کوروناویروس: بوریس جانسون اصرار دارد که همه دانش آموزان باید تا سپتامبر به مدرسه برگردن تا به اقتصاد کمک کنند تا بهبودی

بوریس جانسون اصرار کرده است که همه دانش آموزان باید تا سپتامبر به مدرسه برمی گشتند تا به اقتصاد کمک کنند تا از

توسط SALAMNEWWS در 16 مرداد 1399

بوریس جانسون اصرار کرده است که همه دانش آموزان باید تا سپتامبر به مدرسه برمی گشتند تا به اقتصاد کمک کنند تا از بحران کوروناویروس بهبود یابند.

همان طور که بانک جدید انگلستان پیش بینی می کند امید های بهبودی سریع و V شکل را کم رنگ می کند، نخست وزیر گفت بازگشایی مدارس به حرکت دوباره اقتصاد کمک خواهد کرد.

نظرات آقای جانسون او را در یک دوره برخورد بالقوه با اتحادیه های آموزشی قرار داده است، که به دولت خود هشدار داده اند که یک طرح ب را آماده کند.

دانشمندان هشدار داده اند سطوح فعلی آزمایش و ردیابی تماس ناکافی برای جلوگیری از موج دوم از coronavirus پس از بازکردن مدارس.

حتی در زمانی که آقای جانسون امروز از این سرویس به عنوان "ضرب و شتم جهان" نام می بردید، ارقام جدید نشان می دهد که هزاران نفر هنوز هم به دست نمی ایند.

Rupert Soames، رئیس سرکو، که هزاران ردیاب تماس را به کار می گیرید، نیز اعتراف کرد که یکی از هر پنج تماس ممکن است هرگز ردیابی شود.

در سفر به وارینگتون، آقای جانسون گفت که این "بسیار بسیار مهم" است که مدارس در آغاز ماه سپتامبر بازمی شود و "ما ... و همه دانش آموزان را به مدارس خود بازگردونند. که همچنین برای حرکت دوباره اقتصاد ما بسیار بسیار مهم خواهد بود."

نخست وزیر همچنین ادعا کرد که "نشانه های واقعی قدرت در اقتصاد بریتانیا وجود دارد".

اما پیش بینی بانک مرکزی انگلستان پیشنهاد کرد که بهبود اقتصادی انگلستان کندتر از آن خواهد بود که در ابتدا امیدوار بود، و هر گونه انتظار از بهبودV شکل را به قتل می رسه.

پایین رفتن به عمق پیش بینی شده در ابتدا ، پیش بینی بانک نمی شود.

اما هنوز هم وجود خواهد داشت پرش در بیکاری، به 7.5 درصد در پایان سال جاری، ترک در مجموع 2.5 میلیون نفر از کار، بالاترین رقم از سال 2013.

مدارس در معرض خطر تبدیل شدن به آخرین میدان جنگ در جنگ بر سر اینکه آیا دولت باید اولویت حفاظت از سلامت و یا حفاظت از اقتصاد.

وزرا از تعداد کمی از کارگران می ترسم که از مشاوره دولت پیروی کنند، که برای کمک به تحریک اقتصاد طراحی شده اند، تا اگر می توانند به کار خود بازگردند.

این حرکت به عنوان گامی در مسیر امیدهای آقای جانسون برای بازگشت به "عادی بودن قابل توجه" تا کریسمس طراحی شده بود.

اما نشانه هایی وجود دارد که بسیاری از مردم به ماندن در خانه ادامه می دهم، جایی که آنها پول کمتری خرج می کند.

رابرت جنریک، منشی مسکن نیز با صدور یک تماس از لندنی ها به دفاتر خود بازگردند و در مغازه ها و رستوران ها برای نجات هزاران شغل به سر بُردند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن