OnePlus بعدی تلفن را گزارش دارای دو دوربین جلو - CNET

آنجلا Lang/CNET وان پلاس یک گوشی جدید میاد. این شرکت در حال حاضر گرفته شده برای اذیت کردن بعدی آن دستگاه در

توسط SALAMNEWWS در 6 تیر 1399
oneplus-8-0782
آنجلا Lang/CNET

وان پلاس یک گوشی جدید میاد. این شرکت در حال حاضر گرفته شده برای اذیت کردن بعدی آن دستگاه در Twitter و Instagram با مدیر عامل Pete Lau ارسال در روز سه شنبه که این گوشی وارد خواهد شد برای اولین بار در اروپا و هند. در حال حاضر ما برخی از جزئیات بیشتر در جلوی دوربین با یک گزارش جدید نشان می دهد آینده تلفن را دو selfie دوربین.

با توجه به اندروید مرکزی به نقل از یک "خودی منبع" بعدی وان پلاس گوشی را دو 32 - و دوربین 8 مگاپیکسلی در جلو برای اولین بار در یک وان پلاس دستگاه. دوربین, سایت, یادداشت واقع خواهد شد در یک برش در گوشه بالا سمت چپ با 32 مگاپیکسل دوربین اصلی تیرانداز و 8 مگاپیکسلی با سنسور یک لنز زاویه باز.

فعلی این شرکت وان پلاس 8 و 8 Pro هر یک 16 مگاپیکسلی دوربین جلو.

OnePlus کاهش یافته است به نظر.

ادامه مطلب: OnePlus Z 'چیز' یک چیز است. در اینجا ویژگی های این نیاز (نیاز نیست)

انتظار می رود معرفی می شود در جولای 10 رویداد جدید OnePlus شایعه شده به نام OnePlus Z, وان پلاس Lite یا وان پلاس نورد با شرکت Instagram به شایعات با نام کاربری OnePlusLiteZThing.

علاوه بر دو مقابل دوربین, شایعات نشان می دهد این گوشی اجرا خواهد شد در یک Qualcomm Snapdragon 765G پردازنده و قابلیت 6.55-اینچ صفحه نمایش AMOLED با 90Hz نرخ تجدید و در صفحه نوری, حسگر اثر انگشت, پشتیبانی از 5G یا 6GB یا 12GB RAM و سه دوربین عقب توسط لنگر 64 مگاپیکسلی اصلی تیرانداز.

قیمت گذاری شایع است برای شروع در $299, همان شرکت اولین گوشی OnePlus One.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن