Coronavirus تست در فرودگاه 'نه گلوله نقره ای' به کاهش محدودیت های وزیر می گوید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 9 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آزمایش مردم برای coronavirus در فرودگاه های بریتانیا است نه یک "گلوله نقره ای" به سهولت محدودیت برای مسافران یک وزیر دولت گفته است.

الیور Dowden ساخته شده نظرات روز پس از آنکه دولت اعلام کرد قوانین جدید معنی گردشگران داخلی که از اسپانیا باید قرنطینه به مدت 14 روز در بازگشت به انگلستان است.

فرهنگ وزیر خواسته شد تا در مورد رئیس فرودگاه هیترو گفت: انگلستان "نیازهای یک مسافر تست رژیم و سریع" و ادعا مسافران هستند که مجبور به بازی "قرنطینه رولت" در روز چهارشنبه.

آقای Dowden گفت BBC صبحانه "چالش" بود "آن است که در این صورت شما می توانید به سادگی کسی تست کرده و مطمئن شوید که آنها نمی باید" کوروناویروس.

"این می تواند جوجه کشی بیش از یک دوره از زمان," او گفت: "بنابراین وجود یک گلوله نقره ای فقط تست بلافاصله در مرز."

انگلستان reimposed خود انزوا نیاز مردم ورود از اسپانیا در روز یکشنبه ساخت این اطلاعیه فقط پنج ساعت قبل از تغییر در سیاست به اجرا در آمد.

هیترو ارشد اجرایی, John Holland-Kaye, به نام دولت برای کمک به سهولت قرنطینه محدودیت در ورود مسافران بالاتر از خطر کشور با یک طرح برای coronavirus آزمون در فرود.

فرودگاه, رئیس, گفت, این تست می تواند "تا و در حال اجرا" در دو هفته پس از بوریس جانسون دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا هشدار داد در بیشتر کشورهای اروپایی خود را از دست بدهد معاف وضعیت در میان نشانه هایی از یک "موج دوم" از Covid-19.

Mr هلند-کی پیشنهاد روز سه شنبه تست می تواند انجام شود در هنگام ورود در هزینه £150 و سپس یک آزمون پيگيری انجام می شود روز بعد.

صحبت به رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه آقای Dowden گفت: "ما در نقطه ای که وجود دارد این است که یک جایگزین مناسب به 14 روز در قرنطینه."

"وجود دارد یک خطر واقعی در اینجا – این ویروس در حال گسترش در سراسر جهان آن را به سرعت در حال افزایش در سراسر جهان" وزیر فرهنگ اضافه شده است.

"ما نیاز به اطمینان حاصل شود که اقدامات ما گرفته ام در انگلستان — که بسیار دشوار به نگه داشتن این ویروس را تحت کنترل به هدر رفتن نیست به این دلیل که ما اجازه می دهد موارد در جای دیگر."

قرنطینه محدودیت برای مسافران که از اسپانیا می آید در میان سنبله در موارد در سرزمین اصلی.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن