شرکای لینکلن با آرامش برای ارائه مراقبه، تمرینات تمرکز ذهن به مشتریان - Roadshow

تو ميدوني که مک کوناگي داره از اين معامله سوء استفاده ميکنهلینکلن خودت رو بچه دار نکن؛ این ها به طرز باور نکر

توسط SALAMNEWWS در 24 مرداد 1399
mcconaughey-4.png

تو ميدوني که مک کوناگي داره از اين معامله سوء استفاده ميکنه

لینکلن

خودت رو بچه دار نکن؛ این ها به طرز باور نکردنی استرس زا و چالش برانگیز ی هستند که ما در آن زندگی می کنیم. حتی اگر احساس کنید که شخصا خوب کار می کنید -- شما شاغل هستید، بیمار نیستید، امور مالی تان خوب است -- هنوز ابهامات و تغییر زیادی وجود دارد که شما مجبور به مقابله با آن خواهید شد.

برای کمک به این کار، بسیاری از مردم در حال روی دادن به تمرینات مراقبه و تمرکز ذهن، اغلب توسط یک برنامه در تلفن خود رهبری. یکی از محبوب ترین برنامه ها برای این منظور آرام نام دارد،و در حال حاضر لینکلن با آرام تیم می شود تا به صاحبان لینکلن یک سال رایگان از حق بیمه عضویت به آرام را از طریق برنامه راه لینکلن خود را ارائه می دهد.

الکس ویل، مدیر ارشد استراتژی برای آرام، در بیانیه ای گفت: «مطالعات ذهن آگاهی نشان داده اند که مزایای مثبت را قبل از اینکه پشت چرخ قرار بگیره، افزایش می دهد، مانند بهبود تمرکز و آرامش ماندن» "همراه با لینکلن، ما رانندگان و مسافران شلوغ یک سفر آرام برای استراحت و تجدید در رفتن ارائه می دهد."

در سال ۲۰۱۹، لینکلن و آرام یک برنامه آزمایشی برای این همکاری به ۱۵۰۰ مشتری اجرا می کنند. هنگامی که در پایان تجربه بررسی شد، لینکلن ادعا می کند که ۹۷٪ از آن ها تجربه لینکلن/آرام را مثبت یا مفید می یافت. من کنجکاو می شود برای دیدن نتایج یک نظرسنجی مشابه چه خواهد بود بعد از سال ما در حال حاضر داشتن نگاه.

مایکل اسپراگ، مدیر آمریکایی شمالی لینکلن در بیانیه ای گفت: «هر روز، ما به چالش کشیده می شویم تا به خوبی و رشد شخصی بخشی از روال روزمره مان بسازیم» ما معتقدیم که کار ما با آرام، گزینه ای برای تمرکز ذهن برای مشتریان به عنوان بخشی از روال روزمره شان فراهم خواهد کرد-- راهی منحصر به فرد برای آنها که برخی از "زمان من" را پیش از رفت و آمد یا حتی در درایوهای خود تمرین کنند."

حتی اگر لینکلن هم نداری و نمی خواهی هزینه یک برنامه تمرکز ذهن را بپردازی، به یاد داشته باش که مهم است که از نظر روحی و جسمی از خودت مراقبت کنی، در این مدت دیوانه وار که ما در آن زندگی می کنیم، و از درخواست کمک نترس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب