استفان لارنس: سیاه نوجوان قاتل نژادپرستانه باقی مانده هنوز در بزرگ به عنوان پلیس مت نزدیک تحقیقات

افراد باقی مانده ای که متهم به قتل استفان لارنس نوجوان سیاه پوست هستند، پس از بسته شدن تحقیقات پلیس با عدالت ر

توسط SALAMNEWWS در 22 مرداد 1399

افراد باقی مانده ای که متهم به قتل استفان لارنس نوجوان سیاه پوست هستند، پس از بسته شدن تحقیقات پلیس با عدالت روبرو نخواهند شد.

پلیس شهری اعلام کرد که "تمام خطوط شناسایی شده استنهاد تکمیل شده اند" و هیچ تعقیب قانونی دیگری در حال حاضر نمی تواند بیش از حمله 1993 آورده شود.

دو نفر از قاتلهای ۱۸ ساله - گری دابسن و دیوید نورس - در سال ۲۰۱۲ محکوم و زندانی شدند اما استفان توسط یک گروه مورد حمله قرار گرفته بود و در اصل ۵ مظنون دستگیر شدند.

تحقیقات اولیه با ادعاهای تبعیض نژادی و فساد که جرقه گزارش لعنت Macpherson که نژادپرستی نهادی در اسکاتلند یارد را جرقه زد.

دام کِرِسیدا دیک، کمیسر پلیس مت، گفت که او و بازپرس مسئول پرونده برای توضیح این حرکت با والدین استفان ملاقات کرده اند.

او افزود: «این یک قتل نژادپرستانه ی متاسفم و من غمگینم که ما قادر به تضمین محکومیت های بیشتر برای استفان، خانواده و دوستانش نبودیم»

ما در پی تحقیقات مشخص در سال ۲۰۱۲، دو محکومیت را به دست آوردیم، اما مشهور است که مظنونان دیگر نیز در حوادثی که آن شب آشکار شد، درگیر بودند و این بسیار ناامید کننده است که ما قادر به به دست آوردن آنها به عدالت نبودیم.

در نتیجه ی مبارزات بی پایان برای عدالت توسط والدین استفان، تغییرات عمیقی در پلیس، قانون و جامعه ی گسترده تر اتفاق افتاده است. من به خاطر شجاعت و دست آوردشون به شون احترام ميدم

و امروز افکار من با اونا و همه عزيزان استيون هست

Dame Cressida said that any new information that comes to light will be considered and the investigation will be periodically reviewed for new investigative opportunities.

پیشرفت در فناوری پزشکی قانونی منجر به محکومیت دابسن و نوریز شد، پس از آن که محققان برای اولین بار قادر به تجزیه و تحلیل لکه های خون میکروسکوپی و قطعات مو بودند.

ملاقات پلیس 'تغییر شکل' از زمان مرگ استفان لارنس ، کمیسر Cressida دیک می گوید

شواهد دوباره به عنوان بخشی از آخرین مرحله از تحقیقات در سال 2014 آغاز شده، با بیش از 50 نمایشگاه از صحنه جرم در حال آزمایش مجدد، از جمله اموال مظنونان و لباس استفان بررسی شد.

اسکاتلند یارد گفت که مشخصات DNA یک زن را از بند کیسه دور افتاده به دست آمده است، اما او و دیگر شاهدان بالقوه پس از درخواست های عمومی برای کسب اطلاعات شناسایی نشده اند.

پلیس همچنین به دنبال صحبت کردن با مردی که در نزدیکی صحنه قتل دیده شده بود، و یک مرد دیگر که در آوریل ۲۰۱۳ به سازمان جرم و جنایت زنگ زد گفت که اطلاعات دارد.

استفان در یک حمله نژادپرستانه بی دليل در ۲۲ آوریل ۱۹۹۳ به قتل رسيده است.

نوجوان منتظر اتوبوس با دوستش، دووین بروکس، در جاده ول هال در الثام، جنوب شرقی لندن بود.

آقای بروکس گروهی از جوانان سفید پوست را دید که به سمت آنها حرکت می کردند و می گفتند قبل از اینکه حمله وحشیانه ای را آغاز کنند، صدای یک تماس را شنیده استفان یک "n*r" است.

او مجبور به زمین و چاقو، مدیریت برای فرار بیش از 100 متر قبل از فروپاشی و مرگ از جراحات خود را.



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب