کولی مسافر و کارائیب دانش آموزان حداقل دو بار به عنوان به احتمال زیاد به طور دائم محروم از مدرسه ارقام نشان می دهد

دائمی محرومیت رای برای کولی و کولی ایرلندی مسافر و کارائیب کودکان حداقل دو برابر است که برای همه دانش آموزان د

توسط SALAMNEWWS در 10 مرداد 1399

دائمی محرومیت رای برای کولی و کولی ایرلندی مسافر و کارائیب کودکان حداقل دو برابر است که برای همه دانش آموزان در انگلستان بیش از 2018-2019 سال تحصیلی جدید آمار نشان می دهد.

این دانش آموزان بودند که بیشتر نامتناسب اخراج بیش از این مدت یک شکست داده توسط اقوام مختلف نشان داد.

دولت آمار و ارقام در بر داشت دانش آموزان از یک کولی/رم پس زمینه تا به حال محرومیت دائمی نرخ 0.39 – معادل 39 فرزند به ازای هر 10,000 – از مدرسه در طول این زمان.

این بود که بالاترین نسبت در سراسر هر قومیت و تقریبا چهار برابر نرخ ملی برای همه دانش آموزان است.

داده ها از وزارت آموزش و پرورش (DfE) نشان می دهد بیش از 7,800 دائمی محرومیت خارج صادر شد در 2018-19 سال تحصیلی – آخرین سال با آمار موجود.

کودکان در مسافر ایرلندی میراث قومی گروه تا به حال محرومیت دائمی نرخ 0.27 (27 هر 10 ، 000 دانش آموزان) و این میزان برای کودکان از یک کارائیب زمينه بود 0.25 (25 هر 10 ، 000 دانش آموزان) – هر دو بیش از دو برابر نرخ ملی 0.1 (10 در هر 10,000 دانش آموزان).

این ارقام همچنین نشان داد فقیرتر دانش آموزان – کسانی که در وعده های غذایی مدرسه – در حدود چهار برابر بیشتر احتمال دارد به اخراج از همکلاسی های خود را.

صحبت در مورد نرخ بالا برای رم کودکان, Mihai Calin Bica از رم پشتیبانی گروه خیریه گفت: مستقل او فکر آگاهی فرهنگی در مدارس می تواند کمک به حمایت از این دانش آموزان است.

او توضیح داد که چگونه رم را دچار تبعیض نژادی و تبعیض در آموزش و پرورش در شرق اروپا و چگونه است که می تواند بر جوامع نگرش نسبت به مدرسه در انگلستان است. برای مثال ممکن است خانواده ها به طور کامل درک انتظار حضور اگر غیر از این بود فشرده در این کشور خود را از مبدا ،

"ما نیاز به آموزش کارکنان آگاه از زمينه جامعه" آقای Bica گفت: مستقل. "ما نیاز به اقدامات و منابع از دولت در جایی که مدارس می توانید استفاده کنید برای بهتر تعامل با جوامع رم."

سارا مان, مدیر دوستان و خانواده ها و مسافران گفت: مستقل وجود دارد "وحشتناک سطح قلدری و نژادپرستی" تجربه کولی و مسافر کودکان که او گفت: "می تواند منجر به دانش آموزان محروم بودن اگر آنها مقابله به مثل".

موضوع دیگری شامل پدر و مادر به طور بالقوه در تلاش برای حمایت از کودکان "اگر آنها از دست رفته آموزش و پرورش خود را" او گفت:.

مدارس نیز متهم شده است توسط معلمان و فعالان ناعادلانه مجازات دانش آموزان سیاه پوست با سیاست چه مدل مو, اجازه, پوشیدن bandanas و "بوسیدن دندان" یک صدای مشترک در آفریقا و کارائیب فرهنگ است.

مستقل گزارش داد اوایل این سال در, بنیانگذار بیشتر محرومیت یک کمپین, گروه, پیشنهاد, سیاه, دانش آموزان ممکن است درمان بیشتر به شدت توسط برخی از معلمان به دلیل عدم درک فرهنگی.

دانش آموزان به طور دائم اخراج در 7,894 موارد در 2018-19 – از 7,905 در 2017-18 این DfE را آمار و ارقام جدید نشان می دهد.

این معادل حدود 41 کودکان در حال اخراج هر روز در انگلستان است.

لیبرال دموکرات آموزش و پرورش, سخنگوی لیلا موران گفت: "این ارقام وحشتناک خواندن. هر سال هزاران نفر از کودکان – اغلب آسیب پذیر ترین – حال نوشته شده توسط سیستم آموزش و پرورش ما.

Ms موران است که خواستار یک بررسی به مدرسه استثنائات افزود: "این دولت باید شرمنده که آنها را سرپرستی به طور مستمر نرخ بالای محرومیت دائمی.

"ما نیاز به دیدن عمل به آدرس تناسب تعداد استثنائات در میان دانش آموزان در وعده های غذایی مدرسه و همچنین سیاه و سفید, کارائیب, کولی و کولی و مسافر دانش آموزان است."

جدید DfE آمار و ارقام نشان می دهد کولی/رم و ایرلندی مسافر گروه های قومی بيشترين نرخ به صورت دائمی و تعلیق در طی سه سال تحصیلی با داده های موجود است.

تعداد کل ثابت-دوره محرومیت – همچنین به عنوان شناخته شده تعلیق — گل رز از 410,800 در 2017-18 به 438,300 سال گذشته را نشان می دهد. این معادل حدود 2,307 کودکان یک روز به حالت تعلیق از انگلستان مدارس دولتی.

Headteachers پیشنهاد افزایش بود به فشار بر بودجه و کاهش خدمات کودکان.

این افزایش در سیستم های تعلیق شده است بیشتر دانش آموزان با داشتن تکرار ثابت-دوره محرومیت با توجه به وزارت آموزش و پرورش (DfE).

آن لنگفیلد کودکان کمیسر انگلستان گفت: "تعدادی از کودکان در انگلستان محروم بودن دائم از مدرسه است که هنوز هم غیر قابل قبولی بالا و تعداد کودکان محروم بودن به طور موقت در حال افزایش است."

یک DfE سخنگو گفت: "ما همیشه پشت headteachers به استفاده از استثنائات به عنوان بخشی از ایجاد آرامش و نظم کلاس های درس است که بهترین ها را در هر دانش آموز است اما محرومیت دائمی فقط باید آخرین چاره. عمل خاموش-نورد' یک دانش آموز غیر قابل قبول است و ما در حال روشن است که فشار یک پدر و مادر برای حذف فرزند خود را از مدرسه و یا با استفاده از 'رسمی' محرومیت غیر قانونی است.

"محروم بودن از مدرسه باید به معنی خروج از کیفیت خوب آموزش و پرورش – همین دلیل است که ما در حال گرفتن به جلو برنامه های بلند پروازانه به سرعت در حال بهبود در دسترس بودن جایگزین خوبی ارائه به بهبود رفتار و مدیریت رفتار بخشی از هسته اولیه تربیت معلم."

آنها افزودند: "ما می دانیم که برخی از دانش آموزان را به مدرسه بازگشت در سپتامبر داشتن تجربه از دست دادن و یا به سختی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس به همین دلیل است که ما همچنین ارائه راهنمایی برای رهبران مدرسه در مورد نحوه تعامل مجدد این دانش آموزان و ایجاد محیط کلاس درس را به کمک به آنها را رشد."

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب