ترزا ممکن است با عصبانیت انتقاد بوریس جانسون تصمیم به انتصاب مشاور امنیت ملی با هیچ تجربه مستقیم

ترزا ممکن است مورد انتقاد قرار بوریس جانسون تصمیم به تعیین یک متحد با هیچ تجربه مستقیم خود را به عنوان بعدی مش

توسط SALAMNEWWS در 10 تیر 1399

ترزا ممکن است مورد انتقاد قرار بوریس جانسون تصمیم به تعیین یک متحد با هیچ تجربه مستقیم خود را به عنوان بعدی مشاور امنیت ملی در یک عصبانی مداخله در عوام.

آقای جانسون سلف پرسید که چرا نخست وزیر داده بود و کار به یک "سیاسی منصوب بدون اثبات تخصص" در این منطقه است.

Ms ممکن است گفته مایکل گوو صدر اعظم قلمرو دوک لنکستر و سابق کابینه همکار که او خدمت در شورای امنیت ملی برای نه سال از جمله به عنوان نخست وزیر و در آن زمان تا به حال گوش به متخصص مشاوره مستقل از مشاوران امنیت ملی.

در یک حفاری در او جانشین تصمیم او پرسید: چرا این کار در حال حاضر رفته به یک "سیاسی منصوب با وجود تخصص در امنیت ملی".

تنها چند ساعت قبل از آن یکی دیگر از سابق حزب محافظه رهبر ویلیام هیگ گفت که این تصمیم در نشست "uneasily" با میل به مقامات بالا باید بسیار آگاه در مورد مناطق خود را از مسئولیت.

بر خلاف قبلی دارندگان پست دیوید فراست در حال حاضر آقای جانسون رئیس اتحادیه اروپا مذاکره سیاسی است که مشاور به جای یک شغل کارمند.

او جایگزین اقا علامت Sedwill که اوایل این هفته اعلام شد او را به ایستادگی کردن از نقش و او دیگر کار خود به عنوان وزیر کابینه در میان گزارش ها از سقوط با آقای جانسون مشاور ارشد Dominic Cummings.

آقای گوو در دفاع از آقای فراست انتصاب گفت که او تا به حال شده است یک "دیپلمات برجسته" قبل از اینکه یک سری از نقش های دیگر از جمله با Scotch Whisky انجمن.

آقای گوو پارلمان گفت: "ما تا به حال قبلی مشاور امنیت ملی همه آنها عالی نه همه آنها لزوما افرادی که غرق در امنیت جهانی برخی از آنها برجسته دیپلمات در حق خود."

آقای گوو شده بود کشیده به عوام برای پاسخ به یک سوال فوری در مورد انتصاب.

در ضمن در ستون خود در روزنامه دیلی تلگرافآقای لاهه نوشت: این تصمیم: "در خارج وجود دارد در ما سازمان های اطلاعاتی زیادی وجود دارد 'مشاور جراحان' که یک عمر صرف انجام عملیات دشوار. شما نمی توانید آنها را منتقل می کند بیش از همه در حالی که خواستار بیشتر تخصص بدون ابرو مطرح شده یا در واقع خنجر تیز."

وزیر خارجه سابق, همچنین هشدار داد که این شیوه از سر علامت خروج بود "یک مثال خوب از نحوه رهبری دولت ماشین نسبت به تغییر مثبت".

او افزود که ناشناس در جلسات مقامات ارشد هستند "سزاوار سرزنش عادت فعلی تیم در هیچ 10" که ثابت کند "یک عامل بازدارنده برای افراد با استعداد را در مشاغل در بالا" و "که نخست وزیر باید به قرار دادن یک توقف".tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب