توییتر واقعیت-چک چین رسمی پست ادعا coronavirus سرچشمه در آمریکا - CNET

توییتر اضافه شده واقعیت-بررسی برچسب توییتهایی نوشته شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی ج

توسط SALAMNEWWS در 9 خرداد 1399
gettyimages-1185691680

توییتر اضافه شده واقعیت-بررسی برچسب توییتهایی نوشته شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته.

Aytac Unal/Anadolu Agency/گتی ایماژ

توییتر در روز پنج شنبه سیلی واقعیت-چک کردن برچسب بر روی یک جفت از توییت توسط یک مقام دولتی ادعا می کنند که ارتش ایالات متحده به ارمغان آورد coronavirus به چین در شهر ووهان.

شرکت های شبکه های اجتماعی اضافه شده یک لینک آبی که می گوید: "دریافت حقایق در مورد COVID-19" به یک پست در توییتر توسط چینی ها سخنگوی وزارت امور خارجه Lijian ژائو که شد منتشر شده در مارس 12.

"هنگامی که بیمار صفر شروع در ما ؟ چگونه بسیاری از مردم با آلوده می شود ؟ ممکن است ارتش ایالات متحده آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان" ژائو در توییتر نوشت. "ما مدیون ما توضیح!"

با کلیک بر روی آبی واقعیت-چک کردن برچسب هدایت خوانندگان به یک صفحه در توییتر با این تیتر: "چه کسی می گوید شواهد نشان می دهد COVID-19 سرچشمه در حیوانات و تولید نشده بود در یک آزمایشگاه."

در یکی دیگر از صدای جیر جیر که این نیز واقعیت-بررسی توسط توییتر ژائو تشویق پیروان خود را به خواندن و ترجمه مقاله او در ارتباط به این ادعا coronavirus سرچشمه در ایالات متحده است.

توییتر نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد چرا واقع-بررسی برچسب اضافه شد به ژائو توييتها این هفته زمانی که این پست در اصل منتشر شده در ماه مارس است.

توییتر را ضعیف ژائو توييتها پس از آن می آید با برچسب رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نوشته های بر روی پلت فرم در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای به صورت حاوی "به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده" در اوایل این هفته.

در پاسخ به تهمت و تهدید به خاموش کردن شبکه های اجتماعی به اتهام سانسور محافظه کار بیان. رئیس جمهور ایالات متحده نیز به امضا رسید یک فرمان اجرایی در روز پنج شنبه که اهداف شرکت رسانه های اجتماعی از جمله توییتر و Facebook از طریق یک پیشنهاد بررسی مجدد از سیستم عامل آنلاین' حمایت های حقوقی.

رسانه های اجتماعی شرکت ها را بارها و بارها رد آنها سانسور محافظه کار گفتار اما توییتر واقعیت-چک مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها باید پرسیده بحث در مورد اینکه آیا آنها در حال خنثی سیستم عامل و یا ناشران.

هر دو Twitter و Facebook را گفت: آنها نمی خواهند به یک "داور از حقیقت است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن