سمت دور کاریکاتوریست گری لارسون آغاز بکار اولین کمیک جدید در 25 سال - CNET

این آثار هنری توسط سمت دور کاریکاتوریست گری لارسون مطمئن است moo-ving. Farworks اگر تا کنون یک زمان وجود دارد

توسط SALAMNEWWS در 20 تیر 1399
newfarside2

این آثار هنری توسط سمت دور کاریکاتوریست گری لارسون مطمئن است moo-ving.

Farworks

اگر تا کنون یک زمان وجود دارد جهان مورد نیاز طنز, طنز سمت دورآن خواهد بود 2020. با این بیماری همه گیر کوروناویروس مسلط عناوین همه ما می تواند استفاده از کاریکاتوریست گری لارسون عجیب و غریب طنز.

لارسونکه بازنشسته روزانه پیوند از کارتون در سال 1995 در روز سه شنبه افزود کمیک جدید به چیزهای جدید در بخش رسمی خود دور طرف سایت.

کامل-رنگ هنر دیجیتال پنل (در بالا نشان داده شده) است که از یک فرانکشتاین-esque گاو هیولا آوردن یک سینی با اسنک و نوشیدنی گرم به یک دانشمند دیوانه با هیجان طراحی یک دفترچه یادداشت. دانشمند تنها می تواند دیده با سایه اش روی دیوار آجری.

این هنر نیست که یک عنوان که بدان معنی است که طرفداران را به آمده تا با تفسیر خود را از sci-fi, horror صحنه.

دیگر جدید کمیک استریپ از Larson ارسال شده در جمعه شامل یک مرد یک نقطه taxidermist به جای یک تاکسی; بیگانگان پنهان شدن پشت برخی از بوته های بعدی به یک کنترل از راه دور جاده بحث خود را "کاوشگر و انتشار" روش در ربودن انسان; و یک گروه از خرس خوردن انسان Cub Scouts در یک میز پیک نیک در جنگل.

هر کسی که خواندن روزنامه های خنده دار صفحات از 1980-1995 به احتمال زیاد خواهد شد به یاد داشته باشید لارسون شوخ تک پنل کنون سمت طنز. لارسون را امضا طنز به تصویر می کشد مضحک طرف بشریت و همچنین راز زندگی حیوانات -- اغلب گاوها.

لارسون نوشت در وب سایت خود را روز شنبه که او با بهره گیری از بازنشستگی اما او تلاش چیزهای جدید و طراحی دیجیتالی برای سرگرم کننده است.

"پس از چند سال پیش -- در نهایت بانک مرکزی با یک بار-وفادار اما در حال حاضر قابل اعتماد خائن قلم-من تصمیم به سعی کنید از قرص های دیجیتال," لارسون نوشت. "من می دانستم که هیچ چیزی در مورد این دستگاه اما امید آن را فقط به من از طریق من سالانه کریسمس کارت مصیبت. من یکی از کار اخراج آن از بالا و پایین و ببین چیزی کاملا غیر منتظره اتفاق افتاده است: در لحظات من با داشتن سرگرم کننده طراحی دوباره. من مبهوت در تمام ابزار چیزی که ارائه تمام خلاق بالقوه در آن موجود است. من به سادگی به حال هیچ ایده چقدر این چیزها تکامل یافته بود."

لارسون ادامه خواهد داد به تعجب طرفداران خود را با دوره های جدید هنری در وب سایت با توجه به بیانیه ای.

"من نمی خواهم به هر کسی گمراه اینجا" لارسون نوشت. "این گوشه ای از سایت -- چیزهای جدید -- نه یک قیام سمت دور روزانه کارتون. چیزهای جدید است که شما در اینجا خواهید دید که نتیجه سفر من به دنیای هنر دیجیتال. من فقط کاوش تجربه و تلاش چیزهای."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن