ترودو به عضویت 3rd, سازمان ملل متحد, اجلاس سران در COVID-19 اعلام جدول زمانی در کمک به سالمندان

نخست وزیر جاستین ترودو است شرکت در سومین اجلاس بین المللی در یک هفته به کانادا کمپین برای یک آرزو ملل متحد شور

توسط SALAMNEWWS در 15 خرداد 1399

نخست وزیر جاستین ترودو است شرکت در سومین اجلاس بین المللی در یک هفته به کانادا کمپین برای یک آرزو ملل متحد شورای امنیت صندلی بر روی یک پلت فرم برای کمک به بازسازی پس از همه گیر جهانی است.

امروز اجلاس به میزبانی نخست وزیر بوریس جانسون است که با هدف حصول اطمینان از کشورهای فقیر خواهد شد که دسترسی به نهایی واکسن مرگبار کروناویروس که باعث COVID-19.

ترودو را به پیوستن به رهبران از 50 کشور و سازمان بزرگ از جمله خیر بیل و ملیندا گیتس در بین المللی حمایت, کنفرانس, که امید به افزایش نزدیک به 10 میلیارد دلار برای GAVI, the Vaccine Alliance — پیشرو آژانس برای توزیع واکسن به کمتر از کشورهای توسعه یافته است.

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

او در حال حاضر اعلام کرد کانادا پنج سال $600 میلیون تعهد به گاوی که واکسینه 760 میلیون کودک و مانع از 13 میلیون مرگ و میر در فقیرترین کشورهای جهان از سال 2000.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ترودو شرکت در کنفرانس های مجازی می آید یک روز پس از تحویل او یک آدرس مجازی در اجلاس سران سازمان آفریقایی کارائیب و اقیانوس آرام متحده است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

او گفت که اعضای کانادا متعهد به کمک به کشورهای در حال توسعه سخت ترین ضربه گیر برای زنده ماندن از بحران.

سخنان خود تاکید یک پیام تحویل او هفته گذشته زمانی که او در شرکت به میزبانی سازمان ملل متحد-حمایت کنفرانس با هدف توسعه هماهنگ جهانی طرح بازیابی است که کشور پشت سر گذاشت.

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید سازمان ملل متحد تنها راه ما 'به گزاف گویی' از COVID-19 و 'همراه'
شیوع کروناویروس: ترودو می گوید سازمان ملل متحد تنها راه ما 'به گزاف گویی' از COVID-19 و 'همراه'

بدون یک برنامه جهانی سازمان ملل متحد تخمین می زند همه گیر می تواند بریده بریده تقریبا US$8.5 تریلیون دلار از اقتصاد جهانی در طول دو سال آینده مجبور 34.3 میلیون نفر به فقر شدید در این سال و به طور بالقوه 130 میلیون بیشتر طول دهه است.

ترودو نقش پیشرو در کنفرانس های بین المللی می آید فقط دو هفته قبل از سازمان ملل متحد 193 سفیران به شروع رای گیری با رأی مخفی برای پر کردن دو غیر کرسی دائم در شورای امنیت ، کانادا رقابت برای یکی از دو صندلی مقابل نروژ و ایرلند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ژوئن 17 رای است که بدون انجام کامل جلسه مجمع عمومی به دلیل فاصله فیزیکی مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

ادامه مطلب: ترودو رهبران جهان موضوع خواستار اتحاد جهانی در سازمان ملل متحد رویداد در coronavirus بازیابی

به خانه نزدیک تر ترودو همچنین انتظار می رود امروز اعلام زمانی که سالمندان می توانند انتظار برای دریافت یک وعده داده اورژانس افزایش سن بازنشستگی تامین و تضمین درآمد مکمل برای کمک به آنها در تامین هزینه های اضافی ناشی از این بیماری همه گیر.

در مارس 12, ترودو اعلام کرد دولت فدرال ارائه می کنند معاف از مالیات یک بار پرداخت از $300 برای سالمندان واجد شرایط برای OAS و اضافی $200 برای کسانی که واجد شرایط برای GIS. که پول — در مجموع حدود 2.5 میلیارد — هنوز رتبهدهی نشده است شروع به جریان.

در ماه آوریل دولت فدرال صرف 1.3 میلیارد دلار برای ارائه به سالمندان با یک زمان خاص پرداخت از طریق کالا و خدمات مالیات ارزش به طور متوسط از 375 دلار برای هر واحد ارشد.

ترودو به آدرس کانادایی در مورد COVID-19 همه گیر در کشور در 11:15 a. m. ET. شما می توانید به تماشای کنفرانس مطبوعاتی خود در پلیر تصویری فوق.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب