ریچارد برانسون, باکره مدار هل هوا پرتاب موشک به دوشنبه - CNET

یک رندر از یک پرتاب یک موشک جدا از آن حامل هواپیما. باکره مدار هر چند باکره مدار شده است و اختصاص برخی از منا

توسط SALAMNEWWS در 4 خرداد 1399
vo-launch-org

یک رندر از یک پرتاب یک موشک جدا از آن حامل هواپیما.

باکره مدار

هر چند باکره مدار شده است و اختصاص برخی از منابع خود را برای کمک به ساخت هواکش برای کالیفرنیا خدمات پزشکی اورژانس قدرت در طول Covid-19 همه گیراین شرکت همچنین برنامه های بزرگ برای این هفته با اولین تظاهرات آن LauncherOne موشک.

LauncherOne باکره باشد را در یک مداری راه اندازی سیستم. به جای انفجار از زمین مانند اسپیس ایکسموشک آزمایشگاه یا رقبای دیگر بنیانگذار ریچارد برانسون مفهوم شامل اتصال یک موشک به شکم یک اصلاح 747 پرواز آن را بالاتر از 75 درصد از جو زمین و راه اندازی آن را از وجود دارد.

ژوئیه گذشته باکره مدار اتمام اجرای آزمون است که در آن یک موشک با موفقیت کاهش یافته و از کیهانی دختر بچه یک 747 کندن از ویرجین آتلانتیک ناوگان اما پرتاب یک NewtonThree مرحله اول موتور نبود مشتعل.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: باکره مدار خواهد پرواز راکت از انگلستان

3:01

شرکت برنامه ریزی برای انجام کامل راه اندازی تظاهرات روز شنبه, مارس 24, اما عجیب و غریب سنسور باعث شد این تیم به اسکراب برای روز "از فراوانی از احتیاط."

شرکت توییتی که این موضوع باید به سرعت حل که اجازه می دهد برای راه اندازی هنوز هم به رفتن به جلو در آن پشتیبان گیری پنجره در روز دوشنبه بین ساعت 10 صبح و 2 p. m. PT. این طرح برای کیهانی دختر را از موهاوی هوا و فضا بندر در کالیفرنیا و انتشار LauncherOne موشک بیش از اقیانوس آرام است. پس از چند ثانیه از سقوط موشک موتور مشتعل خواهد شد در هوا برای اولین بار و سر به سمت پایین در مدار زمین.

وجود خواهد داشت یک livestream از تظاهرات اما CNET شما را حفظ خواهد کرد ارسال شده در چگونه از آن می رود و بعد از فیلم به عنوان به زودی به عنوان آن را بیش از.

راه اندازی می آید در یک زمان مشغول برای باکره مدار که کار کرده است در تولید هواکش برای استفاده در کالیفرنیا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اگر روز دوشنبه تظاهرات راه اندازی می رود و این شرکت آغاز خواهد شد prepping برای آن پرداخت می شود, راه اندازی یک همکاری بین ناسا و دانشگاه ها برای راه اندازی ماهواره های کوچک. که راه اندازی اتفاق می افتد می تواند به عنوان به زودی به عنوان ژوئن 29.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب