اعتماد ملی را از 1200 کارکنان برکنار شده

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 8 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اعتماد ملی است که برنامه ریزی برای ایجاد 1,200 کارکنان برکنار شده به عنوان آن را به نظر می رسد برای نجات £100 میلیون در پی coronavirus.

به حفاظت از محیط زیست و میراث فرهنگی, موسسه خیریه است که 5.6 میلیون و اعضای آن گفت: تا به حال از دست داده و تقریبا £200 متر به عنوان یک نتیجه از Covid-19 بحران که بسته تمام آن خانه و باغ و پارک ماشین ها و مغازه ها و کافه ها و متوقف تعطیلات و رویدادهای.

اعتماد گفت: آن را در حال حاضر ذخیره میلیون ها پوند از طریق furloughing کارکنان نقاشی بر روی ذخایر قرض گرفتن و توقف یا تعویق انداختن پروژه های, اما هنوز هم نیاز به پس انداز را به نگه داشتن آن پایدار در دراز مدت.

آن را پیشنهاد کرده است £100 متر در صرفه جویی سالانه معادل تقریبا یک پنجم سالانه خود را صرف از طریق تغییرات در عملیات و کاهش کارکنان و بودجه.

مدیر کل هیلاری مک گریدی گفت: این سازمان ادامه خواهد داد برای مراقبت از مکان های تاریخی و مقابله با تغییر آب و هوا از دست رفتن حیات وحش و دسترسی نابرابر به طبیعت و تاریخ است.

برخی از 1200 حقوق و مزایای کارکنان در صورت رفع اشکالات به عنوان بخشی از £60m پیشنهاد پرداخت پس انداز – حدود 13 درصد از 9,500-قوی, حقوق و مزایای نیروی کار است.

این حرکت که می آید پس از یک دهه که دیدم اعتماد ملی نزدیک به دو اندازه را در سطح نیروی انسانی به آنچه که آنها در سال 2016.

برنامه همچنین شامل £8.8 m پس انداز با قطع بودجه به صورت ساعتی پرداخت کارکنان مانند کارگران فصلی یک سوم.

باقی مانده 40 میلیون دلار صرفه جویی خواهد شد از جمله در زمینه کاهش سفر و هزینه های آن صرف برش و بازاریابی و هزینه های چاپ به نفع ارتباطات دیجیتال و renegotiating قرارداد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب