این استیک چاپ سه بعدی به دنبال تکان دادن گزینه های شام خود را - CNET

شما به زودی می تواند استیک به لیست خود را از گزینه های گوشت جایگزین اضافه کنید.تعریف مجدد گوشت جایگزین های گو

توسط SALAMNEWWS در 15 شهریور 1399
Redefine Meat

شما به زودی می تواند استیک به لیست خود را از گزینه های گوشت جایگزین اضافه کنید.

تعریف مجدد گوشت

جایگزین های گوشت در حال افزایش Impossible Foods' plant-based beef محبوبیت، از گوشت گاو pork و گوشت خوک مبتنی بر گیاه غذاهای غیر ممکن به فراتر از برگر گوشت است. بر اساس یک گزارش رویترز که بیزینس اینسایدر در مورد این هفته نوشته است، یک استارتاپ به نام Redefine Meat به دنبال اضافه کردن استیک های سه بعدی چاپ شده و مبتنی بر گیاه به آن لیست است.

در حالی که چندین replicated the taste, smell and texture of ground beef شرکت با موفقیت طعم، بوی و بافت گوشت گاو زمینی را با استفاده از مواد تشکیل دهنده مبتنی بر گیاه تکرار کرده اند، استیک یک بازار تا حد زیادی دست نخورده است. بنا به گزارش ها محصول گوشت را دوباره تعریف کنید که شامل تمام مواد گیاهی، گیاهی از جمله پروتئین های سوا و نخود، چربی نارگیل و روغن آفتابگردان است.

بنا به گزارش ها، گوشت را دوباره تعریف خواهد کرد که "Alt-Steak" خود را در رستوران های بلند پایان در سال جاری آزمایش خواهد کرد و سپس چاپگرهای سه بعدی خود را در توزیع کنندگان گوشت در سال آینده راه اندازی خواهد کرد.

اشچار بن شیتریت مدیر عامل این شرکت در یک داستان ماه ژوئن به خبرگزاری رویترز گفت: «شما برای تقلید ساختار عضله حیوان به یک چاپگر سه بعدی نیاز دارید.»

بنا به گزارش ها این شرکت که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شد، سال گذشته در دور به رهبری CPT Capital ۶ میلیون دلار جمع آوری کرد که در غذاهای غیرممکن و فراتر از گوشت نیز سرمایه گذاری کرده است.

...


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب