پوتین اعطا قدرت ریاست جمهوری تا 2036 در لغزش روسیه رای

روس ها باز درب به ولادیمیر پوتین ماندن در قدرت تا 2036 با رای اکثریت برای تغییر قانون اساسی است که اجازه خواهد

توسط SALAMNEWWS در 12 تیر 1399

روس ها باز درب به ولادیمیر پوتین ماندن در قدرت تا 2036 با رای اکثریت برای تغییر قانون اساسی است که اجازه خواهد داد که او را برای اجرای دوباره برای رئیس جمهور دو بار اما منتقدان گفت: نتیجه بود جعل در مقیاس صنعتی.

نتایج رسمی پس از 98 درصد از آرا شده بود شمارش نشان داد که سابق KGB افسر که حکومت روسیه برای بیش از دو دهه به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر بود و به راحتی برنده این حق را برای اجرا به صورت دو شش ماه شرایط پس از یک جریان به پایان می رسد در سال 2024. این بدان معناست که پوتین, 67, حکومت می تواند تا سن 83.

ادامه مطلب: روسیه به یاد بگیرند که اگر پوتین قانون تمدید خواهد شد تا زمانی که 2036 پس از روز رای گیری

کمیسیون مرکزی انتخابات گفت: 78 درصد از آرا شمارش شده در سراسر جهان بزرگترین کشور حمایت کرده بود تغییر قانون اساسی است. فقط بیش از 21% بود رای دادند و در برابر آن ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

الا Pamfilova رئیس این کمیسیون گفت که این رای شده بود و شفاف است که مقامات در حال انجام همه چیز را برای اطمینان از یکپارچگی آن است.

سیاستمدار مخالف پوتین تا به حال نمایش های مختلف و به نام رای نامشروع و غیر قانونی نشان می دهد طراحی شده برای قانونی ریاست جمهوری پوتین برای زندگی است.

"ما هرگز به رسمیت شناختن این نتیجه" Navalny گفت: حامیان در یک ویدیو.

هیچ نشانه ای آمریکایی ها کشته شده اند در ارتباط با نعمت: WH دبیر مطبوعاتی
هیچ نشانه ای آمریکایی ها کشته شده اند در ارتباط با نعمت: WH دبیر مطبوعاتی

Navalny گفت: مخالفان نمی خواهد مردم در حال حاضر به دلیل رمان coronavirus همه گیر اما این کار را انجام دهید در اعداد بزرگ در پاییز اگر آن نامزد مسدود شد از شرکت در انتخابات و یا نتایج خود را تحریف شده.

"آنچه پوتین ترس بیشتر است خیابان" گفت: Navalny. "او... را ترک نمی کند تا زمانی که ما شروع به به خیابان در صدها هزار نفر و میلیون ها نفر."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

روس ها شده بود را تشویق به بازگشت پوتین به قدرت حرکت شرح داده شده توسط منتقدان به عنوان یک قانون اساسی کودتا با جایزه تساوی ارائه آپارتمان و تبلیغ کمپین برجسته دیگر اصلاحات قانون اساسی در همان اصلاحات بسته نرم افزاری از قبیل حقوق بازنشستگی حفاظت و عملا ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان.

ادامه مطلب: روسیه رای به گسترش پوتین قانون تا 2036 مجموعه برای جولای 1st

یکی کردن پرداخت از 10,000 roubles ($141) منتقل شدند به کسانی که با کودکان در پوتین را به عنوان مردم به رهبری به ایستگاه های رای گیری در روز چهارشنبه آخرین روز رای گیری برگزار شد بیش از هفت روز به سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش ویروس.

مسکو ساکن میخائیل ولکوف گفت: او می خواهم رای به نفع اصلاحات. "ما نیاز به تغییرات رادیکال و من برای آنها" او گفت:.

دیگران کمتر علاقه مند شدند.

"من نمی بخوانید درباره اصلاحات اگر من صادق" لیودمیلا یکی دیگر از رای دهندگان گفت. "چه نقطه از رای گیری اگر آنها در حال حاضر تصمیم گرفتم برای شما. مثل این است که در کشور ما – به عنوان خوانده شده چیزی و رای دادن. من رای دادند."

انتقاد شدید بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن بر گزارش نعمت قرار داده شده در آمریکا و ناتو نیروهای
انتقاد شدید بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن بر گزارش نعمت قرار داده شده در آمریکا و ناتو نیروهای

مشارکت 65%, انتخابات, مقامات گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پوتین در حال حاضر طولانی ترین خدمت رهبر مدرن در تاریخ روسیه پس از دیکتاتور شوروی جوزف استالین ساخته شده هیچ اشاره ای به چگونگی تغییرات می تواند تاثیر خود را حرفه ای در یک شب-از-رای در سخنرانی روز سه شنبه.

او گفت: او هنوز به تصمیم گیری در مورد آینده خود را. منتقدان که شبیه پوتین به روز دوم تزار می گویند آنها مطمئن هستند که او دوباره اجرا خواهد شد اما برخی از تحلیلگران می گویند او ممکن است بخواهید به نگه داشتن گزینه های خود را باز برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک اردک لنگ.

در 60 ٪ با توجه به Levada ناظر انتخابات را تصویب امتیاز بالا باقی می ماند اما خوب پایین در اوج خود نزدیک به 90 درصد است.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید آن را "حس مشترک" برای پوتین به دعوت به جلسات G7

با روسیه گزارش هزاران COVID-19 موارد هر روز مخالفان شده اند قادر به مرحله اعتراضات اما مسخره کرده اند رای گیری آنلاین, عکس های از مراکز رای دهی در آپارتمان راه پله, سوپر مارکت, چرخ دستی و بوت از یک ماشین.

تظاهرات کوچک

یک گروه کوچک از فعالان صحنه یک اعتراض نمادین در میدان سرخ در روز چهارشنبه بعد از ظهر با استفاده از سجده بدن به شکل تاریخ – 2036 – قبل از اینکه به سرعت بازداشت توسط پلیس, تلویزیون, باران گزارش شده است.

به طور جداگانه "نه! کمپین" به نام حامیان به سر مسکو Pushkinskaya مربع پس از رای گیری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"ما نیاز به یادآوری مقامات که ما وجود داشته باشد و وجود دارد که ده ها میلیون نفر از ما که نمی خواهید پوتین به حکومت تا 2036," آندره Pivovarov یک فعال سیاسی گفت: در یک ویدیو.

ادامه مطلب: پوتین تصویب قانون برای تنظیم مجدد شمارش ترم می تواند در حفظ او در قدرت تا 2036

در این رویداد تنها ده ها معلوم شد در میان سنگین پلیس, حضور, خبر, خبرنگار, گفت:. مخالفت منابع گفت: یک زن و شوهر از صد نفر حضور داشتند. کسانی که شعار می دادند "روسیه آزاد خواهد شد." یکی دیگر از شعار پیشنهاد پوتین باید استعفا دهد.

Golos یک سازمان غیر دولتی است که نظارت بر انتخابات ذکر شده بی نظمی های متعدد با رای و گفت: آن را نمی خواهد بود قادر به تایید نتیجه به عنوان مشروع است.

(گزارش شده توسط اندرو Osborn و آنتون Zverev; گزارش های اضافی توسط الکساندر Reshetnikov, Peter, Scott, Tom Balmforth ولادیمیر Soldatkin و آنتون Zverev; ویرایش توسط Philippa فلچر ویلیام مک لین و اعطای McCool)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب