خیلی جوان به بازنشستگی ، بیش از حد قدیمی به کار : چگونه همه گیر شده است ویران زنان آمار افزایش سن بازنشستگی دولت

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 18 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

زندگی زنان ی که به افزایش سن بازنشستگی دولتی ضربه می زدند، توسط همه گیر شدن ویروس کوروناویروس وارونه شده است، و برخی را پس از از دست دادن شغلشان در اثر بحران سلامت عمومی به بی بضایمی می کشانند در حالی که دیگران مجبور به ادامه کار شده اند - با وجود سن شان که آنها را در معرض عوارض جدی ناشی از بیماری تهدید کننده زندگی قرار می دهند.

تقریباً چهار میلیون زن تحت تأثیر دولت قرار گرفته اند که از ۶۰ تا ۶۶ سالگی برای زنانی که پس از مارس ۱۹۵۰ متولد شده اند، سن بازنشستگی دولتی را بالا می برد. افزایش سن در سال ۲۰۱۰ شتاب گرفت و زنان را دید که در سال ۲۰۱۸ به برابری با مردان می رسن، در ۶۵ سالگی.

BackTo60، یک گروه کمپین خواستار آن است که زنان برای پرداخت حقوق بازنشستگی که به دلیل تغییرات از دست رفته بازپرداخت شوند، پس از به دادگاه گرفتن دولت به دادگاه، از دست رفته برجسته خود را نبرد دادگاه عالی اما درخواست حکم ماه گذشته. مبارزات انتخاباتی در حال حاضر به طور بالقوه می تواند به صبر تا پاییز برای تصمیم گیری به اعلام شود.

The Independent spoke to women around the UK who have been affected by the controversial changes to the state pension age who feel they are too old to be working despite the government telling them they are too young to retire.

وحشت به دلیل کار فشار او را به شروع کار در خانه مراقبت

ژانت ویلیامز که اهل ساوت ولز است، گفت که او از پیدا کردن سن بازنشستگی دولتی در حال افزایش است پس از دختر همسایه اش به او گفت بیش از حصار باغ شوکه شده است.

این 62 ساله که 20 سال است با بزرگسالان ی که ناتوانی یادگیری دارند کار کرده است، گفت اضطراب او در طول بحران کوروناویروس از کنترل خارج شده است چرا که او برای شوهر ش و مادرش مراقبت می کند - که هر دو از Covid-19 در معرض خطر شدید هستند.

جانت ویلیامز

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن