T-Mobile را در سراسر کشور قطع ضربه calls, texts for T-Mobile مشتریان - CNET

T-Mobile بود با سراسر کشور مسائل مربوط به دوشنبه است. گرافیک Pixabay/تصویر توسط CNET اگر شما T-Mobile سرویس

توسط SALAMNEWWS در 27 خرداد 1399
tmobile-phone-2

T-Mobile بود با سراسر کشور مسائل مربوط به دوشنبه است.

گرافیک Pixabay/تصویر توسط CNET

اگر شما T-Mobile سرویس با داشتن مسائل روز دوشنبه شما به تنهایی نیست. سومین حامل های بی سیم است که به ظاهر با داشتن مسائل گسترده در سراسر کشور تأثیر توانایی برقراری تماس و متن.

معلوم نیست چه چیزی باعث این موضوع و یا زمانی که آن را حل و فصل خواهد شد. کاربران در سراسر کشور به توییتر گرفت به یاد داشته باشید قطع با T-Mobile در حال افزایش به نقطه بالا در سایت ما جدیدترین عنوان از 9:00 p. m. ET.

مسئله اصلی به نظر می رسد با تماس ها و متون با کاربران و گفت که داده بود کار به طور معمول.

نویل ری T-Mobile رئیس جمهور از تکنولوژی اذعان کرد در یک صدای جیر جیر که حامل داشتن یک قطع و گفت که حامل "امیدوار است که این ثابت مدت کوتاهی."

در یک توییت ارسال می شود در مدت کوتاهی پس از 6 p. m. ET ری می گوید حامل هنوز در حال کار برای رفع مشکل تماس ها و متون در حالی که توصیه که کاربران با استفاده از برنامه های مانند FaceTime, واتساپ و iMessage برای برقراری ارتباط است.

این برنامه بر خلاف سنتی اس ام اس پیام های متنی و یا تماس های صوتی ارسال پیام و تماس از طریق داده های جانبی از شبکه است که هنوز عملیاتی.

در آزمون در شمال نیوجرسی, T-Mobile data services به نظر می رسد به کار به طور معمول هر چند من قادر به ارسال پیام های متنی و تا به حال مسائل مربوط به برقراری تماس در یک وان پلاس 8 5G.

یک CNET ویرایشگر در شهر نیویورک بود قادر به ارسال متون و iMessage با استفاده از آی فون اما تماس نمی شد کار بر روی هر دستگاه. یک ویرایشگر در منطقه خلیج سان فرانسیسکو به ذکر است که تماس کار نمی شد بیش گوگل Fi تلفن همراه و خدمات ارائه شده توسط گوگل است که متکی بر T-Mobile, Sprint و تلفن همراه آمریکا شبکه های مربوطه. اطلاعات و متون بیش Fi, اما مشغول به کار بود.

در علاوه بر این به گوگل Fi, T-Mobile زمینه شبکه ارائه خدمات برای چندین حامل های دیگر مانند آن مترو اعتباری تجاری و همچنین برای نعناع موبایل و تلفن همراه ساده.

Downdetector.com یک سایت که در آن کاربران می توانند گزارش قطع به ذکر مسائل با تمام حامل های بی سیم -- AT&T, Verizon, T-Mobile و Sprint.

AT&T و Verizon هر بگویم که مربوطه خود را در شبکه های عامل به طور معمول و بدون مسائل. آزمون در شمال نیوجرسی در at&T و Verizon گوشی نشان داد که هیچ مسائل با تماس متون و یا داده ها به جز هنگامی که در تلاش برای متن و یا تماس با یک T-Mobile phone.

"ورایزون شبکه در حال انجام هست. ما در حال آگاه باشید که یکی دیگر از حامل است که با داشتن مسائل شبکه" ورایزون سخنگوی گفت CNET, در بیانیه ای. "تماس به و از که حامل ممکن است یک پیام خطا."

این شرکت همچنین در زمان موضوع را با Downdetector را گسترش شبکه خود را است که با داشتن قطع. "سایت های مانند Downdetector.com استفاده از محدود crowdsourced داده های گرفته شده از نمونه پست های اجتماعی که اغلب از نظر آماری ناچیز یا در واقع نادرست" از سخنگوی گفت.

"بسیاری از عوامل می تواند کمک به یک گزارش نادرست در یک شخص ثالث وب سایت" و اضافه کرد که به سادگی با جمع آوری این داده ها "نتیجه می تواند معیوب گزارش از عملکرد شبکه وقفه باعث گسترده miscommunication برای کاربران بی سیم."

T-Mobile با اشاره به ری توییت زمانی که خواسته از نظر. با حداکثر سرعت دویدن است که در حال حاضر متعلق به T-Mobile بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

چه مشکلی پیش آمد ؟ ممکن است پیکربندی موضوع اما نه حمله

متی شاهزاده از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت وب زیرساخت ها و امنیت شرکت Cloudflare تا به حال یک دلیل احتمالی برای این موضوع: تغییر در T-Mobile network configuration که رفت.

پس از شایعات منتشر شده آنلاین است که قطع شد در نتیجه یک حمله امریکا در ارتباطات شبکه های, شاهزاده زمان, به شبکه اجتماعی, به یاد داشته باشید که او معتقد است "واقعیت این است که دور خسته کننده تر."

"آنها در ساخت برخی از تغییرات به تنظیمات شبکه و امروز" او می نویسد: در یک ثانیه صدای جیر جیر. "متاسفانه آن رفت بد. نتیجه این شده است در اطراف برای آخرین 6 ساعت یک سری از آبشاری شکست برای کاربران تأثیر هر دو صدای خود را و شبکه های داده ای."

قطع و سپس رهبری به مردم شکایت در توییتر و Downdetector که بیشتر اضافه شده به این شایعه که یک Distributed Denial-of-Service (یا DDoS) حمله شد جریان را به پایین T-Mobile network. شاهزاده می گوید Cloudflare نمی بینم ترافیک خوشه بر "هر یک از اینترنت عمده مبادلات" است که معمولا رخ می دهد اگر چنین حمله ای شد در واقع در حال وقوع است.

او surmises که T-Mobile مشکلات بودند از حامل "داشتن یک روز بد تقریبا قطعا به طور کامل خود را از تیم ساخت" اما نه یکی در آورده با هر حمله در خارج.

T-Mobile کاهش یافته است به نظر زمانی که در مورد شاهزاده توييتها.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن