اولین ماشین الکتریکی اختصاص داده شده کیا آمدن به ایالات متحده در سال آینده ، برنامه های 6 بیشتر در این دهه -- Roadshow

کلي اي وي تو راه هستنکیا کیا روز سه شنبه اطلاعات بیشتری در مورد آنچه آن را «طرح اس» می نامد، فاش کرد. که کیا

توسط SALAMNEWWS در 26 شهریور 1399
Kia future EVs

کلي اي وي تو راه هستن

کیا

کیا روز سه شنبه اطلاعات بیشتری در مورد آنچه آن را «طرح اس» می نامد، فاش کرد. که کیا برای برنامه راه خود را به آینده ای تا حد زیادی الکتریکی صحبت می کنند. در حالی که ما در حال حاضر می دانستیم در مجموع 11 اتومبیل های الکتریکی در آثار هستند، ما در حال حاضر می دانیم هفت نفر از آنها برای ایالات متحده به معنای. خودروساز کره ای هفت ای وی آینده را در یک طرح طراحی اساسی، در بالا طعنه زد، اما خودروی میانی کانون است.

این خودرو با نام رمز «CV» سال آینده راه اندازی خواهد شد و اولین خودروی الکتریکی اختصاصی کیا را علامت گذاری خواهد کرد. تا کنون این برند دارای خودروهای مجهزی است که با یک موتور احتراق داخلی با باتری و موتورهای الکتریکی طراحی شده اند. نیرو EV و روح EV (ما آن را در اقتدار خوب دومی برای ایالات متحده دیگر به معنای نیست)اتومبیل های الکتریکی اختصاص داده شده نیست. یک وسیله نقلیه طراحی شده از همان ابتدا به عنوان EV می تواند ماموریت خود را به مراتب بهتر اجرا کند، بیشتر اوقات. این طور نیست که بگوییم نیرو EV و Soul EV اتومبیل های ضعیفی هستند، اما CV باید تمام دنده پاورترین انتشار صفر را به مراتب بهتر بسته بندی کند. در واقع ، کیا ذکر شده خود را الکتریکی جهانی پلت فرم مدولار خواهد شد "بهترین در کلاس بزرگ داخلی" برای EVs آینده در بخش های مربوطه خود را فراهم کند.

ما واقعا نمی توانیم بگوییم که CV چه شکلی خواهد گرفت، از آنجا که ما فقط منظره جلو را می بینیم. این می تواند یک صدان قضاوت با این زاویه است، اما گلخانه به نظر می رسد آن را در سمت بلندتر است. شايد يه هاچ بک باشه ما فقط هنوز نميدونيم . اگر ما در حال گرفتن یک شات در تاریکی، وسیله نقلیه به سمت چپ CV نیرو EV بعدی است. ماشین به سمت راست خود را به نظر می رسد ورزشی تر با برآمدگی جلو به طور جدی کوتاه است. نام تجاری گفت که آن را در نظر دارد برای گسترش این اتومبیل های الکتریکی در سراسر "چند" بخش، بنابراین امیدوارم ما در نهایت با یک دسته از متقاطع و SUVs.

اتومبیل ها از یک سرمایه گذاری 25 میلیارد دلاری کیا که اوایل سال جاری به EVs ساخته شده است، می آیند، اما انتظار نداشته باشید که همه آنها به یکباره حاضر شوند. اتومبیل های الکتریکی به تدریج تا سال ۲۰۲۷ بیرون خواهند رفت.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de