حمل و نقل افسر پلیس هنوز به کار 9 سال پس از ضرب و شتم وحشیانه دوربین

تقریبا نه سال پس از UBC بود مورد ضرب و شتم توسط مترو ونکوور حمل و نقل پلیس در یک حمله خشونت آمیز دستگیر شده در

توسط SALAMNEWWS در 26 خرداد 1399

تقریبا نه سال پس از UBC بود مورد ضرب و شتم توسط مترو ونکوور حمل و نقل پلیس در یک حمله خشونت آمیز دستگیر شده در ویدئو, پلیس, قانون رسیدگی به یکی از دو افسر درگیر هستند و هنوز هم ادامه دارد.

دفتر پلیس شکایت کمیسر (OPCC) در حال حاضر جذاب B. C. تصمیم دیوان عالی کشور که نقض ناظر را برای یک جلسه عمومی.

SkyTrain دوربین های مدار بسته اسیر Aug. 10, 2011, حادثه در Rupert ایستگاه که برانگیخته شد با اتهام فرار از پرداخت کرایه.

ادامه مطلب: قربانی 2011 حمل و نقل پلیس ضرب و شتم شهادت در پلیس سوء شنوایی

پس از آن 22 ساله قربانی که نام حفاظت شده توسط یک نشریه توقیف شد وجود دارد برای دیدار با یک دوست.

زمانی که دوست خود را به پایان رسید تا گرفتن اتوبوس به جای او خارج شد از پله ها پایین بود و مواجه با دو حمل و نقل افسران پلیس بیش از خود پرداخت کرایه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اول دانشگاه یا دانشکده بازیکن فوتبال گفت: ماموران او نبود حتی گرفتن قطار, اما آنها تصمیم گرفتند به او موضوع یک تخلف بلیط به هر حال. او ارائه شده خود را با نام کامل اما افسران باور نمی کند او را دستگیر و برای انسداد است.

زمانی که او سعی در فرار او پنجه پانچ و سپس موضوع را به ضرب و شتم وحشیانه توسط Const. Edgardo دیاز رودریگز که تحویل 10 باتون حمله به قربانی سر و گردن و پشت در فقط نه ثانیه.

"اسکار که در سر من وجود دارد برای زندگی" قربانی گفت: اخبار جهانی در ماه جولای سال 2016.

"من فقط آمار رو در بسیاری از مواقع من فکر کردم من خواهی بود مورد ضرب و شتم به مرگ است."

حمل و نقل پلیس در جستجوی زن مظنون به اتهام جنایت نفرت
حمل و نقل پلیس در جستجوی زن مظنون به اتهام جنایت نفرت

این OPCC می گوید شاکی شد و همچنین بعد از آن به اتهام ایجاد اغتشاش و حمله یک افسر پلیس است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کسانی که اتهام شد و پس از آن در آنجا ماند تاج و تخت شد و این موضوع از پلیس عمل می کنند فریب اتهامات.

ادامه مطلب: تصویری از حمله به یک UBC دانشجو توسط یک حمل و نقل افسر منتشر شد

استان مستقل غیر نظامی نظارت آژانس برای پلیس شکایت دستور داخلی پروب در اوت. 22, 2011 و با وجود شش ماه زمان محدود برای پلیس عمل می کنند تحقیقات تکمیل شود این روند همچنان به کشیدن.

"چیزی اشتباه است با این سیستم گفت:" سابق B. C. وکیل General کاش توجه.

"من شوکه شده بود برای پیدا کردن که این است که هنوز هم ادامه دارد."

در آوریل 2012, اول نظم و انضباط و اقتدار از حمل و نقل پلیس متوجه شد که سه اتهامات علیه دیاز و سپس شریک Const. مایکل هیوز به نظر می رسد اثبات: سوء استفاده از قدرت برای استفاده های غیر ضروری نیروی باور نکردنی رفتار با توصیه به اتهام حمله به یک افسر پلیس بدون دلایل کافی و باور نکردنی رفتار با توصیه یک مسئول مست بودن در یک محل عمومی بدون دلایل کافی.

این OPCC سپس دستور داد تحقیقات خارجی جدید وست مینستر اداره پلیس (NWPD) و همچنین بعد از منصوب کردن یک قاضی بازنشسته به بررسی این موضوع قبل از Diaz به حالت تعلیق در آمد از وظایف عملیاتی با پرداخت در ماه اکتبر سال 2013.

ادامه مطلب: شکایت از شنیدن جریان برای حمل و نقل افسر که حمله UBC دانشجویی در سال 2011

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در ژانویه 2014, نظم و انضباط دادرسی در برابر هیوز که ترک حمل و نقل پلیس در سال 2012 جلو رفتم و در غیاب او.

NWPD سپس رئیس دیو جونز که در حال حاضر سران حمل و نقل پلیس چهار سوء استفاده از قدرت اتهامات اثبات. هیوز دریافت نه روز تعلیق بدون پرداخت.

بعد که ماه OPCC شد توصیه NWPD که اتهامات جنایی به احتمال زیاد خواهد بود توصیه می شود در برابر دیاز و هیوز و پلیس قانون رسیدگی شد متوقف در انتظار نتیجه تحقیقات جنایی.

در ماه مه سال 2016 دیاز التماس کرد گناه را به حمله باعث آسیب بدنی در حالی که همه اتهامات جنایی علیه هیوز شد و در آنجا ماند. دیاز محکوم شد به 12 ماه مشروط در ژوئن 2016.

سنگین افزایش پرداخت برای حمل و نقل پلیس
سنگین افزایش پرداخت برای حمل و نقل پلیس

این پلیس عمل می کنند روند از سر گرفته و با OPCC خواستار یک جلسه عمومی در Nov. 2016 و پس از او اختلاف نظر با برخی از دوم نظم و انضباط و اقتدار یافته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در ماه ژوئن سال 2017 به OPCC به نام یک دومین جلسه عمومی در رابطه با اتهامات را رد کرد و سوم نظم و انضباط و اقتدار اما کارگردان آن را تثبیت شود با قبل از جلسه عمومی پس همه مسائل را با هر دو افسران شنیده می شود توسط همان adjudicator.

ادامه مطلب: من می توانستم درگذشت': B. C. مرد صحبت می کند بیش از حذف است که می تواند دیدن ماموران متهم

یک جلسه عمومی به اتهام سوء رفتار حرفه ای تحت پلیس عمل در ماه فوریه آغاز شد 2018 و شنیده می شود دو روز از شواهد از شاکی.

دیاز که تا به حال به مبارزه برای quash, دادگاه عمومی, منظور, موفق شد در ژوئن 2018 وقتی B. C. دیوان عدالت هاروی دستور اقامت رسیدگی خواستار تاخیر "فوق العاده" و "غیر قابل قبول است."

در سپتامبر. 2018 قضاوت و عدالت هاروی اظهار داشت: "ادامه ... به طور خاص در جلسه عمومی را به مقدار سوء استفاده از روند و ... را به پلیس عمل شنوایی انضباطی روش به بی احترامی."

این OPCC ثبت درخواست در Oct. 2018 ادعا عدالت هاروی اشتباه در قضاوت.

"این تصمیم را درک نمی کند و یا در نظر گرفتن این واقعیت که OPCC نمی تواند کنترل جنبه های انضباطی فرآیندهای ظهور به تاخیر" می گوید تجدیدنظرخواه.

این OPCC همچنین استدلال کرد که اتاق قاضی بود و نه در نظر گرفتن منافع عمومی در این حادثه به شدت مورد بررسی در جلسه عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"این غیر قابل انکار است که چنین علاقه وجود دارد ... اجازه Const. دیاز برای جلوگیری از مواجه با یک جلسه عمومی در این شرایط با آن حمل یک خطر جدی آوردن پلیس عمل انضباطی روند به بی احترامی" می خواند تجدیدنظرخواه را بیانیه ای از حقایق است.

استدلال شنیده می شد در نوامبر. 5, 2019 و OPCC است در انتظار یک حکم از B. C. بالاترین دادگاه.

دیاز' وکیل می گوید: مشتری خود را در مورد "نتیجه یک شکست از شکست در نظارت روند."

یکی از مشکلات کلیدی با توجه به دیوید قصاب, Q. C. بود که OPCC "نگه داشته و حرکت goalposts با تغییر و افزایش تعداد اتهامات علیه پاسبان دیاز و هیوز."

ادامه مطلب: افسر مجروح دستگیری مرد نقشه کشی صلیب های شکسته در ونکوور می گویند حمل و نقل پلیس

قصاب می گوید مشتری خود معتقد است که او انجام داده است که او می تواند انجام دهد به اعتراف به آنچه که او اشتباه و قبول مسئوليت اعمال خود را, و که آن را "تاسف است که پلیس شکایت کمیسر قبول ندارد احكام بازنشسته و قضات که در حال حاضر از ظهر روز این موضوع است."

دیاز واصل factum در دادگاه تجدید نظر با این استدلال که درخواست تجدید نظر باید برکنار شود چون تصمیم به موضوع دوم جلسه عمومی متوجه شد غیر منطقی و صادر شد "در صورت بی دلیل به تاخیر بیاندازد."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پس از نه سال, مترو ونکوور حمل و نقل پلیس می گویند که آنها در حال اضطراب برای این موضوع باید حل و فصل شود.

وقتی پرسید که آیا دیاز باقی مانده است در پشت یک میز و یا به عقب بر گشت نیروی نشان می دهد چه وظایف افسر در حال حاضر اختصاص داده شده به.

دیاز' تاریخ انضباط شامل 2013 نوشته شده توبیخ باور نکردنی برای رفتار با پرسیدن یک سوری آتش نشان را به یک عکس از یک مرد مست و هشت یک روز تعلیق برای غفلت از وظیفه در سال 2015.

حمل و نقل پلیس می گویند این مهم است به یاد داشته باشید که "هنگامی که تحقیقات در جریان است تحت پلیس عملپلیس آژانس رئیس پلیس و هیئت مدیره ندارد توانایی خاتمه که افسر اشتغال است."

که توصیه شده است در نتیجه پلیس عمل می کنند شکایت.

استان امیدوار کننده است تغییرات موجود 45 ساله پلیس عمل می کنندو B. C. سابق پلیس بالا می گوید: پل پلیس ناظر یا مستقل تحقیقات دفتر B. C. با OPCC است یک احتمال است.

"شما آن را زیر یک چتر و برخورد شما با این اعتماد عمومی از طرف پلیس شکایت کمیسر" توجه گفت: اخبار جهانی است.

"مردم باید به مسئولیت به همین دلیل این رفت و وری."

بدون دانستن اینکه چگونه روند طولانی به پایان خواهد رسید و زمانی که مترو ونکوور حمل و نقل پلیس همراه با آن, اتحادیه اروپا, مشاوره حقوقی و اجرایی تیم ارائه کرده اند دیاز با نزدیک به 50 دوره آموزش های اضافی از جمله یک re-صدور گواهینامه در استفاده از زور.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"هیچ کس در حال رفتن به پیروزی در پایان روز و بزرگترین بازنده است برای رفتن به مالیات دهندگان" گفت: توجه که تخمین زده است که در قلاب برای حداقل 2 میلیون دلار در هزینه های کل فرایند است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب