کانادا نیاز به یک برنامه برای جلوگیری از دشمن پس از coronavirus خارجی تصاحب کارشناسان هشدار می دهند

ملی کارشناسان امنیتی هشدار می دهند که کسب و کار در کانادا مبارزه با تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویر

توسط SALAMNEWWS در 2 خرداد 1399

ملی کارشناسان امنیتی هشدار می دهند که کسب و کار در کانادا مبارزه با تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس — و پس از — می تواند طعمه آسان برای دشمن خارجی تصاحب.

و در حال رشد وجود دارد خواستار دولت فدرال به آمده تا با یک طرح برای حفاظت از شرکت های حیاتی به کانادا منافع ملی از به دست آورد, توسط شرکت های وابسته به رژیم های اقتدارگرا از جمله کسانی که در صنعت پزشکی عرضه انرژی و زیرساخت های حیاتی.

"We نمی تواند تقسیم اقتصاد به دور از امنیت ملی گفت:" استفانی کاروین یک امنیت ملی متخصص و استادیار روابط بین الملل در نورمن پترسون دانشکده امور عمومی در دانشگاه کارلتون.

"این چیزی است که ما در حال دیدن با Huawei در حال حاضر اما هواوی نیست پایان — Huawei آغاز شده است. این است که احتمالا یکی از بزرگترین چالش های امنیت ملی است که کانادا چهره برای دهه آینده است تلاش برای کشف کردن که چگونه برای مدیریت این جغرافیایی-اقتصادی تهدید."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Huawei چینی غول فن آوری در حال حاضر در حال مبارزه با اجازه ساخت قطعات از کانادا 5G شبکه های مخابراتی. در حالی که دولت فدرال در حال بررسی پتانسیل خطرات امنیتی از آن بارها به تعویق افتاد تصمیم گیری در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا شرکت به پیشنهاد در قرارداد.

ادامه مطلب: Incels برچسب افراطیون در آخرین CSIS گزارش سالانه

در گزارش سالانه منتشر شده در چهارشنبه, Canadian Security Intelligence Service برجسته خطر ناشی خارجی تصاحب ادامه داد: به عنوان یک خطر به کانادا امنیت ملی است.

به طور خاص, CSIS هشدار داد که کانادا در "اقتصادی, ثروت, کسب و کار باز و محیط های علمی و پیشرفته نیروی کار و زیرساخت ها" مطرح فریبنده هدف برای سرمایه گذاران خارجی است.

این سازمان گفت که در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران خارجی هستند نه خصمانه کسانی که از شرکت های دولتی و شرکت های نزدیک به دولت و یا سرویس های اطلاعاتی نیاز به وزن بسیار دقت کنید.

"شرکت های بزرگ خریداری شده توسط این اشخاص مطرح خطرات بالقوه مربوط به آسیب پذیری در زیرساخت های حیاتی کنترل استراتژیک بخش جاسوسی خارجی و تحت تاثیر فعالیت های غیر قانونی انتقال تکنولوژی و تخصص" در این گزارش اعلام کرد.

"به عنوان مشکل آن است که برای اندازه گیری این آسیب به ما جمعی رفاه بسیار واقعی است."

ترودو می گوید چین 'به نظر نمی رسد به درک' کانادا استقلال قضایی
ترودو می گوید چین 'به نظر نمی رسد به درک' کانادا استقلال قضایی

نماینده محافظه کار مجلس اد سریع بود که قبلا در تجارت بین المللی وزیر فشرده دولت در طول یک جلسه مجازی در روز پنج شنبه به ارتکاب به بررسی سرمایه گذاری در کانادا عمل می کنند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس رانندگی خانه نیاز به فکر می کنم بیشتر انتقادی در مورد خارجی تصاحب به خصوص زمانی که آنها شامل داخلی زیرساخت های حیاتی و یا زنجیره تامین.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland را متعهد به انجام این کار است.

"او را افزایش می دهد یک نقطه بسیار مهم است که امروز در زمانی که اقتصاد ما این است که در مواجهه با یک وضعیت بسیار دشوار شرکت کانادایی به ویژه آسیب پذیر و امروز نیز زمانی که ما دلیل خاصی به توجه به حرمت ما زنجیره تامین" Freeland گفت.

"اجازه دهید من اطمینان محترم عضو است که دولت ما با آگاهی از کار ما عالی هوش تحلیلگران بسیار با تمرکز بر حصول اطمینان از امنیت و حرمت کانادا شرکت و حصول اطمینان از آنها به دست آورد نامناسب."

سریع پرسید: دو بار اما Freeland نمی پاسخ به این سوال خاص

"این است که هرگز حق را برای شرکت کانادایی به دست آورد توسط دشمن خارجی منافع است."

ترودو به طور مشابه dodged سوال از روزنامه نگاران روز پنج شنبه در مورد گزارش CSIS.

"ما از آژانس های امنیت ملی انجام کار بسیار عالی در برجسته کردن خطرات به کشور ما گفت:" وقتی پرسیده شد که چه گام های دولت در حال شکل گرفتن است و یا خواهد شد برای کاهش خطر ابتلا به کانادا شرکت های گرفته شده توسط دشمن خارجی متعلق به بازیگران است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"ما همیشه از آنها حمایت و توصیه های خود را و مطمئن شوید که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از کانادایی ها از بازیگران مخرب که آیا آنها خارجی یا داخلی است."

امنیت عمومی گفت: دولت با توجه به ممنوعیت Huawei
امنیت عمومی گفت: دولت با توجه به ممنوعیت Huawei

نگرانی در مورد خارجی تصاحب کلید شرکت کانادایی به دست آورد توجه عمومی در سال 2012 و 2013 زمانی که دولت چین متعلق به CNOOC با مسئولیت محدود. شروع پیشنهاد خود را به بیش از کلگری شرکت نفت Nexen.

در سال های پس از تکرار چینی در تلاش برای به دست آوردن انرژی کانادا شرکت برآورده شده است با انتقاد از کارشناسان امنیتی هشدار می دهند که که اجازه می دهد شرکت های دولتی به بیش از کسب و کار در کانادا به خطر می اندازد هر دو قابلیت اطمینان از دارایی های بحرانی و ماهیت بازار آزاد خود را.

ادامه مطلب: اتاوا به نگه داشتن نزدیک چشم خارجی تصاحب برای محافظت از شرکت های کانادا

به عنوان کاروین توضیح داد: نگرانی این است که بر خلاف شرکت های خصوصی شرکت های دولتی نمی تواند شکست زیرا آنها با حمایت دولت که به جلو و از همه شمع برای جلوگیری از آنها را از رنج می برند عواقب ناشی از هر گونه بد تصمیم گیری های مالی.

بسیاری از کسانی که در مورد چین و عربستان سعودی و روسیه در حال بنظر مخالف قوانین مبتنی بر نظم بین المللی که از آن در است کانادا استراتژیک علاقه به حفظ و محافظت می کند.

نیز وجود دارد که همیشه در حال ترس است که متعلق به دولت شرکت خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی و یا سرقت اسرار صنعتی به عنوان مقامات آمریکایی ادعا Huawei انجام شده است برای سال ها.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خارجی تصاحب کسب و کار در کانادا ارزیابی می شوند تحت سرمایه گذاری کانادا عمل می کنند که وزن "مزایای خالص" از پیشنهاد تصاحب با یک چشم به چیزهایی مانند بالقوه شغل در مقابل خطرات بالقوه.

به وزن آن خطرات امنیت ملی سازمان مانند CSIS و RCMP می توانید به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را با دولت و زمانی که کابینه فدرال سهام این نگرانی ها می تواند به جلوگیری از تصاحب.

به طور موثر آن را به نیروهای افغانستان این سوال را بپرسید: شغل ممکن است ایجاد شود اما در چه هزینه ؟

که آنچه اتفاق افتاده است در سال 2018 زمانی که چینی متعلق به CCCC Ltd. تلاش برای گرفتن بیش از Aecon کانادایی شرکت ساخت و ساز است که با این نسخهها کار در تاسیسات هسته ای و تجهیزات مخابراتی در میان دیگر عمده سیستم است.

و به نظر می رسد آنچه باعث شد دولت برای اعلام ماه گذشته است که آن را در حال حاضر حفظ و فناوری "همه سرمایه گذاری خارجی توسط دولت متعلق به سرمایه گذاران صرف نظر از ارزش خود را و یا سرمایه گذاران خصوصی ارزیابی به عنوان نزدیک به و یا موضوع را به جهت از دولت های خارجی."

که اطلاعیه همچنین گفت که دولت پرداخت خواهد شد و نزدیک موشکافی تحت سرمایه گذاری کانادا عمل به هر گونه سرمایه گذاری خارجی در کانادا کسب و کار "مربوط به بهداشت عمومی و یا درگیر در عرضه کالاهای حیاتی و خدمات به کانادایی ها و یا به دولت است."

"بسیاری از کسب و کار در کانادا را به تازگی دیده می شود ارزیابی خود را کاهش به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و سازگار با الگوهای دیگر اقتصادهای عمده. این کاهش ناگهانی در ارزیابی می تواند منجر به سرمایه گذاری فرصت طلب رفتار" گفت: اعلام.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این افزایش موشکافی خاصی سرمایه گذاری خارجی تحت (سرمایه گذاری کانادا عمل) اعمال خواهد شد تا زمانی که اقتصاد بهبود از اثرات COVID-19 بیماری همه گیر."

وسلی Wark یک استاد مدعو در دانشگاه اتاوا و امنیت ملی متخصص گفت که نشانه دولت است که تحقق آن نیاز به توجه نزدیک به تهدید خارجی تصاحب در یک سرعت در حال تغییر چشم انداز جهانی.

"وجود دارد یک بیداری نگرانی در مورد کانادا امنیت اقتصادی و حتی اقتصادی حاکمیت خواهد شد که شتاب اثرات COVID-19 و چالش های اطراف حفظ بحرانی در زنجیره تامین برای مراقبت های بهداشتی لوازم" او گفت:.

"وجود خواهد داشت و افزایش تمرکز بر حفظ کانادا, امنیت اقتصادی در میان آشفته اقتصاد جهانی ... ما در حال حاضر شاهد یک به نوبه خود به ایجاد اقتصادی بیشتر امنیتی در اطراف بهداشت و درمان-مراقبت از منابع خواهد شد که فراتر از COVID-19."

مشاهده link "

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب