انتخاب کنید تا یک 26,000-mAh power bank برای $18 - CNET

EasyAcc کار از خانه در سن coronavirus به ارمغان می آورد با آن برخی از چالش های غیر منتظره. هر کس در خانواده

توسط SALAMNEWWS در 31 خرداد 1399
easyacc-20000mah-portable-charger
EasyAcc

کار از خانه در سن coronavirus به ارمغان می آورد با آن برخی از چالش های غیر منتظره. هر کس در خانواده به عنوان مثال ممکن است پیدا کردن خود را نشسته در اطراف میز ناهار خوری اتاق سعی می کند در همان زمان -- پدر و مادر انجام گسترده و بچه ها دور متصل کردن در مشق شب. اگر وجود ندارد رسانه ها به اندازه کافی برای نگه داشتن هر کس در وصل من یک پیشنهاد دارم. چگونه در مورد قرار دادن یک بانک قدرت در وسط میز پس از آن به عنوان مرکزی ایستگاه شارژ برای همه ؟ در حال حاضر شما می توانید یک EasyAcc 20,000-mAh شارژر برای $16.49 هنگامی که شما با استفاده از کد تخفیف OQ8P6IZX در پرداخت. که حدود 28 خاموش معمول قیمت $46.

این EasyAcc شارژر می تواند شارژ تا چهار دستگاه به طور همزمان و دارای ویژگی های غیر معمول: یک جفت ورودی است که در صورت استفاده به طور همزمان به شما اجازه شارژ باتری در حدود دو برابر سرعت عادی -- شما می توانید آن را در کمتر از 8 ساعت است. این شهر همچنین دارای یک ساخته شده است در چراغ قوه LED به دلیل, چرا که نه ؟ پیش بینی من: در چند سال بیشتر به معنای واقعی کلمه همه چیز را با یک باتری شامل روشنایی LED برای برخی از دلیل. با اینحال یک 26,000-mAh power bank حدود 18 دلار است که یک معامله بسیار خوب -- آخرین بار نوشتم در مورد مشابه برخورد از EasyAcc آن 20,000-mAh برای $16.

آن را در دسترس در این قیمت در حالی که موجودی نگه می دارد و یا تا تاریخ 25 ژوئن.

ادامه مطلب: بهترین آیفون قابل حمل شارژر و پاور بانک برای سال 2020

CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن پاسخ در پرسش و پاسخ ما صفحه.

این مقاله منتشر شد قبلا. آن به روز شده است با قیمت گذاری جدید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آیفون تصاویر زنده ارائه یک پورتال جادویی برای شادتر...

5:23tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن