حرفه ای گفت: "تا زمانی که تو واقعیت من نمی خواهم با شما دیگه...من دیگر نمی خواهد صحبت می کنند و یا شما نگاه کنید مگر اینکه در مورد کودک" (sic).

در ماه مارس گذشته Ms Fauvrelle گفت که گفته مادرش که رابطه بود که "سمی" اما او نمی خواهد او را انکار دسترسی به فرزند خود.

آقای پنی گفت که حدود 3.15 am در تاریخ 29 ژوئن سال گذشته مزاحم شکست به Ms Fauvrelle خانواده در تورنتون هیت جنوب لندن از طریق درب پاسیو.

او گفت: "که مزاحم اقدام به راه اندازی یک باطل و یک حمله بزدلانه را بر او تحمیل مجموع 21 زخم چاقو با چاقو.

"در فرایند مزاحم به قتل نه تنها کلی Fauvrelle اما از طریق حمله خود را بر کلی او را کشته رایلی جنین او حمل شد."

در پی این حمله آقای مکنزی وانمود به چیزی برای انجام با آن دادگاه شنیده می شود.

او بعدها "مطرح شده به عنوان قربانی" با رفتن به بیمارستان که در آن کادر پزشکی در تلاش بودند برای نجات جان فرزند خود آقای پنی گفت.

متهم اتهام دروغ به پلیس و نه به آنها بگویید که او تا به حال صرف بیش از یک ساعت قبل از کشتار دسترسی و خواندن شریک سابق خود را ایمیل.

آقای پنی گفت: آقای مکنزی در ادامه به فریب پلیس کارکنان بیمارستان و Ms Fauvrelle خانواده تا زمانی که او دستگیر شد و "اعتراف".

آقای مکنزی از نظر و جنوب شرق لندن را انکار قتل Ms Fauvrelle به قتل نفس کودک رایلی و داشتن یک چاقو.

انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب