کمک به گرسنه: Limited edition Damien Hirst چاپ به فروش می رود برای جمع آوری پول برای ما تجدید نظر

خوانندگان مستقل می تواند در این هفته خرید منحصر به فرد نسخه محدود چاپ شده توسط Damien Hirst برای کمک به جمع آو

توسط SALAMNEWWS در 30 اردیبهشت 1399

خوانندگان مستقل می تواند در این هفته خرید منحصر به فرد نسخه محدود چاپ شده توسط Damien Hirst برای کمک به جمع آوری پول برای کمک به ما گرسنه تجدید نظر شود. ترنر برنده جایزه هنرمند ایجاد رنگین کمان طرح قلب به عنوان نمادی از "همبستگی و امید" به ادای احترام پرداخت به موسسات خیریه و کمک به افراد برای تغذیه آسیب پذیر در طول coronavirus بحران است.

از ساعت 11 صبح روز دوشنبه خوانندگان خواهد بود قادر به خرید نسخه در دو اندازه قیمت £300 و 1000 پوند.

نسخه بزرگتر از تصویر است که با پر پروانه ها یکی از Hirst است به شکلی که 70 سانتی متر با 72.7 سانتی متر و یکی کوچکتر است 35 سانتی متر با 36.4 سانتی متر است.

تمام پول مطرح شده از طریق فروش طراحی خواهد شد به درخواست ما برای ارائه مواد غذایی به فقیر افراد مسن و آسیب پذیر که قادر به پرداخت هزینه وعده های غذایی و یا محدود به خانه و در معرض خطر از دست دادن جان خود را از ابتلا به کوروناویروس.

وجوه را به تجدید نظر ما شریک فلیکس پروژه بزرگترین لندن غذایی-مازاد توزیع کننده.

"فلیکس پروژه است که درخشان ترین سازمان" هنرمند گفت: به عنوان نسخه محدود چاپ شد. "این کار خستگی ناپذیر با سازمان های خیریه و گروه های جامعه در سراسر لندن به اطمینان حاصل شود که خوب و سالم وعده های غذایی تحویل داده شده به مردم که به آنها نیاز دارید بیشتر. من خیلی خوشحال به راه اندازی این نسخه محدود چاپ پروانه و قلب' برای کمک به جمع آوری پول برای حمایت حیاتی خود کار در طول این مشکل Covid-19 بحران است."

این نسخه در دسترس خواهد بود برای خرید از ساعت 11 صبح روز پنج شنبه تا نیمه شب در 25 مه. تعدادی از نسخه های دستور داد که در هفته را تعیین اندازه نهایی این نسخه. هر نسخه خواهد شد و سپس خود را به شماره منحصر به فرد و امضای دیجیتالی بر روی یک برچسب پشت کار.

دو نسخه از چاپ در دسترس هستند برای خرید از طریق HENI نسخه اینجا.

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران -- پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. به دنبال این لینک برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن