چه خرید خواهد شد شبیه به فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کانادا

فروشگاه های خرده فروشی به آرامی در حال بازگشایی در سراسر کشور به عنوان استانی سهولت در COVID-19 تعطیلی.در B. C

توسط SALAMNEWWS در 1 خرداد 1399

فروشگاه های خرده فروشی به آرامی در حال بازگشایی در سراسر کشور به عنوان استانی سهولت در COVID-19 تعطیلی.

در B. C., خرده فروشی, فروشگاه قادر به بازگشایی همانطور که از اواسط ماه مه تحت افزایش پروتکل ها و مراکز می تواند بازگشایی در آلبرتا به عنوان 14.

انتاریو مجاز فروشگاه های خرده فروشی واقع در خارج از محیط داخلی مراکز خرید برای بازگشایی به عنوان از آوریل 19 و کبک اجازه خواهد داد که برخی از فروشگاه های خرده فروشی و کسب و کار به بازگشایی در بیشتر مونترال منطقه در مه 25.

ادامه مطلب: ورزشگاه خواهد بود و یکی از سخت ترین فضاهای برای بازگشایی, کارشناسان می گویند

اما راه فروشگاه کار می کند و چگونه مردم مغازه در آنها را نمی خواهد همان خواهد بود — حداقل برای آینده قابل پیش بینی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"تا زمانی که یک واکسن یا درمان آمده است صرف نظر از آنچه خرده فروش می کند و مصرف کننده در حال رفتن به بسیار محتاط در مورد رفتن به خرده فروشی" گفت: Kenneth Wong یک استاد بازاریابی در دانشگاه اسمیت دانشکده کسب و کار.

در فروشگاه تغییرات

فروشگاه های خرده فروشی در حال فکر کردن در مورد مشتریان در فروشگاه تجربه و چگونه می توان آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است گفت: Seung Hwan (علامت) لی مدیر خرده فروشی مدیریت در دانشگاه رایرسون را تد راجرز دانشکده مدیریت.

محیط های خرده فروشی نیاز به انطباق با این بیماری همه گیر Lee, گفت:, و یا دیگری آنها را از دست دادن خریداران.

این ممکن است به معنی اجرای نشانگر روی زمین به سیگنال فیزیکی, فاصله, تماس با ما-گزینه های پرداخت و پلکسی گلاس جدا صندوق داران و خریداران.

جدید تنظیم به عنوان خرده فروشی بازگشایی در ساسکاچوان
جدید تنظیم به عنوان خرده فروشی بازگشایی در ساسکاچوان

"شما ممکن است همچنین فروشگاه های خرده فروشی خود را تنظیم طرح بندی به طوری که وجود دارد بهتر جریان ترافیک," لی گفت.

برخی از فروشگاه ها ممکن است به محدود کردن مقدار زیادی از محصول آنها را بر روی صفحه نمایش لی گفت: بنابراین فضای بیشتری بین راهرو و یا ادارات. محدود کردن تعداد خریداران مجاز در یک زمان نیز عمل رایج است.

خلیج هادسون است افتتاح فروشگاه های خود در B. C., Alberta, Saskatchewan, Manitoba و نوا اسکوشیا در اوایل این ماه با اقدامات جدید در محل و مکان بازگشایی در انتاریو روز جمعه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در بیانیه این شرکت گفت: "افزایش سلامت و پروتکل های ایمنی و اصلاح خدمات برای اطمینان از امن ترین ممکن است تجربه خرید را برای مشتریان و همکاران."

خلیج هادسون است گفت: در فروشگاه پروتکل شامل افزایش تمیز کردن شیوه و جهت علامت در طبقه "برای ناوبری آسان و فیزیکی فاصله." این شرکت همچنین گفت: خدمات مانند زیبایی نمونه تنظیم خواهد شد و فروشگاه ها را به کار گیرند با کاهش ساعت اجازه می دهد تا برای تمیز کردن.

بیشتر بخوانید: سالن مو و آرایشگاه در حال بازگشایی — اما سفر خود را نمی خواهد همان

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

منظقه وانت نیز در دسترس برای خریداران که نمی خواهید برای رفتن به فروشگاه.

کوچکتر خرده فروشان و کسب و کار مستقل در حال ساخت خود تغییرات است. ونکوور مبتنی بر کسب و کار صاحب شارون Hayles از دایان, لباس زیر زنانه گفت: واقعیت جدید در خرده فروشی پوشاک در حال رفتن به نگاه بسیار متفاوت از آنچه او مشتریان است عادت کرده اند.

Hayles بسته کسب و کار کوچک او به طور موقت در اواسط ماه مارس و در حال حاضر برنامه ریزی برای بازگشایی در ژوئن 1 با چندین بهداشت و اقدامات ایمنی در محل.

این فروشگاه در حال حاضر به طور کامل بررسی قبل از هر گونه کالا بازگشت به فروش قفسه. Hayles نیز سفارش ضد عفونی کننده دست و تجهیزات حفاظت فردی از جمله ماسک که کارکنان و مشتریان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن دارم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تنها سه نفر از Hayles' شش اتاق پرو باز خواهد شد در یک زمان — اما همه آنها خواهد بود چرخش و موضوع را به طور منظم مایع پس از استفاده تا مشتریان لازم نیست که به صبر بیش از حد طولانی برای گردش.

Coronavirus: مونترال-منطقه فروشگاه های آماده برای باز کردن درهای خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس
Coronavirus: مونترال-منطقه فروشگاه های آماده برای باز کردن درهای خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

Greg Wilson مدیر روابط دولت برای خرده فروشی شورای کانادا گفت: فروشگاه های کوچک را باید یک کار دشوار در ساخت مطمئن شوید که وجود دارد اتاق کافی برای مشتریان.

"بین مشتریان آنها را مجبور به انجام یک تمیز از بالا لمس نقاط چیزهایی که مانند درب و دستگیره و" ویلسون قبلا گفته اخبار جهانی است.

تجهیزات حفاظت فردی

لوازم آرایشی و بهداشتی خرده فروش Sephora روز پنجشنبه اعلام کرد طرح های خود را برای بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی آغاز جمعه در جوامعی که آن را بی خطر است برای انجام این کار.

در یک بیانیه Sephora گفت که همه کارکنان را با پوشیدن ماسک صورت و مورد نیاز خواهد بود به خود درجه حرارت گرفته شده در ابتدا و اواسط تغییرات خود را. این شرکت همچنین گفت: در فروشگاه سلامت اقدامات خواهد بود در محل از جمله ضد عفونی کننده دست و اجتماعی فاصله دستورالعمل و محدود فروشگاه ظرفیت.

ادامه مطلب: کانادا اردو در حال بازگشایی برای تابستان. در اینجا چیزی است که آنها را امن نگه دارید

شاید قابل توجه ترین لوازم آرایشی و بهداشتی تست خواهد بود برای نمایش فقط در فروشگاه خدمات زیبایی "به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به عنوان با Sephora کارکنان خرده فروشی کارگران ممکن است شروع به پوشیدن ماسک فقط به عنوان برخی از فروشگاه های مواد غذایی کارگران فراموش لی گفت. در خرده فروشی فضاهای فیزیکی که در آن فاصله چالش برانگیز است مانند فروشگاه های کوچک, کارکنان, مارس تکیه بیشتر بر روی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

"با توجه به این صنعت ما در حال شروع به دیدن برخی از فروشگاه های توزیع ماسک به مشتریان بیش از حد" لی گفت.

"هنگامی که فاصله فیزیکی نمی تواند به ملاقات ما چگونه جدا کردن مردم ؟ شاید که از طریق پارتیشن یا پلکسی گلاس و یا حصول اطمینان از ماسک در دسترس هستند."

این مهم است به یاد داشته باشید, اما, که بزرگتر و یا زنجیره ای خرده فروشان ممکن است در یک مزیت می آید برای به دست آوردن PPE و پیاده سازی فروشگاه تغییرات مانند جدید تماس با ما سیستم پرداخت و یا وب سایت فروشگاه ونگ گفت.

رسومات منطقه مستاجران امیدوار در مورد کمک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس
رسومات منطقه مستاجران امیدوار در مورد کمک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

فروشگاههای جعبه بزرگ بهتر باید توانایی اجرای چنین اقدامات و گسترش آن هزینه های "بیش از یک حجم عظیم از کسب و کار است." کوچکتر و یا مستقل در فروشگاه ها ممکن است حتی نازک تر حاشیه سود و در نتیجه تا حد زیادی احساس COVID-19-هزینه های مربوط.

برقراری ارتباط ایمنی به مشتریان

حتی زمانی که یک فروشگاه خرده فروشی باز می شود درهای خود را به این معنا نیست که خریداران خواهد آمد.

مردم ممکن است بازگشت به خرید حضوری مگر اینکه آنها احساس می کنم آن را بی خطر است برای انجام این کار به گفته کارشناسان و معنی آن این خواهد بود تا به یک خرده فروش به وضوح ارتباط برقرار کنید که سلامت و پروتکل های ایمنی در محل هستند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: رستوران ها ممکن است هرگز به بازگشت به حالت عادی پس از COVID-19 کارشناسان می گویند

"آن را نمی خواهد به اندازه کافی به می گویند که ما در حال امن و بهداشتی" وانگ توضیح داد.

"مردم در حال رفتن به می خواهید به شنیدن در مورد پروسه و چه ضد عفونی کننده استفاده میکنند و... که واقعا بر ما دولت مرکزی برای توسعه برخی از استانداردها و پروتکل های به طوری که کانادایی ها می توانید احساس امن در حالی که آنها در حال خرید.

"اگر آنها احساس نمی امن آنها نمی خواهد برای رفتن به عقب است."

آن را نیز حیاتی است که خرده فروشان درمان کارکنان و ارائه آنها را به ابزار مورد نیاز برای انجام شغل خود را با خیال راحت. مانند فروشگاه مواد غذایی کارگران و کارکنان خرده فروشی هستند که در تعامل با خریداران به صورت منظم لی گفت.

بعلاوه آنها از شرکت است.

"کارکنان [باید] به درستی آموزش دیده و قادر به اطلاع رسانی به مشتریان در صورتی که هر گونه سوال در برخی از شیوه های تمیز کردن که [فروشگاه] دهکدهای اجرا" لی گفت.

کسب و کارهای کوچک در مقابل زنجیره ای خرده فروشان

بازگشایی است که به لحاظ نظری خوب برای کسب و کار, اما هنوز هم وجود دارد برای رفتن به نگرانی های پولی. تاثیر مالی از این بیماری همه گیر به شدت تحت تاثیر بسیاری از کانادایی ها به میلیون ها نفر از دست داده اند شغل خود و یا تجربه کاهش در درآمد.

Kingston, Ont., فروشگاه های خرده فروشی باز کردن درب به مشتریان
Kingston, Ont., فروشگاه های خرده فروشی باز کردن درب به مشتریان

"بهداشت نیست و تنها عاملی است که درایو مصرف کنندگان" وانگ گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"در این زمان عقل متعارف است هنگامی که گرد و غبار حل و فصل است, شما در حال رفتن به پیدا کردن کانادایی ها بیشتر در بدهی از آنها در حال حاضر هستند."

با بیشتر کانادایی ها برای پول نقد و وانگ گفت: "آنها ممکن است به نوبه خود به فروشگاههای جعبه بزرگ است که می تواند ارائه قیمت های پایین تر. این به این معنی کوچکتر و یا خرده فروشان مستقل ممکن است حتی بیشتر رنج می برند.

زنجیره های خرده فروشی مانند Costco یا خارج نیز یک مزیت وانگ گفت: "زیرا آنها ترجیح داده اند دسترسی به تامین کنندگان خود را به دلیل مقدار زیادی از سفارشات.

"همه کسانی که [کوچکتر یا مستقل] فروشگاه در حال رفتن به گران تر از زنجیر و فروشگاه جعبه بزرگ" وانگ توضیح داد.

"کانادایی ها در حال رفتن به باید تصمیم بگیرید که چه نوع از شهرستان آنها می خواهند به زندگی می کنند. و آنها خواهید بود رای گیری در حال حاضر با کیف پول خود را."

— با فایل های جهانی به گزارش خبرنگار کریستن رابینسون

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب