آب و هوای انگلستان: هیتروویو در سراسر جنوب شرقی انگلستان ادامه دارد، با درجه حرارت ملایم تر در شمال و اسکاتلند

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

قرار است موج گرمای سوخته در سراسر جنوب شرقی انگلستان ادامه پیدا کند، در حالی که بخش های شمالی انگلستان دمای ملایم تر را تجربه می کنند.

به گزارش دفتر مت، می تواند تفاوت قابل توجهی بین بخش هایی از اسکاتلند و جنوب شرقی انگلستان وجود داشته باشد.

گرمای موج پتانسیل فوق العاده گرم و طولانی مدت - بر خلاف جمعه گذشته یک روز بالا از 37C، آب و هوای sweltering قرار است در سراسر آخر هفته و به شروع هفته آینده ادامه دهد.

با این حال، اسکاتلند، ایرلند شمالی و شمال انگلستان دمای بسیار خنک تر، با دمای پایین به عنوان 6C در بخش هایی از اسکاتلند پایین است. به دنبال دوش گرفتن یک شبه در برخی از نقاط کشور، آسمان روشن در سراسر بسیاری از بریتانیا در روز شنبه انتظار می رود.

ولز، مرکز و جنوب انگلستان باید برای یک روز سوختن دیگر آماده شود. بیشترین دمای انتظار امروز 35C است، کمی پایین تر از دیروز به دلیل پوشش ابر در بخش هایی از مرکز و جنوب انگلستان، در حالی که شمال غربی باید بهترین آفتاب روز را با وجود دمای پایین تر ببیند.

با وجود درجه حرارت در تک رقمی در برخی از نقاط شمال اسکاتلند، درجه حرارت متوسط باید در اطراف 22C بالی بمانند.

گرما در یک شب ادامه خواهد داشت، با شنبه شب انتظار می رود یکی دیگر از نزدیک، هر چند دوش به احتمال زیاد در سراسر جنوب شرقی است.

یکشنبه وعده می دهد که یکی دیگر از روز عمدتا خشک در سراسر کشور، با برخی از احتمال دوش در بخش هایی از مرکز و شمال شرقی انگلستان است. آسمان ابري صبح يکشنبه در بخش هايي از شمال شرقي انگلستان انتظار مي رود اما بايد روشن شود که روز به روز مي گذرد. بهترین نور خورشید انتظار می رود که در شمال غربی باشد.

آسمان آفتابی می تواند در سراسر مناطق جنوبی کشور، با برخی از پوشش ابر انتظار می رود در غرب انگلستان است. یک بار دیگر، انتظار می رود که دما ها به طور متوسط برای بیشتر کشور در حال حرکت باشند، در حالی که جنوب شرقی گرمی کم تا اواسط 30C را در بر می گرفت.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن