چرا نادیده گرفتن هپی چیر هزینه فروش شما را به همراه خواهد داشت

استفاده از صندلی های بین بگ در اتاق نشیمن با توجه به اشکال گوناگون می تواند ظاهری متفاوت به محیط داخلی ببخشد.

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استفاده از صندلی های بین بگ در اتاق نشیمن با توجه به اشکال گوناگون می تواند ظاهری متفاوت به محیط داخلی ببخشد. در هنگام خرید، باید قسمت نشیمن گاه مبل تا ارتفاع پشتی مبل را در نظر بگیرید. این مبل بادی از سه قسمت پشتی ، نشیمنگاه و لایه نگه دارنده باد تشکیل می شود که لایه زیرین باعث ثابت نگه داشتن مبل روی زمین میگردد و از سر خوردن آن از زیر کودک جلوگیری می نماید. یا به صورت یکپارچه روی بدنه مبل شما دوخته می شود که در این صورت باید محصول را با استفاده از مواد شوینده مناسب، شستشو و تمیز کنید. در ایران به دلیل استفاده از شن در ساختار داخلی این مبلمان، اکثر مردم این مدل مبلمان را مبل شنی می نامند. یکی از مهمترین مسائلی که در خصوص شستشوی مبل شنی باید در نظر داشته باشید این امر می باشد که این محصولات با متریال های مختلف ساخته می شوند . تقریبا مبل های شنی هر رنگی که شما در نظر داشته باشید را دارد و شما به راحتی می توانید هر رنگی که متناسب با دکوراسون شماست رو انتخاب کنید. ساختار داخلی مبل از یونولیت خرد شده میباشد که از وزن سبکی برخوردار میباشد که در نتیجه موجب سبکی مبل شده تا به سادگی بتوان آن را جابجا نمود.

مبل شنی دارای یک نشیمنگاه مقعر است که شخص حین نشستن کاملا در آن فرو میرود و همچنین با توجه به تکیهگاه بلند کل بدن را پوشش میدهد تا تجربه یک استراحت دلپذیر را برایتان به ارمغان بیاورد. هپی چیر شباهت زیادی به خمیر بازی دارد چرا که در هنگام نشستن بر روی آن هر شکلی که فرم بدن داشته باشد را پوشش میدهد و قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد. نمایندگی فروش مبل شنی و هپی چیر و بین بگ در طرح ها و رنگ ها و مدل های مختلف . مبلمان شنی دارای زیپ یا بند، برای کم یا زیاد شدن متریال داخلی آن می باشد. در قسمت زیری این محصول یک زیپ طراحی شده که به کمک آن می توانید مواد داخلی محصول را کم یا زیاد نمایید و مطابق با راحتی و سلیقه خود قابل استفاده قرار دهید. این امر باعث می شود که شما بتوانید تمامی جنس های رویه این محصولات را بشویید و قابلیت شستشوی در برخی از متریال ها وجود دارد . تمامی موارد فوق، عوامل موثر بر قیمت بین بگ در نظر گرفته می شوند. همانطور که گفتیم انواع هپی چیر کاربردی همانند مبل راحتی دارند، شاید نتوان کاربردی درست مشابه مبل ال برای آنها در نظر گرفت اما استفاده از این مدل مبلمان در یک دکوراسیون مدرن کاملا زیبا و کاربردی خواهد بود.

مبل هپی چیر تک نفره با طراحی بسیار زیبا و رنگ جذاب یکی از محبوبترین مبلهای هپی چیر شرکت اینتکس میباشد که تمامی گروه های سنی در هر مکانی قادر به استفاده از آن خواهند بود. مبل هپی چیر خز کاملا مبل راحتی و ریلکسی میباشد که تمامی افراد بزرگسال و کودکان میتوانند از آن استفاده کنند . فروشگاه اینتکس تهران و فروشگاه ایران اینتکس و اینتکس سایت به عنوان نمایندگی انواع محصولات بادی خانگی و تفریحی با ارسال فوری به تمامی نقاط و شهرستان های ایران. هپی چیر امروزه به یکی از پر فروش ترین لوازم استراحت و لوازم خانگی تبدیل شده زیرا دارای ویژگی هایی بوده که خرید این محصول را نسبت به انواع مبل بادی و مبل چوبی و یا فلزی در اولویت قرار داده است. انواع هپی چیر ، یکی از پر فروش ترین مبل های هپی چیر مبلی است که دارای بدنه چرمی می باشد . شما نیز به راحتی میتوانید با در نظر گرفتن سلیقه اعضای خانوادتان، برای هر یک از آنها انواع بین بگ یا هپی چیر را در رنگبندیهای جذاب و بینظیر تهیه کنید. مبل هپی چیر ریلکس تکنفره راحتی کیسه شنی شرکت اینتکس لند ارزان مناسب بزرگ سال ها برای استفاده در خانه و شرکت ها که وزن کمی دارد ولی تحمل وزن بسیار زیادی دارد که برای مطالعه, تماشای تلوزیون و بازی با کنسول عالی است.  A rtic᠎le h​as ᠎been c re at ed ᠎wi th the  help of G᠎SA Conte᠎nt  G᠎ener᠎ator D emov er sion!

انواع رنگهای مبل شنی را میتوانید به صورتی که متناسب با اورگانومی بدن شما ساخته شده، در خانههایتان داشته باشید. در خرید بین بگ، باید وزن آن را در نظر بگیرید. برحسب نیاز و بودجه مورد نظر می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر ، بهترین مدل ها را بررسی، انتخاب و خریداری کنید. با توجه به اینکه در طول روز این محصول بارها مورد استفاده قرار خواهد گرفت به هیچ وجه نگران لک شدن آن نباشید، زیرا با دارا بودن رویهای از جنس چرم مصنوعی و کاملا ضد آب میتوانید با اسپری نمودن آب بر روی بدنه به راحتی آن را مانند روز اول تمیز نمایید. اینکه بین بگ از چه موادی پر شده، قطعاً روی قیمت تأثیر می گذارد. برخلاف اینکه آن ها را صندلی شنی می نامند، بیشتر آن ها با الیاف مصنوعی یا یونولیت پر شده اند. این محصول خاص و زیبا را میتوانید با قیمتی ارزان از سایت اینتکس شو خریداری کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن