بهترین نینتندو سوئیچ کنترل برای سال 2020 - CNET

من غول دست با مهارت یک کودک نو پا و ورم و اماس مفصل شست تا آن را نمیگیرد طولانی برای من به رشد به شدت نا امید

توسط SALAMNEWWS در 26 اردیبهشت 1399

من غول دست با مهارت یک کودک نو پا و ورم و اماس مفصل شست تا آن را نمیگیرد طولانی برای من به رشد به شدت نا امید با نینتندو سوئیچ's کوچک شادی را باهم کنترل است. اندازه بزرگتر از نینتندو تغییر نرم افزار کنترل کننده پاسخ برای من. نه تنها آن را راحت تر کرده است اما دکمه های بزرگتر و کامل D-pad برای جبران من ناشیگری (برخی از آن به هر حال). اما آن را نیز بین 60 دلار و 70 دلار برای خرید, و بود که قبل از COVID-19 کمبود.

وجود دارد و شخص ثالث تعویض Pro-مانند کنترل, اما, ارائه راحت تر بازی برای پول کمتر است. ما تست شده چند تا از آنها را برای پیدا کردن بهترین سوئیچ کنترل کننده وجود دارد. راستش هیچ کدام ارائه شده همان راحتی و دکمه احساس می کنید که ما قدر در مورد نینتندو رسمی بازی کنترل. اما آنهایی که می آیند نزدیک است.

رفتن با یک شخص ثالث تغییر نرم افزار کنترل کند که برخی از مزایای استفاده از یک قیمت پایین تر بیش از حد. برای مثال یک دکمه توربو برای شلیک سریع تر نرخ و یا mappable دکمه به برخی از دستورات ساده تر به ماشه. به علاوه چند در اینجا می توان با استفاده از Windows, MacOS, و, آندروید, بیش از حد.

ادامه مطلب: بهترین نینتندو سوئیچ و لوازم جانبی به خرید برای سال 2020

سارا تو/CNET

این powera رفع بی سیم کنترل می آید نزدیک به احساس و طراحی نینتندو نرم افزار کنترل و آن را به طور معمول به فروش می رساند برای $40 تا 50 دلار بسته به طراحی از آمازون, بهترین خرید و بیشتر. این powera رفع کنترل کننده بی سیم ندارد رامبل IR یا Amiibo پشتیبانی از NFC مانند سوئیچ نرم افزار کنترل کند اما آن حرکت را کنترل می کند.

آن یکی از ویژگی های اضافه شده است دو دکمه اضافی در پایین کنترل است که می تواند نقشه برداری در پرواز است. آن را اجرا می کند در سایز AA باتری بیش از حد, بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در مورد در حال اجرا از قدرت به عنوان شما را به بازی یک بازی است و شما همیشه می توانید با استفاده از rechargeables. همچنین از باتری نیست ساخته شده است, شما لازم نیست که به سطل زباله کنترل هنگامی که باتری توقف برگزاری یک اتهام بر خلاف برخی دیگر از کنترل است.

سارا تو/CNET

بسیاری از کنترل های شخص ثالث ترک کردن برخی از نینتندو تغییر نرم افزار کنترل ویژگی های از قبیل NFC Amiibo قابلیت لرزش و یا کنترل حرکت. این Beboncool همه آنها را دارد و یک توربو قابل تنظیم را فشار دهید -- و آن را در حدود نیمی از قیمت. من یک فن از دکمه های جداگانه برای D-pad و دکمه ها کمی احساساتی به طور کلی, اما عملکرد و کیفیت کلی خوب برای پول است.

سارا تو/CNET

اگر شما می خواهم به سفارشی کردن این کنترل بلوتوث برای شما است. با استفاده از آن نهایی نرم افزار شما می توانید remap دکمه تنظیم چوب و باعث حساسیت و همچنین کنترل لرزش و راحتی ایجاد ماکرو برای پیچیده ترکیب دکمه ها. سمت چپ کنترل بدبختانه به طوری که آنها بیشتر شبیه به یک کنترلر پلی استیشن اما همه چیز احساس خوب و پاسخگو است. این 8Bitdo SN30 نرم افزار+ گیم پد بلوتوث کنترل کننده با این نسخهها کار با نینتندو سوئیچ کنسول, آندروید, ویندوز و MacOS. یکی دیگر از ویژگی های خوب: آن بسته باتری قابل شارژ می تواند به راحتی جابجا کردن یکی از جدید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بله شما می توانید خود را ترک نینتندو سوئیچ

10:47

سارا تو/CNET

می خواهید چیزی کمی بیشتر كلاسيك, اما نه به عنوان یکپارچهسازی با سیستمعامل به عنوان یک جوی استیک یا بازی ؟ کامل طراحی ارگونومیک از SN30 بلوتوث گیم پد کنترلر باعث می شود آن را به یک سفر دوستانه نینتندو تغییر نرم افزار کنترل کننده های جایگزین. و هیچ احساساتی دکمه اینجا هستید:: همه چیز را احساس می کند و پاسخگو باشد. می توان آن را برای استفاده برنامه ریزی شده در اندروید, ویندوز و MacOS, بیش از حد.

سارا تو/CNET

مانند 8BitDo کنترل بالا RegeMoudal را چوب هر دو در پایین. اگر نیست که به نوبه خود به شما این کنترل بسیار سبک وزن است یک انتخاب خوب برای یک نینتندو تغییر نرم افزار کنترل جایگزین, با تشکر برای تنظیم توربو دکمه عمر باتری طولانی و سه سطح ارتعاش.

جاش گلدمن/CNET

این سیمی اما 20 دلار Horipad یکی از راحت تر کنترل کننده های ما تست شده و دکمه ها و میله های احساس خوب بیش از حد. اما در حالی که آن را نشانی از یک توربو دکمه آن را فاقد لرزش و کنترل حرکت. آن D-pad نیست درست پد, اما یک قطعه پلاستیکی است که جرقه بزند در بیش از چهار گسسته دکمه. آن را خوب کار می کند اما واقعیت این است که آن را با سیم به کنترل ممکن است یک معامله شکن برای برخی از.

جاش گلدمن/CNET

این Insten می افتد تحت "شما دریافت آنچه شما برای پرداخت" برای من بلکه برای آنچه در آن ارزش آن را به مورد علاقه من 8 - و 10-ساله. این فقط یک پایه بی سیم با تهاجمی دو شوک و ارتعاش. آن را راحت احساس می کند اما ارزان و شل و ول. به عادلانه بود هر چند کنترل را برای زنده ماندن سرعت بالا درگیری با تلویزیون من و من نمی توانم بگویم همان تلویزیون است. بهترین قسمت در مورد Insten قیمت, به خصوص اگر شما می خواهید چند کنترل: شما می توانید انتخاب کنید تا یک بسته برای کمتر از $50.

بیشتر بازی پوشش

در اصل منتشر زودتر و به روز رسانی دوره ای که ما در نقد و بررسی محصولات جدید است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن