بوریس جانسون مواجه است ممکن است شورش از خود بر دفاع از دومینیک کامینگز به عنوان "کبود" محافظه کاران تماس برای درخواست به رئیس سیاسی دستیار حرکات در طول مستند.

نخست وزیر شده است به طور گسترده ای متهم به تضعیف اقتدار خود و دولت خود coronavirus قوانین خود را با دفاع از مشاور در طول روز یکشنبه جلسه توجیهی روزانه, زمانی که او گفت: "من فکر می کنم او به دنبال غرایز از هر پدر و هر پدر و مادر و من نمی علامت او را برای آن."

به عنوان یکی ICU دکتر گفت رسوایی "تف در صورت از کارکنان بیمه خدمات درمانی" آقا Keir Starmer برچسب رسوایی "توهین به قربانی های مردم" در حالی که ایمیل های روزانه پرسید: "چه سیاره آنها در" و دیلی تلگراف زد بسیار مهم سرمقاله. آن به دنبال یک Trumpian حمله از هیچ 10 بر صحت گزارش اولیه.

محافظه کار نمایندگان مجلس از "دیوار آبی" کرسی بگویید بوریس جانسون به راه اندازی پرس و جو

بوریس جانسون است که در مواجهه با مطالبات از "دیوار آبی" حزب محافظه نمایندگان مجلس که به او کمک کرد تا برنده سال گذشته انتخابات به راه اندازی یک پرس و جو به Dominic کامینگز اقدامات در طول مستند کیت Devlin گزارش.

یک نماینده مجلس از اصطلاح "دیوار آبی" کرسی در شمال انگلستان است که تغییر به محافظه کاران در طول ماه دسامبر گذشته این نشست گفت: مستقل: "ما کاملا f*****g کبود. احساسات ما ساخته شده اند به طور گسترده ای شناخته شده به شلاق و به دیگران. آنها را به راه اندازی یک پرس و جو به آنچه که دقیقا در جهنم اتفاق افتاده است. ما نیاز به دانستن حقایق است. و آن را باید انجام شود توسط Sedwill یا کسی شبیه به آن است. کسی نیاز به رسیدن به پایین از این و به سرعت. پرس و جو به اندازه کافی خوب بود که آن را به Priti [پاتل] بعد از همه.

"چه هیچ یک از ما می تواند درک است که چرا حقایق هنوز هم در اختلاف است. آن است که آیا سفر به [Barnard Castle] و یا گسترده تر سوال که چرا آن را به اندازه کافی خوب است برای ما و ترکیبات منزوی در خانه, اما به اندازه کافی خوب است برای Dominic Cummings."
 

'اگر Dominic کامینگز ندارد استعفا دهد من': ICU دکتر می گوید PM یکی از دستیاران مستند شکستن 'تف در صورت' از بیمه خدمات درمانی کارکنان

دکتر دومینیک پیمنتا مستقر در لندن, قلب و عروق, ثبت گفت: دولت مشاور – که متهم به شکستن قفل قوانین – "تف در صورت از تمام تلاش های ما", Zoe Tidman گزارش.

"این است که من در حال حاضر رفتن به Covid ICU من دو ماه آخر," دکتر گفت: در یک صدای جیر جیر.

"دیده نمی شود پدر و مادرم از ژانویه" دکتر است که مشترک اجرایی قهرمانان – یک موسسه خیریه حفاظت از خط مقدم کارگران اضافه شده است.

"رک و پوست کنده سکسی تف در صورت از تمام تلاش های ما تمام #NHS" او گفت:. "اگر او نمی کند استعفا من خواهد شد." 

سلام و به انجمن خوش آمدید مستقل's پوشش زنده انگلستان سیاست به عنوان Dominic کامینگز رسوایی گستراند.

تبلیغات