پرسش باقی می ماند که آیا هواوی باید برای کمک به ساخت انگلستان 5G شبکه می گوید لیزا Nandy

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 11 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

پرسش باقی می ماند که آیا هواوی باید با توجه به تصویب برای توسعه بریتانیا 5G شبکه لیزا Nandy گفت: او به عنوان متهم به محافظه کاران از "ساده لوحانه" رویکرد به چین در طول دهه گذشته است.

در مصاحبه با مستقل سایه وزیر امور خارجه همچنین هشدار داد اتحاد جهانی می تواند "شکستن از هم جدا" در پی بیماری همه گیر کوروناویروس با کشورهایی مانند آمریکا شتاب حمایتی سیاست شعارهای پوپولیستی و به طور فزاینده ای قربانی شدند.

کار frontbencher اظهارات به دنبال گزارش بوریس جانسون است که به دنبال محدود کردن چینی شرکت مشارکت در ساخت زیرساخت های حیاتی در انگلستان و رشد اتمی در صفوف حزب محافظه تشدید بهداشت جهانی بحران.

با وجود مواد منفجره دیپلماتیک رویارویی با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, نخست وزیر ارائه Huawei با چراغ سبز برای ساخت "غیر هسته ای" قطعات شبکه 5G در ماه ژانویه است. وزرای قبلا متعهد به آوردن این موضوع به یک عوام رای در اوایل تابستان.

غول فن آوری است با توجه به برگزاری مذاکرات با یکی از آقای جانسون ارشد دستیاران آقا ادی لیستر این هفته در تلاش برای درک نخست وزیر نیت.

"زمانی که مجلس می گرداند در روز سه شنبه شما شروع به دیدن این تسلط بسیار کمی از مجلس زمان" Ms Nandy پیش بینی کرد.

"صادق حقیقت این است که دلیل انگلستان دارای یک مشکل با شبکه 5G دلیل است که ما از دست ما وطنی صنعت چند وقت پیش و ما فقط نمی سرمایه گذاری در اینجا. من فکر می کنم Huawei در معرض خطرات ناشی از آن به دلیل آن را به شما برگ در رحمت از یک جنگ تجاری بین دو ابرقدرت جهانی برای عدم هر گونه گزینه های دیگر."

در مورد اینکه آیا کار اعتقاد بر این شبکه باید ساخته شده توسط Huawei, Ms Nandy گفت: وجود دو ملاحظات برای حزب. "یک چیزی است که جایگزین ؟ و دوم این است که چه راهکارهایی می تواند در جای خود قرار داده? می توانید یک فایروال تواند به اندازه کافی ساخته شده است به مطمئن شوید که امنیت ملی ما نیست خطر بیافتد ؟ و در این لحظه این سوالات فقط بدون جواب باقی می ماند.

"کار را یک دیدگاه در چگونه ما رای که هنگامی که به خانه بازگشت اما ما خواهد بود با هل دادن دولت برای پاسخ به این سوالات" ارشد frontbencher گفت.

بر نگرانی های امنیتی شورای امنیت ملی (NSC) تعیین شده Huawei یک "خطر بالا فروشنده" در ماه فوریه بود اما توافق چینی متعلق به شرکت می تواند به پیشنهاد "غیر هسته ای عناصر" این پروژه — که در آن سازمان های امنیتی بر این باورند خطرات را می توان کاهش.

اما Ms Nandy نیز گفت: این ردیف در حال توسعه در درون حزب محافظه کار بیش از روابط با پکن در پی Covid-19 بحران بود "بسیار مضر". انتقاد از چین بسیار افزایش یافته است پس از شیوع این ویروس با اعضای ارشد حزب محافظه کار MP Damian سبز نشان می دهد در ماه مارس در انگلستان موضع نسبت به کشور "ممکن است برای تبدیل شدن به شبیه به نگرش ما به روسیه در صلح آمیز مرحله از جنگ سرد".

از ردیف او گفت: "این به شما ارائه با انتخاب دودویی در مورد اینکه آیا ما پرتاب همه در چین و در جهت پیشرفت ما منافع اقتصادی و یا اینکه آیا ما آورد تا موانع به چین به منظور حفاظت از امنیت ملی و داخلی ما منافع است."

"در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد دولت در حال حرکت در یک جهت است که نوع قرار می دهد تا موانع به دولت چین," او اضافه شده است. "من باید بگویم که بسیار دیر شده است. من فکر می کنم رویکرد ما به چین بوده است نسبتا ساده و بی تکلف بیش از 10 سال گذشته اما یک لحظه به وجود آمد در چند هفته زمان هنگامی که توجه جهان را تبدیل به بازسازی اقتصاد ما پس از بحران بهداشت و محو می شود.

"در حال حاضر شما می توانید ببینید که در دولت وجود دارد که برای رفتن به یک تکیه بر سرمایه گذاری چین به منظور بازسازی اقتصاد بریتانیا پس از آن تنش ها نه تنها حل و فصل شود و هیچ رویکرد استراتژیک به نحوه برخورد ما با آن است."

گسترش در آنچه او به عنوان "خالص" رویکرد Ms Nandy ادعا کرد که برای 10 سال گذشته وجود نداشته است "منسجم در سیاست خارجی" در بریتانیا. "ما تا به حال یک رویکرد به بقیه جهان است که دیده می شود تقریبا به طور انحصاری از طریق لنز تجارت و رشد اقتصادی که به معنای ما شده ایم به دنبال معاملات تجاری با کشورهایی مانند روسیه مانند چین و بدون فکر کردن در مورد مفاهیم گسترده تر," او گفت:.

به عنوان سایه وزیر انرژی تحت اد میلیبند از رهبری کار MP نیز نگرانی 2015 در زمانی که دولت به دنبال سرمایه گذاری چین برای کمک به صندوق هزینه نیروگاه هسته ای در Hinckley, نقطه, در, Somerset "به طور کامل و بدون تفکر از طریق پیامدهای توزیع بیش از امنیت انرژی به دولت چین".

"ما باید به یک مقدار بیشتر رویکرد استراتژیک به این نه به خاطر هیچ مشکل جهانی است که می تواند حل شود بدون دخالت چین," او اضافه شده است. "بنابراین به عنوان به خوبی به عنوان داشتن خیلی بیشتر استراتژیک استقلال ما رو به یک رابطه سازنده."

در هفته های اخیر Ms Nandy برگزار کرده است یک سری از گفتگو با رهبران جهان از جمله نیوزیلند و استرالیا در کنار کار جدید رهبر آقا Keir Starmer که در آن یک "مقدار زیادی از حسن نیت" به سوی بریتانیا به نمایش گذاشته شد. اما به عنوان کشورهای سراسر جهان شروع به ظهور از مستندات و دولت های آماده برای سهولت محدودیت و بازسازی اقتصاد او معتقد است که یک لحظه خطرناک است در افق.

فشرده در مورد اینکه آیا او بر این باور بریتانیا را کاهش و نقش مهمی در سیاست جهانی او گفت: "من فکر می کنم در واقع این است که بریتانیا نقش بزرگی در جهان است. وجود چالش های زیادی در حال حاضر در سراسر تنش بین ایالات متحده آمریکا و چین و راه است که در آن جهان است که فشرده بین آن دو چیز است. شما فقط باید نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است با انگلستان با Huawei به ببینید که چگونه است که می توانید بازی را در سطح داخلی."

در پاسخ به جهانی همه گیر او ادعا کرد که جهان به زودی به صورت یک لحظه که در آن "را انتخاب کنید به جلو و با هم یا جدا" بعد اضافه کرد: "در حال حاضر شما می توانید ببینید در مجارستان و ایالات متحده آمریکا در ایتالیا, که آیا آن را در آینده از, دولت مشاوران دولت و یا احزاب مخالف شما می توانید این ملی پوپولیستی صدای ساخت مورد حمله چند جانبه موسسات و بسته شدن مرزها دیدن مقدار زیادی از قربانی از مهاجران که Covid همه گیر ضربه اول و حمایت از تولیدات داخلی است نه ناشی از Covid اما می تواند در شتاب آن. من بسیار مصمم در کار ما در حال رفتن به بازی بخشی از ما در ساخت مطمئن شوید که ما می توانید دریافت کنید که درست است."

بی سابقه ای تاثیر coronavirus نیز تا به حال شخصی مفاهیم برای ویگان MP که او برجسته در پاسخ به این گزارش نخست وزیر ارشد مشاور دومینیک Cummings, شکستن قفل دستورالعمل. در حالی که او گفت: بسیاری از ترکیبات شناخته شده از "تنش" او تحت Ms Nandy افزود: "اما این دقیقا همان استرس و هیجانی که شده afflicting خانواده ها بالا و پایین کشور — اغلب در حد حاد تر شرایط.

"ما باید ترکیبات که نتوانسته اند برای خداحافظی به عزیزان. من رفتم به یک مراسم تشییع جنازه چند هفته پیش و خداحافظی به یک دوست بسیار نزدیک از پارک ماشین در حالی که خانواده نشسته در داخل خود," او گفت:. "نزدیک خانواده آمدند برای تشییع جنازه سالن با نعش کش و خدمات مراسم تشییع جنازه انجام شد از داخل کوره جسد سوزی. دوستان بسیار نزدیک و خانواده دعوت شده بود برای حضور در, اما برای حضور در خارج اجتماعی فاصله گرفته و در کوره های جسد سوزی قرار دادن یک بلندگو با صدای بلند به طوری که ما می تواند بشنود این مراسم است. آن را از برخی از راحتی را برای خانواده است که آنها می توانید ببینید که افرادی که در آنجا بودند اما آن را بسیار دشوار را تجربه کنند."

دومینیک کامینگز 'شده اند باید اخراج' برای مستند سفر (EPA)

جلوتر از پلیس دورهام انتشار یک بیانیه نشان می دهد آقای کامینگز ممکن است شکسته مستند محدودیت های رانندگی به Barnard Castle, Ms Nandy اضافه شده او "شده اند باید اخراج" توسط نخست وزیر افزود: "Keir اخیرا گفته اگر او نخست وزیر Dominic کامینگز شده اند اخراج و من فکر می کنم که البته تنها عمل است که شروع به بازیابی اعتماد عمومی. من هرگز به نفع جادوگر شکار در سیاست اما من فکر می کنم مردم باید به مسئولیت برای اقدامات خود را دارند."

روز پس از از دست دادن در این مسابقه به موفقیت جرمی Corbyn به عنوان کار رهبر در 4 مارس, Ms Nandy دعوت شد آقا Keir به موقعیت سایه وزیر امور خارجه — هسته ای نقش در سایه frontbench. او ظهور با 16 درصد از اولویت اول رای از رای گیری از اعضا اما اذعان می کند در حال حاضر آن را یک "شوک عظیم به هر کسی در جهان سیاسی" که سابق مبارزه با تروریسم در اروپا, منشی, برنده قاطعانه.

با توجه به شیوع کروناویروس یک برنامه ریزی ویژه کنفرانس از اعضای حزب لغو شد و داوطلبان در این مسابقه خواسته شد تا قبل از ثبت یک پیروزی تصویری است که می تواند به اشتراک گذاشته شود با فشار و حامیان زمانی که نتایج اعلام شد.

"آره, من, نمی, که," Ms Nandy گفت. "اول از همه ما باید یک بودجه چپ را به یک ویدیو. یک لحظه وجود دارد در طول مبارزات انتخاباتی زمانی که همه ما را تحت مقدار زیادی از بررسی دقیق در مورد مقدار پول ما تا به حال در آینده و من به یاد داشته باشید گفت: در یکی از hustings نگران نباشید من اعلام کرد همه معدن و نگران نباشید آن را بسیار طولانی است.

"ما نمی توانیم به ضبط هر نوع پیروزی پیام برای یک زن و شوهر از دلایل. آن شده اند که یک اتلاف وقت — در شرایط از آنچه در حال اتفاق بعدی با حزب کارگر می تواند ثبت کرده اند که بعد از اعلام. آن را فقط به نظر می رسید مانند یک واقعا عجیب و غریب راه برای مرتب کردن بر اساس رویکرد شروع یک رهبری جدید است."

Nandy ربکا طولانی بیلی و Keir Starmer در طول کار رهبری مسابقه (گتی)

در طول کار رهبری مسابقه Ms Nandy برشمرد رویکرد او به سیاست خارجی در عمده سخنرانی در کالج سلطنتی هنر در دفاع از جنبش مردم و ارائه یک ارزیابی داغدار آقای Corbyn را "کاملا اشتباه" رویکرد به روسیه و 2018 Salisbury مسمومیت. او گفت: حزب باید خجالتی و دور از اشتباهات آن ساخته شده بود از جمله "فاجعه تصمیم" برای حمله به عراق و خواست حزب به ایستادن برای خود ارزش "حتی زمانی که آنها باید عواقب اقتصادی".

اما برای چشم انداز خود را برای بریتانیا سیاست خارجی تا کنون به اجرا در کار چهره هر دو چهار سال صبر کنید و یک چالش قابل توجهی در پی فاجعه دسامبر نتیجه انتخابات. حتی برای حزب به ظهور یک دولت اکثریت بعد از برنامه ریزی شده بعدی رای در مارس سال 2024 آقا Keir باید برنده بیش از 124 کرسی های پارلمانی در سراسر انگلستان — مقیاس پیروزی نه تجربه کار از سال 1997 انتخابات که در آن تونی بلر امن سود خالص از 146 صندلی. اما Nandy معتقد است این است که "ممکن است" با توجه به به طور فزاینده ای به طبیعت فرار از سیاست است.

"من فکر می کنم رای دهندگان سنتی وفاداری را شروع کرده اند واقعا شکستن," او گفت:. "ما دیده ایم که برای کار به هزینه در سال های اخیر است. اما چیزهایی که حرکت می کند با سخنرانی در این لحظه و اگر آنها می تواند تلنگر هنگامی که آنها می توانید تلنگر دوباره. اما نه به دست کم گرفتن ابعاد این چالش است.

"کسانی که رای دهندگان که شروع به نوبه خود به دور از کار در کرسی مثل معدن در سال 2015 توسط 2017 آنها گفتند ما فقط نشسته این یکی ما نمی خواهد رای برای هر کس دیگری به دلیل شکستن کار با احساسی بود و عمیق و آنها را آماده برای جهش به دیگر حزب سیاسی. اما 2019 ما دیدن آنها در این سفر ساخت که جهش. درس از اسکاتلند هنگامی که مردم ترک آن را بسیار سخت برای به دست آوردن آنها را به عقب."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن