دستمالی کردن بازیکنان نگاه به بان کی مون نژادپرستانه و ضد همجنس تهمت در بازی

جهان از مسابقات دستمالی کردن تقسیم بر اینکه برای حذف نژادی و ضد همجنسگرایان+ تهمت از لغت نامه رسمی به عنوان حا

توسط SALAMNEWWS در 19 تیر 1399

جهان از مسابقات دستمالی کردن تقسیم بر اینکه برای حذف نژادی و ضد همجنسگرایان+ تهمت از لغت نامه رسمی به عنوان حاکم بر اجسام بحث قوانین در پرتو جهانی Black Lives Matter تظاهرات.

تصمیم گیری در از بین بردن "N-word" را به عنوان به خوبی به عنوان ضد همجنس و transphobic نظر از جمله "bumboy" از آمریکای شمالی بازیکنان دستمالی انجمن (NASPA) لیست پذیرفته کلمات است که با توجه این هفته مدیر اجرایی آن جان جویدن روز دوشنبه گفت:.

ادامه مطلب: جورج فلوید تظاهرات دوباره فشار برای حذف مشکل ساز مجسمه در کانادا

زبان تبدیل به یک موضوع مورد بحث پس از تظاهرات علیه نژاد پرستی پس از مرگ جورج فلوید در آمریکا بازداشت پلیس در 25 مه با گروههای مصرف کننده مارک ها و ساختمان ها و جاده ها نام برده معامله گران تغییر نام داد.

"ما گفت: هنگامی که ما برای اولین بار به یک دستمالی کردن باشگاه و یا مسابقات که کلمات را معنی ندارد در یک دستمالی کردن هیئت مدیره. اکثر مردم قبول است که بدون سوال" گفت: جویدن کانادا است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"برخی از افراد پیدا کردن آنها را قبول نمی کند ... این 'N-کلمه" درمان به عنوان اگر آن را بدون هیچ معنی" او گفت:. "کسانی که مردم به پایان رسید تا بودن بخشی از جامعه ما است که مشکل اساسی ما در حال تلاش به آدرس."

زندگی در رنگ: سیاه بودن در کانادا
زندگی در رنگ: سیاه بودن در کانادا

جویدن گفت که او نگران بود که مردم قرار پیوستن به خاطر زبان توهین آمیز در سازمان فرهنگ لغت.

یک نظرسنجی باز هم NASPA را حدود 2000 عضو و عموم مردم دریافت حدود 1000 پاسخ با اعضای تقسیم بر از بین بردن N-word و عمومی در حمایت از انجام این کار جویدن گفت.

دستمالی کردن اختراع در سال 1933 توسط بیکار معمار آمریکایی آلفرد موشر ته بازی رقابتی در آمریکای شمالی تقریبا 15000 نفر گفت: جویدن. دستمالی رسمی Go app دانلود شده است بیش از 10 بار بر روی گوشی های آندروید.

جهان انگلیسی زبان بازیکنان دستمالی انجمن (WESPA) اجرا می شود که مسابقات بین المللی است که بحث که آیا برای حذف تهمت با آن دیکشنری ناشر کالینز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این وحشتناک کلمات و شما نمی خواهید مردم در آینده به معرض آنها اگر لازم باشد" گفت: WESPA رئیس کریس Lipe.

زندگی در رنگ: سیاه و سفید کانادایی مورد بحث نژاد پرستی و امید برای تغییر
زندگی در رنگ: سیاه و سفید کانادایی مورد بحث نژاد پرستی و امید برای تغییر

اما برخی احساس به سادگی با تغییر فرهنگ لغت نخواهد رسیدگی به مسائل واقعی, او گفت:.

"وجود دارد مسائل واقعی در مورد تنوع و نمایندگی در داخل دستمالی کردن جامعه و آنها عمدتا با مسائل در جامعه" گفت: Lipe که آمریکایی است.

"حذف کلمات از لیست کلمه نمی کند در واقع آدرس هر یک از این مسائل است."

کالینز نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

"این فقط یک کلمه است. بازی آن را در هیئت مدیره به این معنا نیست که فرد در حال توهین آمیز گفت:" نیجریه, بازیکن, Wellington Jighere های 2015 قهرمان جهان است که در حال حاضر در رتبه هشت در جهان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de