دانشمندان باز کردن عمیق تاریک اسرار فوق العاده ماهی سیاه - CNET

اعماق دریا dragonfish است فوق العاده سیاه پوست قادر به جذب bioluminescent نور است. آن را نیز بزرگ دندان. کارن

توسط SALAMNEWWS در 26 تیر 1399

اعماق دریا dragonfish است فوق العاده سیاه پوست قادر به جذب bioluminescent نور است. آن را نیز بزرگ دندان.

کارن Osborn, اسمیتسونیان, موزه ملی تاریخ طبیعی

گوت ها می دانم که سیاه و سرد است. برخی از ترسناک به دنبال شنا کردن ماهی در اعماق اقیانوس می دانم که این کار بیش از حد.

یک تیم از محققان در حال باز شدن است عمیق و تاریک اسرار blacker-از-ماهی سیاه که مخصوص پوست ویژگی های برای کمک به آنها را پنهان از شکارچیان که با استفاده از تابی به شکار.

محققان از جمله سرب نویسنده الکساندر دیویس یک دانشجوی دکترا در زیست شناسی در دانشگاه دوک منتشر شده در یک مطالعه بر روی ultra-ماهی سیاه در مجله زیست شناسی کنونی (PDF) در روز پنج شنبه. آنها شناسایی حداقل 16 گونه از اعماق دریا-خانه ماهی با پوست که جذب بیش از 99.5 درصد از نور است. آن را نهایی استتار برای تیره اعماق اقیانوس.

به عنوان نام نشان می دهد, dragonfish و مشترک fangtooth ماهی نیست cuddliest مخلوقات در دریا. آنها ممکن است به نظر می رسد کابوس به بی میل انسان, اما آنها علاقه زیادی به دانشمندان که به دنبال راه هایی برای توسعه جدید و فوق العاده سیاه و سفید مواد.

Vantablack است که معروف ترین و فوق العاده سیاه و سفید پوشش. این طراحی شده است برای دفاع و فضا در بخش برنامه های کاربردی اما همچنین به نظر می رسد در معماری و هنر است. این تنها یکی از نوع خود است. MIT اعلام کرد "مشکی تیره" مواد در 2019.

اقیانوس تیم تحقیقاتی با استفاده از یک طیف سنج برای اندازه گیری نور منعکس شده از پوست ماهی کشیده تا از مونتری خلیج و خلیج مکزیک است. این denizens از عمیق زندگی می کنند تا به یک مایل زیر سطح اقیانوس.

"تاریک ترین گونه آنها در بر داشت یک ریز anglerfish نه بسیار طولانی تر از یک گلف توپ را روی گوه کمپرس آب بسیار سبک است که تقریبا هیچ یک -- 0.04% -- پرش به عقب به چشم" دانشگاه دوک گفت: در انتشار در پنج شنبه.

دانشمندان کشف تفاوت بین ماهی و فوق العاده ماهی سیاه با تمرکز بر melanosomes ساختارهای درون سلول که حاوی رنگدانه ملانین است.

"دیگر حیوان خونسرد طبیعی سیاه پوست ریز مروارید شکل melanosomes در حالی که فوق العاده آنهایی که سیاه و سفید هستند بزرگتر و بیشتر حرکات غیر ارادی اندامها-tac-shaped" دوک اشاره کرد. فوق العاده سیاه سازه نیز محکم تر بسته بندی شده. مدل سازی کامپیوتری نشان داد این melanosomes "باید بهینه هندسه برای بلع نور است."

این فوق العاده ماهی سیاه است Anoplogaster cornuta. آن منتشر شد به اقیانوس پس از در حال مطالعه.

کارن Osborn اسمیتسونیان

با توجه به مطالعه همکاری نویسنده کارن Osborn, "تقلید از این استراتژی می تواند کمک به مهندسین توسعه گران قیمت کمتر و انعطاف پذیر و با دوام تر ultra-black مواد برای استفاده در فن آوری های نوری مانند تلسکوپ و دوربین های دیجیتال و برای استتار." Osborn تحقیق جانور شناس با اسمیتسونین موزه ملی تاریخ طبیعی.

ماهی پوست مطالعه می افزاید: به درک ما از چگونگی این حیوانات غیر معمول عملکرد خود را در تاریک خانه جهان است. یک 2019 مطالعه کشف کردند که برخی از اعماق دریا ماهی در رنگ.

فوق العاده ماهی سیاه و سفید ارائه شده برخی از چالش برای دانشمندان که آن را به عکس. "مهم نیست که چگونه به شما در تنظیم دوربین و یا روشنایی -- آنها فقط مکیده تمام نور" گفت: Osborn.

خوشبختانه برای شما, کابوس Osborn دستگیر startlingly دندانه دار نمایش فوق العاده سیاه در اعماق دریا dragonfish و Anoplogaster cornuta. مطمئن شوید که به نشانه تا برخی از باوهاوس موسیقی و خیره عمیقا به خود شیری ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن