سامسونگ پریمیر 4K لیزری پرتاب گر هوشمند قرار می دهد از تصویر 130 اینچ - CNET

سامسونگ تلویزیون های سامسونگ بزرگ، topping در 85 اینچ برای سال 2020، اما اگر که به اندازه کافی بزرگ نیست؟

توسط SALAMNEWWS در 12 شهریور 1399
image-the-premiere-4
سامسونگ

تلویزیون های سامسونگ بزرگ، topping در 85 اینچ برای سال 2020، اما اگر که به اندازه کافی بزرگ نیست؟ هرگز ترس، سازنده تلویزیون برتر جهان چیزی حتی عظیم تر برای نگه داشتن شما سرگرم در خانه است. پریمیر یک پروژکتور projector همه جدید است که با بهره گیری از فن آوری لیزر فوق العاده کوتاه پرتاب برای ایجاد یک تصویر اندازه گیری تا 130 اینچ است. که کمتر از نیمی از اندازه دیوار است، اما آن را باید انجام دهد.

پریمیر می آید در دو اندازه، مدل LSP9T برای 130 اینچ و LSP7T برای نسخه 120 اینچی. این ارائه وضوح 4K و تصویر ultrabright, با روشنایی اوج 2,800 لومن ANSI. سامسونگ آن را به عنوان اولین پروژکتور HDR10 Plus در جهان touts -- که جایگزین سامسونگ برای محبوب تر دالبی ویژن فرمت HDR -- و همچنین اولین پروژکتور برای حمایت از حالت فیلمساز است. و البته شامل آخرین ویژگی های تلویزیون هوشمند سامسونگ است.

در سمت صوتی، بلندگوهای داخلی از فناوری پرتو آکوستیک استفاده می کنند، شبیه به نوارهای صوتی سامسونگ در سال ۲۰۲۰. بر اساس بیانیه مطبوعاتی سامسونگ، «برای یک راه اندازی آسان طراحی شده است و ویژگی های پارچه در اطراف لبه های آن به پایان می رسد.»

پروژکتورهای فوق العاده کوتاه پرتاب طراحی شده برای نشستن نزدیک به یک دیوار یا صفحه نمایش، به عنوان مخالف به تیراندازی در سراسر یک اتاق مانند پروژکتور سنتی، شده اند در اطراف برای مدتی. ارائه شده توسط شرکت هایی مانند سونی ، Optoma و Hisense، آنها از $3,000 به $15,000 و بیشتر. موتورهای سبک لیزری که با لامپ های قابل تعویض دور increasingly common می شوند نیز به طور فزاینده ای رایج می شوند و پروژکتورهای متعدد شامل وضوح ۴K و/یا HDR هستند.

سامسونگ قیمت گذاری برای پریمیر را اعلام نکرد اما گفت که اواخر سال جاری «با شروع در آمریکا، اروپا [و] کره در دسترس خواهد بود.»

پریمیر برای اولین بار به عنوان بخشی از رویداد "زندگی غیر قابل توقف دنیای مجازی" سامسونگ که مصادف با نمایش تجاری IFA در برلین است -- با رویداد Unpacked Part 2 که در آن کهکشان Z Fold 2را راه اندازی کرد اشتباه گرفته شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن