طاووس رایگان است. ممکن است جریان خدمات را-پس-secret weapon - CNET

طاووس راه اندازی در ایالات متحده در روز چهارشنبه. آنجلا Lang/CNET اگر شما خسته از رژه جدید, جریان, خدمات, راه

توسط SALAMNEWWS در 24 تیر 1399
peacock-logo-iphone-11-3610

طاووس راه اندازی در ایالات متحده در روز چهارشنبه.

آنجلا Lang/CNET

اگر شما خسته از رژه جدید, جریان, خدمات, راه اندازی هر ماه, شما تنها نیستید. اما یکی از آخرین نورد -- طاووس از Comcast متعلق به NBCUniversal -- می خواهد به شما ضربه محکم و ناگهانی از خود بی حسی با چیزی دیگر نمی خواهد بازی: یک گزینه.

طاووس راه اندازی پنج شنبه و در عین حال آن را یکی دیگر از صدای چلپ چلوپ جدید خدمات از یک رسانه و یا فن آوری های غول پیکر. درست مثل دیزنی به علاوه HBO حداکثر و Apple TV Plus که قبل از اینکه طاووس امید آن دستور خاص از تلویزیون نشان می دهد, فیلم و اصل قلاب خواهد شد شما را در چشم انداز خود را برای آینده. برای شما این به اصطلاح جریان جنگ تحت تاثیر قرار چگونه بسیاری از خدمات شما باید با استفاده از -- و برای پرداخت -- به تماشای مورد علاقه خود را نشان می دهد و فیلم آنلاین.

اما بر خلاف بقیه طاووس است رایگان ردیف. شروع چهارشنبه طاووس ارائه خواهد شد حدود دو سوم از آن 20,000-ساعت فروشگاه رایگان برای هر کسی که به جریان در ایالات متحده به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال حاضر به تماشای تبلیغات.

این نوع از آگهی رایگان مبتنی بر ویدئو در تقاضا نیست پیشگامانه. این حتی یک jargony مخفف AVOD. اما محبوب AVOD خدمات مانند پلوتون تلویزیون Tubi و کانال Roku نمی ظروف سرباز یا مسافر در اطراف ساخت اصل. (یادداشت سردبیر: پلوتون تلویزیون متعلق به ViacomCBS شرکت مادر از CNET.) و AVOD خدمات قطعا نمی حلقه در بالا مشخصات انحصاری در چشم ظاهر برچسب قیمت مانند طاووس را 500 میلیون دلار معامله به دفتر دور از Netflix شروع در ماه ژانویه است.

این بدان معناست که طاووس است که طعمه از محتوای منحصر به فرد فقط به عنوان Netflix دیزنی پلاس و HBO Max انجام دهید اما با یک آگهی رایگان-پشتیبانی از گزینه. این اولین سرویس در سال به ترکیب هر دو جهان را در یک بسته. و با هم این عوامل ممکن است زمین طاووس درست در یک نقطه شیرین فقط به عنوان coronavirus همه گیر ساخته شده است که ترکیبی مهم تر از همیشه است.

"حتی قبل از بحران آغاز شده و ما پیش بینی است که تا سال 2020 خواهد بود سال AVOD ساخت یک چلپ چلوپ بزرگ در ایالات متحده گفت:" کوین Westcott یک رسانه محقق در شرکت Deloitte. برنده مدل, گفت, همواره محتوای منحصر به فرد است که به ارمغان می آورد مردم و گسترده و متنوع کتابخانه است که نگه می دارد آنها را در اطراف.

مردم بیشتر در جریان خدمات از همیشه در گیر و قیمت تبدیل شده است کمتر از یک مانع برای افرادی که برای امضا ویدئو جدید اشتراک در طول بحران در مقایسه با قبل از, با توجه به مطالعه انجام شده توسط شرکت مشاوره فعال کنید.

اما به دلیل بالا مردم لغو یک تصویری اشتراک در حال حاضر ؟ پس از همه گیر شروع آن را تبدیل به هزینه با توجه به Westcott.

"در طول این بحران [هزینه] به بیشتر از یک نظر از آن را در گذشته بود," او گفت:. این بدان معناست که برای طاووس "زمان خوب است حتی اگر راه اندازی یک سرویس در میانه یک بیماری همه گیر چالش برانگیز است."

محاکمه آزاد در مقابل آزاد ردیف

هیچ یک از طاووس رقبای مستقیم ارائه رایگان ردیف, اما بسیاری از آنها با تکیه به محاکمه رایگان به شما اجازه چک کردن خدمات خود را قبل از پرداخت ، تلویزیون اپل به علاوه و HBO حداکثر هر دو ارائه هفت روز رایگان آزمایش استاندارد و تخفیف دادن به افراد خاصی تمدید دوره آزمایشی فراتر از یک هفته. حتی رهبر صنعت Netflix ارائه می دهد یک ماه رایگان به اعضای جدید.

طاووس است که در محاکمه رایگان ارابه موسیقی بیش از حد. علاوه بر آن محدود رایگان ردیف طاووس آنلاک همه پاس دسترسی به کتابخانه کامل اگر شما پرداخت. این حق بیمه سطح هزینه 5 دلار در ماه با تبلیغات و یا شما می توانید ارتقاء به نسخه آگهی رایگان برای 10 دلار در ماه است.

brave-new-world-peacock-nbc-nup-187536-1382

شجاع دنیای جدید بزرگ-بودجه سری بر اساس کلاسیک dystopian رمان است طاووس خیمه اصلی در راه اندازی.

NBC / طاووس

مردم را تشویق به سعی کنید این پرداخت سطح طاووس ارائه شده است هفت روز تست رایگان استاندارد درست مثل HBO حداکثر و تلویزیون اپل به علاوه انجام دهد. و آنها را مانند طاووس نیز تمدید رایگان trial معامله -- هر کسی که نشانه های بالا از طریق طاووس اندروید برنامهو یا هر گونه دیگر گوگل-پلت فرم اجرا می شود پر طاووس کتابخانه با تبلیغات از طریق Oct. 15.

این آزمایش مهمی بر روی سطح شیب دار برای مشترکان پرداخت می شود. اما با هیچ گزینه پس از یک محاکمه طاووس رقبا از دست رفته ملایم کردن شیب دار برای افرادی که دیگر نمی خواهید به پرداخت. در عوض, شما وارد دنیایی از همه چیز یا هیچ چیز: یا شما پرداخت کنید و همه چیز را یا شما را ترک ترکیه سرد است. (و یا شما پیدا کردن یک دوست و یا یک دوست برای به اشتراک گذاشتن یک رمز عبور -- نه این که هر کسی که کند.)

طاووس رایگان لایه می تواند به اثبات می شود که ملایم کردن شیب دار از یک محاکمه رایگان و ممکن است تا پایان بودن مهم است. حتی اگر مردم در حال ثبت نام برای خدمات بیشتر در گیر آنها لغو بیشتر خدمات جریان بیش از حد با توجه به Deloitte. که به معنی آن بوده است هرگز آسان تر برای مردم را به سعی کنید یک سرویس جدید است, اما آن را تبدیل به حتی سخت تر به آنها را نگه دارید.

و پس از هزینه های شماره 2 دلیل مردم لغو یک جریان اشتراک است زیرا از یک محاکمه رایگان و یا تخفیف فقط زد Westcott گفت.

تبلیغات, تبلیغات, تبلیغات

کسانی که روند بازی را به طرز چشمگیری بیشتر برای AVOD خدمات آنهایی هستند که همیشه رایگان با تبلیغات مانند پلوتون تلویزیون Tubi و کانال Roku. متوسط تعداد AVOD خدمات استفاده از مردم در حال حاضر دو برابر شده است پس از پناهگاه در محل شیوه های شروع با توجه به فعال از 1.5 خدمات به ازای هر خانوار به 3.1.

دلیل آن این است که مردم در واقع نفرت نیست تبلیغات با جریان خود را نشان می دهد و فیلم, تا زمانی که وجود دارد بیش از حد بسیاری از. مصرف کنندگان می گویند آنها در حال حاضر به قبول تا هفت دقیقه از تبلیغات در هر ساعت در جریان خدمات و اگر آن را رایگان و یا ارزان تر از آن خواهد بود در غیر این صورت Westcott گفت.

که کمتر به تبلیغات از برخورد مردم با تلویزیون های معمولی. پخش تلویزیون به طور متوسط بیش از 14 ساعت از تبلیغات یک ساعت و کابل به طور متوسط بیش از 16 ساعت به گفته نیلسن داده ها را برای ماه ژانویه از طریق ممکن است.

طاووس برنامه ای برای نگه داشتن آن از تبلیغات زیر هفت دقیقه شکستن نقطه در حدود پنج دقیقه در هر ساعت. و آن را به طور کلی در پایان پایین تر از زمان AVOD خدمات. Tubi برای مثال در حدود چهار تا شش دقیقه از تبلیغات در هر ساعت. این کانال Roku در حدود هشت دقیقه این شرکت اعلام کرد در ماه اوت است. و فردا همه دسترسی گفت: در سال 2016 که در آن $6-یک-ماه ردیف حدود 12 دقیقه از آگهی های بازرگانی. (یادداشت سردبیر: CBS دسترسی به همه است و متعلق به ViacomCBS شرکت مادر از CNET.)

اما فقط به خاطر طاووس اولین بار است که در تازه ترین موج جدید خدمات به ad-پشتیبانی از لایه آن را نمی خواهد آخرین. HBO Max که در 15 $در ماه است که به طور کلی گران ترین جریان خدمات در نوع خود راه اندازی خواهد شد ارزان تر ad-پشتیبانی از لایه اوایل سال آینده AT&T به تازگی ضرب مدیر جان Stankey گفت: ممکن است. در حالی که HBO حداکثر تبلیغات را کاهش هزینه خدمات شما هنوز هم نیاز به پرداخت.

در واقع آخرین باری که یک جریان خدمات به حال سه ردیف مانند طاووس بود در راه بازگشت در اواخر 2015. Hulu در زمان سعی در سه ردیف -- محدود سطح رایگان با تبلیغات پرداخت می شود ردیف با کمتر از تبلیغات و مطالب بیشتر و priciest اشتراک بدون تبلیغات در همه. Hulu رایگان ردیف به طول انجامید حدود هشت ماه قبل از آن ناپدید شد.

این بدان معنا نیست که طاووس تلاش در همان مفهوم محکوم به فنا است. و طاووس رهبری بانکی در آن رایگان لایه برای تبدیل شدن به سرویس قهرمان.

"رایگان است: که بزرگ تفاوت و من نمی دانم اگر هر کس متصل به تمام کسانی که نقطه" مت استروس رئیس طاووس در مصاحبه ای گفت: در ماه گذشته. "هیچ کس واقعا انجام داده است."

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سازمان دیده بان هر طاووس اصل تریلر آینده به جریان

12:57tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب