Coronavirus: کره جنوبی گزارش 18 مورد جدید به پاکستان برطرف محدودیت

کره جنوبی گزارش داد 18 جدید کروناویروس موارد شنبه پس از بارها و کاباره ها بودند خواست به دنبال موجی از عفونت د

توسط SALAMNEWWS در 20 اردیبهشت 1399

کره جنوبی گزارش داد 18 جدید کروناویروس موارد شنبه پس از بارها و کاباره ها بودند خواست به دنبال موجی از عفونت در حالی که پاکستان متمایل به فشار اقتصادی و مجاز برخی از کسب و کار برای بازگشایی با وجود افزایش در مورد اعداد.

ایالات متحده و برزیل و ایتالیا نیز کشتی با توجه به سهولت محدودیت در کسب و کار و فعالیت است. دیگران تحمیل محدودیت های جدید: کویت در خاورمیانه اعلام کرد یک مستند از روز شنبه از طریق 30 مه.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است حداقل 3.9 میلیون نفر کشته و بیش از 270,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط دولت.

ادامه مطلب: Coronavirus: ترودو وعده بیشتر COVID-19 کمک آمده از اتاوا

روز جمعه کره جنوبی خواست کاباره ها نزدیک به یک ماه پس از موارد جدید شروع به پریدن کرد به بالا 10 برای اولین بار در پنج روز. کاهش عفونت های جدید باعث شده بود دولت به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و اعلام برنامه های بازگشایی مدارس روز شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسیاری از موارد جدید مربوط به Itaewon اوقات فراغت منطقه از پایتخت سئول که در آن یک زن 29 ساله در دیدار سه کاباره ها قبل از تست مثبت است.

همچنین روز شنبه پاکستان اجازه مغازه ها و کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز و برخی دیگر از کسب و کار برای بازگشایی, در حالی که 1,637 موارد جدید و 24 و میر گزارش شده است. بود که نزدیک به پنج شنبه یک روز اوج 1,764 عفونت های جدید و مطرح پاکستان در مجموع به 27,474.

نخست وزیر عمران خان گفت: دولت عقب محدودیت به دلیل آن را نمی تواند پشتیبانی از میلیون ها نفر از خانواده ها که بستگی دستمزد روزانه. دولت هشدار داد کنترل خواهد بود reimposed اگر مردم نتواند به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

کروناویروس در سراسر جهان: 7 مه سال 2020
کروناویروس در سراسر جهان: 7 مه سال 2020

دولت ایالات متحده روز جمعه گزارش داد نرخ بیکاری افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ دهه 1930 به احتمال زیاد اضافه کردن به درگیری بیش از زمانی که به اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

وزارت کار گزارش داد نرخ بیکاری در ایستاده بود 14.7 درصد بعد از 20.5 میلیون شغل از بین رفته در ماه آوریل است. این گروه با استناد به miscounting برخی از کارگران خود را بررسی-داوطلبان گفت: درست رای دادن احتمالا نزدیک به 20 درصد است. برخی از اقتصاددانان گفت: در مجموع ممکن است حتی بالاتر در 23.6 درصد نه چندان دور از 1939 اوج از 25 درصد است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار دولت فرمانداران اجازه می دهد تا کارخانه ها و رستوران ها و مغازه ها به بازگشایی با وجود هشدارهای که ممکن است منجر به یک سنبله مرگبار در عفونت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برخی از ایالت ها از جمله تگزاس و کارولینای جنوبی اجازه داده اند برخی از کسب و کار به بازگشایی شده است. دیگران مانند نیویورک, سخت ترین ضربه امور خارجه ایالات متحده, و ایلینوی می خواهید برای دیدن بیشتر پیشرفت در مهار این بیماری قبل از آرامش بخش کنترل.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین برنامه ریزی شده به چکش حریف خود را با تبلیغات منفی در حالی که شعار اقتصاد قوی. اما برگ برنده این تیم است که به طور فزاینده ای نگران کلیدی متحده مانند میشیگان و ویسکانسین و فلوریدا.

همچنین جمعه, معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعاتی وزیر شد نفر دوم در کاخ سفید برای تست مثبت برای ویروس. برای اولین بار بود که یک عضو نظامی که با این نسخهها کار به عنوان برگ برنده را نوکر.

ادامه مطلب: بیش از 1500 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در کانادا — 60 درصد از آنها از کبک

چین که در آن همه گیر شروع در ماه دسامبر اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی بیشتر مدارس در پایتخت آن پکن است.

بیش از 84,200 راهنمايی و 13,200 معلمان را به بازگشت به کلاس جمعه شهر دولت اعلام کرد. حدود 50000 دانش آموزان دبیرستان رفت و برگشت به کلاس مارس 27.

کنترل از جمله کنترل ویروس ثبتشده تب هنوز هم در محل در مجتمع های آپارتمانی و ساختمان های عمومی در چین سرمایه است.

چین تشریفاتی مقننه است که با توجه به برگزاری جلسه سالانه 22 مه از ماه مارس به تعویق افتاد. دولت در عین حال به می گویند که چگونه برخی از 3000 نمایندگان انجام خواهد نشست.

شیوع کروناویروس: تهمت ادعای COVID-19 را 'دور' بدون واکسن می گوید ممکن است وجود دارد 'شعله ور شدن یو پی اس'
شیوع کروناویروس: تهمت ادعای COVID-19 را 'دور' بدون واکسن می گوید ممکن است وجود دارد 'شعله ور شدن یو پی اس'

در اروپا و بریتانیا محیط زیست گفت: با وجود نخواهد داشت "دراماتیک یک شبه تغییر" اعلام کرد که نخست وزیر بوریس جانسون می سازد ملی آدرس در روز یکشنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جانسون است که انتظار می رود به توضیح دهید که چگونه انگلیس با دوم بالاترین مرگ و میر در پشت ایالات متحده در 31,241 می تواند به سهولت مستند. تنها تغییرات جزئی مانند اجازه دادن به مردم برای حمام آفتاب در پارک پیش بینی هستند.

ادامه مطلب: زنده به روز رسانی: کروناویروس در کانادا

دولت خواهد بود "بسیار محتاط" گفت: وزیر, جورج Eustice.

دولت ایتالیا گفت: این امر به اقدام قانونی برای جلوگیری از شمال استان بولزانو از بازگشایی فروشگاه های آخر این هفته در مخالفت با یک طرح ملی به صبر کنید تا زمانی که در اواخر این ماه. ایتالیا گزارش کرده است بیش از 217,000 ویروس موارد و 30,200 مرگ و میر.

در برزیل کشور پنجم-بزرگترین شهر فورتالزا آغاز یک مستند جمعه در پی افزایش عفونت و حتی به عنوان رئیس جمهور Jair Bolsonaro خواسته دیوان عالی کشور به منظور متحده به عقب محدودیت در کسب و کار.

Fortaleza, پایتخت دولت Ceara در شمال غرب تحمیل خواهد شد موانع و اجازه می دهد تنها خدمات ضروری است. مشابه محدودیت های تحمیل شده بود این هفته در پایتخت های کشورهای Maranhao و پارا.

برزیل بیش از 140,000 موارد و 9,600 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

مشاهده link "

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن